XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  4 września 2009 (pierwszy post)
Chodzę do LO, teraz jestem w drugiej klasie. Chciałabym przenieść się do innej klasy w tej samej szkole, bo w tej której teraz jestem mam problemy, kłócę się ciągle z 5-osobową grupką dziewczyn ;x Co chwilę obgadują mnie na lekcjach, jak idę do tablicy to komentują na głos. Nie przejmuję się opinią innych, ale głupio mi kiedy te docinki słyszy nawet nauczycielka. Najgorsze jest to, że ja jestem sama bo nikogo w tej klasie nie mam, a moja wychowawczyni namawia mnie do zostania w tej klasie, mówi, że teraz już nie warto zmieniać profilu.
- Czy wychowawca musi wyrazić zgodę na przeniesienie się ucznia do innej klasy?

ja już nie wiem co mam robić...
xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli szkoła to było spełnienie twoich marzeń, profil na który chodzisz cię satysfakcjonuje to nie przejmuj się opinią jakich lafirynd;)

och, taka rada jest dobra na studiach a nie w liceum gdzie masz durne profile,a humanistyczny od informatycznego rozni sie tym, ze bedac w humanistycznej masz dwie godziny lekcji polskiego wiecej. Jesli ktos jej dokucza to niech sie przeniesie, nie ma sensu pyskowac jesli sie jest w mniejszosci, czy mowic "nie przenos sie bo dasz za wygrana". chodzi o jej komfort psychiczny, jesli bedzie szla z rykiem do szkoly to gowno sie w niej nauczy, a do lekcji tez nie usiadzie w chacie bo bedzie myslala o sytuacjach w szkole. Sama mialam na pienku ze wszystkimi dziewczynami z jednej klasy w liceum, bo jedna nawymyslala sobie jakies glupoty i na mnie zwalila ze przeze mnie jej facet ja co chwile porabial itp dluzsza wymyslna hostoryjka. a po mojej stronie stanelo pare dziewczyn ode mnie i dolaczyli sie chlopacy jeszcze, wiec wf z ta klasa to byla po prostu rzeznia :d
nie jest to mila sytuacja ale lepsza niz ma sie kogos po swojej stronie, jesli ta dziewczyna meczy sie to niech sie przeniesie, naprawde nie warto sie meczyc
asiulcia1
asiulcia1
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze jest to, że ja jestem sama bo nikogo w tej klasie nie mam,

to glupie no ale :
nie masz jakiejs przyjaciolki / kuzynki ktora chodzi do tego samego lo i ten profil ?
ktora moglaby przejsc do Twojej klasy ? :woot:
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz jakiejs przyjaciolki / kuzynki ktora chodzi do tego samego lo i ten profil ? ktora moglaby przejsc do Twojej klasy ?

w tej szkole nie... moi znajomi chodzą do innych szkół
Feo
Feo
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej szkole nie... moi znajomi chodzą do innych szkół

Albo zmień szkołę :)
pikaczu
pikaczu
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: och, taka rada jest dobra na studiach a nie w liceum gdzie masz durne profile,a humanistyczny od informatycznego rozni sie tym, ze bedac w humanistycznej masz dwie godziny lekcji polskiego wiecej. Jesli ktos jej dokucza to niech sie przeniesie, nie ma sensu pyskowac jesli sie jest w mniejszosci, czy mowic "nie przenos sie bo dasz za wygrana". chodzi o jej komfort psychiczny, jesli bedzie szla z rykiem do szkoly to gowno sie w niej nauczy, a do lekcji tez nie usiadzie w chacie bo bedzie myslala o sytuacjach w szkole. Sama mialam na pienku ze wszystkimi dziewczynami z jednej klasy w liceum, bo jedna nawymyslala sobie jakies glupoty i na mnie zwalila ze przeze mnie jej facet ja co chwile porabial itp dluzsza wymyslna hostoryjka. a po mojej stronie stanelo pare dziewczyn ode mnie i dolaczyli sie chlopacy jeszcze, wiec wf z ta klasa to byla po prostu rzeznia :d nie jest to mila sytuacja ale lepsza niz ma sie kogos po swojej stronie, jesli ta dziewczyna meczy sie to niech sie przeniesie, naprawde nie warto sie meczyc

dokładnie.
w gimnazjum miałam tak samo {5 barbie przeciwko mnie), próbowałam z tym walczyć ale do nich nic nie trafiało. jednak nie przejmowałam się nimi i robiłam swoje ale wiem, że tacy ludzie potrafią wkurzyć.
dlatego też w klasie licealnej mam 24 chłopaków i problemu nie ma :mrgreen:
xczarnulqa90x
xczarnulqa90x
  5 września 2009

idź do pedagoga/psychologa i powiedz że masz pewien "problem". jeżeli pedagog/psycholog kompetentny to powinien pomóc :)
wiem jak to jest, też tak miałam jak byłam w pierwszej i drugiej klasie :ssh:
nie przejmuj się tym, bo nie warto, trzymaj się swoich znajomych spoza klasy i będzie dobrze :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.