ryska721
ryska721
  31 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Drodzy członkowie Fotki.pl !
Mam do was pytanie związane ze szkołą, a konkretniej z jego dyrektorem. Macie może jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go z budy? Typu wywołany zawał albo coś w tym stylu? Jeśli macie, to bardzo proszę o podanie mi ich, gdyż nasz dyrektor wygląda jakby był już po 3 zawałach i dwóch wylewach, a do tego traktuje nas (uczniów) jak jego traktowano przed pierwszą wojną światową. Nie mamy żadnych rozrywek, tylko trzeba kuć i kuć. Dyskoteki są raz do roku, więc bardzo was proszę, podajcie mi jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się dyrektora ze szkoły!

malatynka1990
malatynka1990
  31 sierpnia 2009

zmień szkołę jak ci sie nie podoba.

Ader
Ader
  31 sierpnia 2009

jak wam nie odpowiada to albo napiszcie petycje, cokolwiek do kuratorium, może coś da, lecz wątpię okrutnie :mrgreen:. a jak nie to nikt Cie w tej szkole nie trzyma, zawsze mozesz zmienić.

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

A nie lepiej pogadać z tym dyrektorem?
Wyjaśnij mu w imieniu całej szkoły,
że jesteście młodzi i potrzebujecie takich rozrywek
jak dyskoteki, itp.
A nie chcesz odrazu wymieniać go na lepszy model :nie:
MisiaV
MisiaV
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskoteki są raz do roku

no i dobrze, uczyc sie a nie lizać po kątach :nielapie:
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drodzy członkowie Fotki.pl ! Mam do was pytanie związane ze szkołą, a konkretniej z jego dyrektorem. Macie może jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go z budy? Typu wywołany zawał albo coś w tym stylu? Jeśli macie, to bardzo proszę o podanie mi ich, gdyż nasz dyrektor wygląda jakby był już po 3 zawałach i dwóch wylewach, a do tego traktuje nas (uczniów) jak jego traktowano przed pierwszą wojną światową. Nie mamy żadnych rozrywek, tylko trzeba kuć i kuć. Dyskoteki są raz do roku, więc bardzo was proszę, podajcie mi jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się dyrektora ze szkoły!

strajk :mrgreen:

a tak w ogóle to szkole dyskoteki są do d**y ; D .. wszędzie pełno pijanych nauczycieli xD
Nsky89
Nsky89
  31 sierpnia 2009

Powiedz mu gdzie ma drzwi:] moze wyjdzie:P

savii
savii
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drodzy członkowie Fotki.pl !

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do was pytanie związane ze szkołą, a konkretniej z jego dyrektorem. Macie może jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go z budy? Typu wywołany zawał albo coś w tym stylu? Jeśli macie, to bardzo proszę o podanie mi ich, gdyż nasz dyrektor wygląda jakby był już po 3 zawałach i dwóch wylewach, a do tego traktuje nas (uczniów) jak jego traktowano przed pierwszą wojną światową. Nie mamy żadnych rozrywek, tylko trzeba kuć i kuć. Dyskoteki są raz do roku, więc bardzo was proszę, podajcie mi jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się dyrektora ze szkoły!

znaleźć na niego haka i napisać do kuratorium. jak nie ma układów to wyleci.
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  31 sierpnia 2009

u mnie nie ma dyskotek i nie mam jakoś problemu..
dyrek Cię siłą w szkole nie trzyma, więc ... :mrgreen:

ryska721
ryska721
  31 sierpnia 2009
Anja
Anja: A nie lepiej pogadać z tym dyrektorem? Wyjaśnij mu w imieniu całej szkoły, że jesteście młodzi i potrzebujecie takich rozrywek jak dyskoteki, itp. A nie chcesz odrazu wymieniać go na lepszy model

W tym problem, że ten sam dyrektor był w tej samej szkole kiedy chodziła do niej jeszcze moja mama, a było to ze 25 lat temu. Nie rozumiecie? On nawet powinien już na emeryturę odejść. Cwaniak pewnie se pobyt w szkole przedłużył. Kur.va ma może gdzieś z 75 lat.
ryska721
ryska721
  31 sierpnia 2009
savii
savii: znaleźć na niego haka i napisać do kuratorium. jak nie ma układów to wyleci.

dobry pomysł.
ryska721
ryska721
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie nie ma dyskotek i nie mam jakoś problemu.. dyrek Cię siłą w szkole nie trzyma, więc ...

ja bym chyba oszalała jakby nie było dyskotek! czy wasz dyrek chce was zmień w zombie?
ryska721
ryska721
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mu gdzie ma drzwi:] moze wyjdzie:P

zabawne :ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drodzy członkowie Fotki.pl !

jestem nie zrzeszony

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie może jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go z budy?

zmień szkołę
lub idź pod most lub na ulicę

Konto usunięte
Konto usunięte: a do tego traktuje nas (uczniów) jak jego traktowano przed pierwszą wojną światową.

jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mamy żadnych rozrywek, tylko trzeba kuć i kuć.

dlatego to jest szkoła
...Ignorance is bliss...
ryska721
ryska721
  1 września 2009
RexMundi
RexMundi: ryska721:Drodzy członkowie Fotki.pl ! jestem nie zrzeszony ryska721:Macie może jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go z budy? zmień szkołę lub idź pod most lub na ulicę ryska721:a do tego traktuje nas (uczniów) jak jego traktowano przed pierwszą wojną światową. jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ryska721:Nie mamy żadnych rozrywek, tylko trzeba kuć i kuć. dlatego to jest szkoła

wiesz co? jesteś żałosny do głębi!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.