XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  4 września 2009 (pierwszy post)
Chodzę do LO, teraz jestem w drugiej klasie. Chciałabym przenieść się do innej klasy w tej samej szkole, bo w tej której teraz jestem mam problemy, kłócę się ciągle z 5-osobową grupką dziewczyn ;x Co chwilę obgadują mnie na lekcjach, jak idę do tablicy to komentują na głos. Nie przejmuję się opinią innych, ale głupio mi kiedy te docinki słyszy nawet nauczycielka. Najgorsze jest to, że ja jestem sama bo nikogo w tej klasie nie mam, a moja wychowawczyni namawia mnie do zostania w tej klasie, mówi, że teraz już nie warto zmieniać profilu.
- Czy wychowawca musi wyrazić zgodę na przeniesienie się ucznia do innej klasy?

ja już nie wiem co mam robić...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  4 września 2009
Wychowawca nie musi wyrazac zadnej zgody...

Ale zgodze sie z wychowawca, ze dla 1 roku nuki nie warto zmieniac klasy, tymbardziej z powodu osob, ktore do niej chodza...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 września 2009

nigdy bym nie zmienił klasy tylko dlatego, że ktoś by sobie ze mnie żartował :ninja:

Feo
Feo
  4 września 2009
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
Zacznij im też docinać.

Zmiana klasy tylko pogorszy sytuację. Przecież na przerwach też mogą Ci dogryzać. A jak się przeniesiesz to będą czuły większą satysfakcję z tego :)
martusss98
martusss98
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już nie wiem co mam robić...


Spróbuj wytrzymać, nie warto dla jednego roku się przenosić. I jeszcze sprawa tej nowej klasy, masz w niej kogoś znajomego? lub coś w tym stylu?
Bo jeśli nie to ciężko dołączyć do klasy która jest już ze sobą zżyta itd

Ale zrobisz co będziesz chciała;]
powodzenia;*
Feo
Feo
  4 września 2009
martusss98
martusss98: jednego roku się przenosić

dla dwóch lat...
Przecież rok szkolny się dopiero zaczął a ona jest w 2 klasie :ninja:
martusss98
martusss98
  4 września 2009
Feo
Feo: dla dwóch lat...


aa no tak;]
thomas893
thomas893
  4 września 2009

Przenosząc się do innej klasy dasz im za wygraną :tak:

XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  4 września 2009
Feo
Feo: Zacznij im też docinać.

problem w tym, że ja w klasie nie umiem wydusić z siebie słowa :ninja:
Normalnie siebie nie poznaję, poza szkołą jestem całkiem inna. Gdybym szła ulicą i ktoś by mnie zaczepił, powiedziałabym mu coś głupiego ale w szkole tylko głowę spuszczam :and: Nie wiem dlaczego tak jest, może dlatego że w klasie nie mam znajomych...

Konto usunięte
Konto usunięte: Przenosząc się do innej klasy dasz im za wygraną

może macie z tym rację, ale ja naprawdę nie umiem już słuchać tych głupich docinek przy całej klasie... Najgorszej jest to, że jak ona coś powiedzą na całą klasę, to nauczycielka zamiast im zwrócić uwagę to patrzy się na mnie.

martusss98
martusss98: Spróbuj wytrzymać, nie warto dla jednego roku się przenosić. I jeszcze sprawa tej nowej klasy, masz w niej kogoś znajomego? lub coś w tym stylu? Bo jeśli nie to ciężko dołączyć do klasy która jest już ze sobą zżyta itd

znam tam kilka osób, ale tylko z widzenia. po lekcjach ani na przerwach się z nimi nie spotykam. Ale liczę na to że są to normalniejsze osoby niż w tej klasie, moja obecna klasa też się zżyła, ale ja jakoś nie dałam rady :ninja:
Feo
Feo
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym, że ja w klasie nie umiem wydusić z siebie słowa Normalnie siebie nie poznaję, poza szkołą jestem całkiem inna. Gdybym szła ulicą i ktoś by mnie zaczepił, powiedziałabym mu coś głupiego ale w szkole tylko głowę spuszczam Nie wiem dlaczego tak jest, może dlatego że w klasie nie mam znajomych...

To musisz mieć znajomych żeby odpyskować?
Jak zaczniesz być pewna siebie to te dziewczyny też będą inaczej na Ciebie patrzeć :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Czy wychowawca musi wyrazić zgodę na przeniesienie się ucznia do innej klasy?

nie musi

Konto usunięte
Konto usunięte: ja już nie wiem co mam robić...

najzwyczajniej w świecie olej to wszystko
nie warto przez idiotki komplikować sobie życia ( w sensie nauki w szkole)
bądź ponad to a tym przygłupom się w końcu znudzi

Konto usunięte
Konto usunięte: te docinki słyszy nawet nauczycielka

a rozmawiałaś z nią o tym ?
albo inaczej.. z wychowawczynią ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze jest to, że ja jestem sama bo nikogo w tej klasie nie mam,

dlaczego ?
może czas kogoś "poszukać" ?
...Ignorance is bliss...
HardRockLola
HardRockLola
  4 września 2009

Wiem jak to jest... Też chciałam się przenosić,ale w końcu wybuchłam...
Nawrzeszczałam na całą klasę,na nauczycielkę i po prostu wszyłam z klasy.
Potem powiedziałam,że się zmywam z tej szkoły bo już mam tego dość.
No i dyrekcja zadziałała.. Załatwili wszystko i od tej pory mam spokój.

XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  4 września 2009
Feo
Feo: To musisz mieć znajomych żeby odpyskować?

Poczucie, że jestem całkiem sama w tej szkole, odbiera mi jakoś całą pewność siebie. :and:

RexMundi
RexMundi: rozmawiałaś z nią o tym ? albo inaczej.. z wychowawczynią ?

nie będę rozmawiać bo to bez sensu jest... Co ja jej powiem? Zapytam, dlaczego się na mnie głupio popatrzyła kiedy to usłyszała? A może mam się poskarżyć, że one mi "dokuczają"? Przecież ona wie o tym i jakoś nie zwraca uwagi. Zresztą to jest szkoła średnia a nie przedszkole ani podstwaówka ;x

RexMundi
RexMundi: dlaczego ? może czas kogoś "poszukać

nie wiem dlaczego... Poza szkołą mam pełno znajomych, więc ze mną wszystko chyba w porządku ;D
Ale w klasie jakoś nie umiem się odnaleźć. I nie umiem tego wytłumaczyć, dlaczego. I nie będę na siłę szukać "przyjaciół" tylko dlatego żeby mieć z kim siedzieć w ławeczce ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: No i dyrekcja zadziałała.. Załatwili wszystko i od tej pory mam spokój.

nie będę w to dyrekcji mieszać bo nie ma najmniejszego sensu. :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie będę rozmawiać bo to bez sensu jest... Co ja jej powiem?

nie wiem
że atmosfera w klasie jest tak gęsta że idzie sie zabić :)
od tego są godziny wychowawcze

albo może przejdź sie do szkolnego pedagoga lub psychologa czy co tam macie i tam porozmawiaj
nawet nie tyle by sie skarżyć ale by się wygadać

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą to jest szkoła średnia a nie przedszkole ani podstwaówka ;x

tak średnia
tu już świadomi sie strzela do uczni , skacze z dachów i zacina sie w łazienkach :)
jesteście "dorośli" więc jak dorośli do tego podejdźcie

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem dlaczego... Poza szkołą mam pełno znajomych, więc ze mną wszystko chyba w porządku ;D Ale w klasie jakoś nie umiem się odnaleźć. I nie umiem tego wytłumaczyć, dlaczego. I nie będę na siłę szukać "przyjaciół" tylko dlatego żeby mieć z kim siedzieć w ławeczce ;x

może ogólnie cała szkoła Ci nie podchodzi a nie tylko klasa ?
nie musisz na siłę szukać ale też nie można "siedzieć i czekać"

zresztą nadążyć za nastolatkami nie da rady :)
Królestwo za takie problemy jak "Wy" macie
...Ignorance is bliss...
takieblablabla
takieblablabla
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Czy wychowawca musi wyrazić zgodę na przeniesienie się ucznia do innej klasy?

nie.

a jeśli szkoła to było spełnienie twoich marzeń, profil na który chodzisz cię satysfakcjonuje to nie przejmuj się opinią jakich lafirynd;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.