NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

idę do liceum , i jestem nieśmiała .Jak zrobić ten pierwszy krok , żeby podejść i się zapoznać z nowymi osobami z klasy ?.

eweeelina1515
eweeelina1515
  31 sierpnia 2009
MisiaV
MisiaV: pierwsze słyszę. u mnie przed żadną szkołą nie było takich cudów No ale fakt, nie było też nk wtedy ; )


My na tych wakacjach zorganizowaliśmy 4 spotkania, większość osób pojawiła się na którymś z nich :P

Zasługa nk xD
razotka
razotka
  31 sierpnia 2009

Najlszepszym wyjściem jest klasowe ognisko ;-)
Oczywiście pod kontrolą nauczyciela...
:P

Paja
Paja
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zrobić ten pierwszy krok , żeby podejść i się zapoznać z nowymi osobami

podejść i zapoznać się. :tak:
a tak serio - to, że Ty jesteś nieśmiała, to nie znaczy, że inni będą. na początku na pewno będzie każdy do każdego podchodził i zagadywał, potem to się jakoś rozkręci.
powodzenia. :rock:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 września 2009

bądź sobą
nowa szkoła i tak Cię zmieni - pytanie tylko czyt pozytywnie czy negatywnie
do poznania się z klasą służą zajęcia integracyjne
a obecnie wystarczy napisać ciekawy temat na klasowym forum w portalu NK

...Ignorance is bliss...
MisiaV
MisiaV
  1 września 2009
RexMundi
RexMundi: a obecnie wystarczy napisać ciekawy temat na klasowym forum w portalu NK

przykre... ale tak jest własnie
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 września 2009

Za rok będziesz się śmiała z dzisiejszych problemów :)
Liceum wcale nie jest takie straszne, a i ludzie powinni być w porządku :)

FerreTx3
FerreTx3
  1 września 2009
ja miałam przed pójściem do LO 3 spotkania z klasą :D jak weszliśmy dziś do klasy wszyscy to aż się wychówa przestraszyła , że tak zgrani jesteśmy :d a zapoznaliśmy się bardzo szybko, bez problemów. I nikt nie odstaje od grupy ;d zobaczy się później... ;d
thomas893
thomas893
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zrobić ten pierwszy krok , żeby podejść i się zapoznać z nowymi osobami z klasy ?.

jak nie Ty, to pewnie ktoś inny podejdzie i po problemie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.