MaTuRo
MaTuRo
  9 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Pomysł Parlamentu Europejskiego. Wakacje mogą być dłuższe z powodu świńskiej grypy
Parlament Europejski rozważa możliwość opóźnienia rozpoczęcia roku szkolnego w krajach członkowskich. Powodem jest obawa przed niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się wirusa A/H1N1 wśród uczniów.
Decyzja jeszcze nie zapadła, ale opóźnienie rozpoczęcia nauki brane jest poważnie pod uwagę. Według prognoz, we wrześniu i październiku spodziewane jest apogeum zachorowań na wirusa A/H1N1, wywołującego świńską grypę.
Zamiast dwóch, uczniowie mogą mieć trzy miesiące wolnego od szkoły. Dlaczego? Bo w Europie szaleje świńska grypa. Unijni komisarze zastanawiają się, czy nie przedłużyć wakacji do czasu gdy dostępne będą szczepionki. To pozwoliłoby powstrzymać epidemię.
Pomysł przedłużenia wakacji nawet o 20-30 dni pojawił się już w kilku państwach Starego Kontynentu. Jako pierwsi poddali go Włosi i Brytyjczycy, podobne propozycje pojawiały się we Francji. Ostatecznie jednak nikt nie zdecydował się na "przymusowe wolne od szkoły".
i teraz NAJGORSZE :( :
Uczniowie zapewne nie zmartwią się dodatkowym miesiącem wypoczynku. Mniej zachwyceni będą natomiast tym, że zaległości będzie trzeba nadrobić. To oznacza natomiast, że za rok wakacje będą wyjątkowo krótkie.

MaTuRo
MaTuRo
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej niech już zostanie, tak jak jest. bo w lipcu jakoś do szkoly mi sie nie spieszy ;)


heh no to jest racja w lipcu zamiast na basen czy gdzies to w szkole
łeee :P:haft:
MaTuRo
MaTuRo
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a świstak siedzi


dobranoc
pomyslova
Posty: 22 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
pomyslova
  13 sierpnia 2009

Ja nawet bym nie chciałaa . Oszzz ... ! I cały lipiec do dup* y ;D

pomyslova

EverywhereWithYou
EverywhereWithYou
  15 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: EverywhereWithYou:lepiej niech już zostanie, tak jak jest. bo w lipcu jakoś do szkoly mi sie nie spieszy ;) heh no to jest racja w lipcu zamiast na basen czy gdzies to w szkole łeee :P


no to by nie bylo fajne, a po za tym , w czerwcu nie chce sie siedzieć w szkole, a co dopiero w lipcu ? ;)

pozdro.
clyde
clyde
  16 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Parlament Europejski rozważa możliwość opóźnienia rozpoczęcia roku szkolnego w krajach członkowskich. Powodem jest obawa przed niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się wirusa A/H1N1 wśród uczniów.

To sobie Parlament Europejski będzie odrabiał ,bo ja nie mam zamiaru.
Niech zakażą jazdy autobusem ,tramwajem ,pociągiem...
Przecież tam też istnieje duże ryzyko zarażenia się.
asiulcia1
asiulcia1
  17 sierpnia 2009

oj , nie chcialabym tak :nie:
wole isc we wrzesniu do szkoly niz przyszle wakacje sobie spaprac.

EverywhereWithYou
EverywhereWithYou
  17 sierpnia 2009

Oni nie mają już co wymyślać :zonk:

MisiaV
MisiaV
  18 sierpnia 2009

Co roku tak wymyslają a potem i tak musicie pierwszego września grzecznie do szkoły dreptać :D

EverywhereWithYou
EverywhereWithYou
  18 sierpnia 2009

a Ty już po szkole ?

szczęsciara...

MisiaV
MisiaV
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty już po szkole ? szczęsciara...

studenci mają od pazdziernika ;)
EverywhereWithYou
EverywhereWithYou
  20 sierpnia 2009

nie musisz cytować bo chyba tylko my jestesmy na tym forum :mrgreen:

no , a co studiujesz ?

smielaq89
smielaq89
  21 sierpnia 2009

Bardzo dobrze, że się normalnie zaczynają.
Tylko by wymówek szukali... ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.