mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 września 2009 (pierwszy post)

Witam. Tudzież, że niedługo zbliża się to ważne święto (:crylol:) mam pytanie do Was użytkownicy. Pytanie brzmi: czy macie jakieś ciekawe koncepcje czym można byłoby zaskoczyć nauczycieli? Chodzi mi tu o coś z małym nakładem finansowym, ale coś co u nauczycieli mogło by wywołać uśmiech ;] mogą to być pomysły dotyczące scenografii itp.
Jeżeli nie macie pomysłów byłbym również wdzięczny za podzieleniem się "zabawami" z Waszej szkoły ;]
Dziękuję za uwagę i czekam

kuba92762
kuba92762
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czemu mam wrażenie, że piszesz o jednej nauczycielce?? ;d To jest impreza szkolna, a nie klasowa. :]

Myslalem, ze tylko dla wychowawczyni:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej to oni mieliby śpiewać xDD

ŁŁŁeeee;p to na taki uklad bym poszedl. Niby pomoglem z pomyslem, ale nie biore w tym udzialu:D
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslalem, ze tylko dla wychowawczyni:D

Może niezbyt jasno się wyraziłem xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby pomoglem z pomyslem, ale nie biore w tym udzialu:D

Dokładnie ;]
Dla przykładu w zeszłym roku u mnie w sql zrobili scenografię na wzór statku pirackiego, każdy dostał "czapeczkę" itp. xD
thomas893
thomas893
  2 września 2009

Przypomniało mi się, że u mnie rok temu zrobili coś takiego, że czytali cytaty słynnych wypowiedzi poszczególnych nauczycieli... podobno kupa śmiechu przy tym była ;]

malatynka1990
malatynka1990
  3 września 2009

możecie kupić każdemu z nich kubek i napisać na nim jakieś ich charakterystyczne powiedzonko :)

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Tudzież, że niedługo zbliża się to ważne święto () mam pytanie do Was użytkownicy. Pytanie brzmi: czy macie jakieś ciekawe koncepcje czym można byłoby zaskoczyć nauczycieli? Chodzi mi tu o coś z małym nakładem finansowym, ale coś co u nauczycieli mogło by wywołać uśmiech ;] mogą to być pomysły dotyczące scenografii itp. Jeżeli nie macie pomysłów byłbym również wdzięczny za podzieleniem się "zabawami" z Waszej szkoły ;] Dziękuję za uwagę i czekam

Jeśli niewielki ''nakład'' finansowy to wódka z czerwoną kartką lub jakieś dobre wino.
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy macie jakieś ciekawe koncepcje czym można byłoby zaskoczyć nauczycieli?

W zeszłym roku udało nam się zrobić prezent, który bardzo spodobał się zarówno uczniom, jak i nauczycielom.
Kupiliśmy im gong i zawiesiliśmy go w pokoju nauczycielskim, do tego jakąś pałeczkę, a pod spodem napis 'Drogi nauczycielu, zamiast wyżywać się na uczniach, zrób to tutaj'.
;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.