JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 września 2009 (pierwszy post)

Świadectwo 3 klasy liceum, przyklad:
matematyka - dobry
fizyka - dopuszczający
historia - bardzo dobry
technologia informacyjna - dostateczny
polski - dobry
itd...
itd...
itd...

1. Przy rekrutacji na studia bądź zatrudnieniu do pracy patrzą na te oceny ?

MaQ7
MaQ7
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas tylko w pierwszej klasie jest technologia :) I na każdej lekcji słyszymy "Nie olewajcie bo ta ocena liczy sie w 3 klasie" Ja np wolałabym zaliczyc tylko ten przedmiot a uczyc sie na wazniejsze. Ale jesli ma to potem mi utrudnic dostanie sie do pracy/ na studia to niewiem...

ale to znaczy ze po prostu ta ocena jaka uzyskasz na koniec 1 klasy bedzie potem na swiadectwie ukonczenia szkoly.
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 września 2009

Tyle to ja wiem. Pytanie brzmi :

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy rekrutacji na studia bądź zatrudnieniu do pracy patrzą na te oceny ?
MaQ7
MaQ7
  21 września 2009

hmm no mowilem zalezy jakie studia wybierzesz i jaka uczelnie...
rozne sa uczelnie jedne w ogóle leja na swiadectwo a inne biora pod uwage w jakims stopniu oceny...
co do rpacy w zyciu sie nie spotkalem by pracodawca pytal o swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej...

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 września 2009

Nie wiem jakie studia. [Może Łopatologia? ;p] Jedno jest pewne : Mają nie mieć nic wspolnego z fizyką i biologią.
Jeśli chodzi o prace to znam przypadek kiedy pracodawca zażyczył sobie świadectwo ;/ i chętnie olałabym lekko tą technologie na korzyść angielskiego, niemieckiego, matmy itd. A jeśli okaze sie ze te oceny mają wpływ na przyszlosc to kurde nie wiem...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.