DontStopCat
DontStopCat
  22 października 2009 (pierwszy post)

elo ;]
chciałam was bardzo prosić o przetłumaczenie tych 5 zdań na język niemiecki .
1. Spałam po przyjęciu do 11 .
2. Poszłam do centrum i pstryknęłam kilka fotek .
3. Zamek Vaduz jest siedzibą rządu i parlamentu .
4. Okolica Vaduz jest wspaniała
5. Odwiedziłam muzeum znaczków pocztowych .

bardzo wass prosze ... babka od niemca sie na mnie uwzięła i co lekcje muszę jej tłumaczyć pare zdań ... prosze was o pomoc chociaż 2 ... ;p ;* z góry dziękuje ;*

julCiak69
julCiak69
  22 października 2009
julCiak69
julCiak69: oki dzięki za propozycję ;] może z niejskorzystam jak już naprawde nikt mi nie bedzie chciał pomóc ;p

szczerze Ci go polecam, bo jest bardzo dobry :mrgreen:
DontStopCat
DontStopCat
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nic dziwnego, że nie potrafisz tak prostego zadania zrobić jak nawet ze słownika korzystać nie umiesz.


ejj. chyba każdy sie mądrym nie urodził co nie ?
a wogóle to umie korzystać ze słownika tylko niemiecki nie jest moją najlepszą stroną .
jeszcze mamy taka wymagającą facetke z niemca że nic tylko usiąść i płakać
podałam tylko 5 zdań a mam 10 przetłumaczyć . ;| liczyłam na jakąś pomoc z waszej strony ale trudno :(
może jakoś mi sie uda :( dzięki !
molestowanypokemon
molestowanypokemon
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hah . wszyscy tak piszą . aa ja tak bardzo ładnie proszee ;* może tobie nie przyjdzie ale mi może tak . ;];] xde


Z całym szacunkiem ale gówno mnie to obchodzi.
z takim nastawieniem nigdy się języka nie nauczysz.
DontStopCat
DontStopCat
  22 października 2009
julCiak69
julCiak69: szczerze Ci go polecam, bo jest bardzo dobry

hah luźno ;]
przyda mi sie ... taki słownik .
ale jak na razie mam krucho z kasą . ;/
jak mi sie skarbonka zapełni to sobie go kupię ;] haa xd
Fieska
Fieska
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ejj. chyba każdy sie mądrym nie urodził co nie ?


to tym bardziej powinnaś zrobić te zadania sama, żeby "facetka od niemca" Ci w jakiś sposób mogła pomóc i określić na jakim poziomie jesteś. człowiek uczy się na błędach, więc jeżeli zrobisz to zadanie sama i razem z nauczycielką poprawisz to w ten sposób nauczysz się i poprawisz swój język.
julCiak69
julCiak69
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hah luźno ;] przyda mi sie ... taki słownik . ale jak na razie mam krucho z kasą . ;/ jak mi sie skarbonka zapełni to sobie go kupię ;] haa xd

czyli spore braki będziesz miała...:tak:
DontStopCat
DontStopCat
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to tym bardziej powinnaś zrobić te zadania sama, żeby "facetka od niemca" Ci w jakiś sposób mogła pomóc i określić na jakim poziomie jesteś. człowiek uczy się na błędach, więc jeżeli zrobisz to zadanie sama i razem z nauczycielką poprawisz to w ten sposób nauczysz się i poprawisz swój język.


tha. ; d
wiesz nie znasz mojej nauczycielki to nie komentuj .
wiesz . i może masz racje wole to zrobić sama chociaż xle niż prosić sie kogoś aby mi pomógł . dzięki wogóle za to że poświęciłas swój cenny czas aby mi odp . ;D xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.