x3lina
x3lina
  20 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Już za dwa tygodnie zaczyna się sql . Chciałam zapytać czy cieszycie się z tego ?
Wiem , że niektórzy tak , a niektórzy nie . No ale chciałam się bardziej upewnić , ile jest osób na tak a ile na nie . ;))

violet166
violet166
  21 sierpnia 2009
Evee
Evee: bo ide do pierwszej klasy i czekaja mnie pewne 'przyjemnosci' z tym zwiazane ...

don't worry, be happy! :d

Evee
Evee: bo boje sie, ze mnie nie zaakceptuja w mojej nowej klasie

właśnie tam, znajdziesz akceptację, ludzie są otwarci i... żądni wiedzy... ;P jestem pewna, że wszyscy Cię zaakceptują ;)
JestemSzejkiem
JestemSzejkiem
  21 sierpnia 2009

mam mieszane uczucia.

agata181192
agata181192
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam zapytać czy cieszycie się z tego ?

Oczywiście, że tak.
Nie mogę się doczekać tych godzin spędzonych nad książkami i zeszytami. :zakochany:
:and:
Compte
Compte
  22 sierpnia 2009

Ja tam jestem obojętny. Cieszę się póki mogę się uczyć, chwila moment i będę codziennie rano wstawał do pracy... :and:

Kaarolajnx3
Kaarolajnx3
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :D Boicie się? Może czekać Was kotowanie.... :)

ee nie boje sie kocenia bo mnie to nie spotkalo jak narazie jak szlam do gimnazjum, to sie balam ale stwierdzilam ze w gimnazjum jest duzo serdecznych ludzi ^^
Moniuula
Moniuula
  22 sierpnia 2009

POSÓB NA DARMOWE DOŁADOWANIE :D Działa na 100% ;)

A więc wchodzisz na
www . otineo . com
Zarejestruj się podaj swoj numer telefonu a w rubryce gdzie jest 'numer osoby polecajacej
wpisz
48 668602059
za sama osobe polecajaca otrzymujesz 60otinkow!!!!!!
potem musisz zadzwonic na numer bezplatny
0800 900 009 lub z komorki 22 205 39 44
i poczekaj az zacznie ci gadac ze aktywowane konto masz
i wyloguj sie i zaloguj nazot
na start dostajesz 60pkt a pozniej za każda reklame ktora obejrzysz masz 2 kolejnych punkty
za polecenie znajomemu dostajesz 10 pkt a jesli Twój znajomy przekaże to dalej (a na pewno przekaże) to dostajesz dodatkowe 5 punktów za kazdego jego znajomego.
100pkt wymieniasz na doładowanie.Punkty naliczaja sie w zaskakujacym tempie.
To nie żadna śćiema.Ja już dostałam 2 dodatkowe doładowanie Ty też tak możesz.!
Powodzenia ; )

BornSleepy
BornSleepy
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za dwa tygodnie zaczyna się sql . Chciałam zapytać czy cieszycie się z tego ?

Bardzo się cieszę, bo moja "sql" zaczyna się za ponad miesiąc :ziober2:
Privacy
Privacy
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale stwierdzilam ze w gimnazjum jest duzo serdecznych ludzi ^^


to fajnie :D bo u mnie w gimnazjum to byli same sku___syny. :P. :D
MisiaV
MisiaV
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: POSÓB NA DARMOWE DOŁADOWANIE :D Działa na 100% ;) A więc wchodzisz na www . otineo . com Zarejestruj się podaj swoj numer telefonu a w rubryce gdzie jest 'numer osoby polecajacej wpisz 48 668602059 za sama osobe polecajaca otrzymujesz 60otinkow!!!!!! potem musisz zadzwonic na numer bezplatny 0800 900 009 lub z komorki 22 205 39 44 i poczekaj az zacznie ci gadac ze aktywowane konto masz i wyloguj sie i zaloguj nazot na start dostajesz 60pkt a pozniej za każda reklame ktora obejrzysz masz 2 kolejnych punkty za polecenie znajomemu dostajesz 10 pkt a jesli Twój znajomy przekaże to dalej (a na pewno przekaże) to dostajesz dodatkowe 5 punktów za kazdego jego znajomego. 100pkt wymieniasz na doładowanie.Punkty naliczaja sie w zaskakujacym tempie. To nie żadna śćiema.Ja już dostałam 2 dodatkowe doładowanie Ty też tak możesz.! Powodzenia ; )

taaaa :ziew:
malatynka1990
malatynka1990
  25 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: ja mam jeszcze 1,5 miesiąca wakacji i zastanawiam się jak ja to zniosę dodam że wakacje mam od ponad 3 miesięcy ;/

pod tym się (niestety) podpisuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.