XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  31 lipca 2009 (pierwszy post)
Mam jedno pytanie: Co właściwie można robić po filologii angielskiej/polskiej?
:woot:
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To w takim razie czym zajmują się ludzie po zawodówce?

w zawodówce nie ma kierunku sprzątaczka :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo dla mnie sprzątaczka to chyba najgorszy zawód

Uważaj, bo jeszcze możesz prosić o taką posadę, byleby mieć pieniądze. Dziwi mnie Twoje nastawienie. Praca jak praca :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: to wolałabym już być gwiazdką erotycznych pisemek, przynajmniej więcej zarobi.

i być dumą rodziny. W końcu zna Cię tyle ludzi ;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tak na poważnie, to bardzo mnie to ciekawi bo osobiście nie mam znajomych po zawodówkach,

często jest tak, że ci po zawodówce zarabiają większe pieniądze niż ci po takiej filologi. Mają własne warsztaty, bo uczą się tego zawodu przez trzy lata. I jeszcze może być tak, że Ty, po studiach możesz prosić o to by przyjął Cię do pracy tego po zawodówce.
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w zawodówce nie ma kierunku sprzątaczka

No nie ma. Ale skoro sprzątaczki muszą mieć średnie wykształcenie CONAJMNIEJ, to kim są ludzie po zawodówkach? :woot: cieciami, dozorcami?

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj, bo jeszcze możesz prosić o taką posadę, byleby mieć pieniądze. Dziwi mnie Twoje nastawienie. Praca jak praca

Wszystko może się zdarzyć. ;-) Ty też nie wiesz co cię w życiu czeka...

Konto usunięte
Konto usunięte: być dumą rodziny. W końcu zna Cię tyle ludzi ;d

dla mnie to byłby jakiś sukces, pewnie większy niż zostanie sprzątaczką. Dla mojej rodziny pewnie nie ale to moje życie i moja sprawa. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: często jest tak, że ci po zawodówce zarabiają większe pieniądze niż ci po takiej filologi. Mają własne warsztaty, bo uczą się tego zawodu przez trzy lata. I jeszcze może być tak, że Ty, po studiach możesz prosić o to by przyjął Cię do pracy tego po zawodówce

A skąd wiesz, że Ty nie będziesz się o to prosić?:woot: I z reguły ludzie po studiach nie proszą się o przyjęcie do pracy ludzi po zawodówce, chyba :wtf: chociaż w Polsce wszystko jest możliwe, więc i to by mnie nie zdziwiło. Ja mam zamiar zostać tancerką
shamaramorgan
shamaramorgan
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to byłby jakiś sukces, pewnie większy niż zostanie sprzątaczką.

pfff. No to super.

Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd wiesz, że Ty nie będziesz się o to prosić?

oczywiście, że mogę się prosić, dlatego nie szufladkuję ludzi na gorszych-po zawodówce i tych lepszych po studiach :zonk:
Paja
Paja
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jedno pytanie: Co właściwie można robić po filologii angielskiej/polskiej?

polskiej? chyba tylko kariera w szkolnictwie. :ziober2:
po angielskiej możesz pracować w szkole, być tłumaczem przysięgłym, pracować na granicy, na lotnisku itp :ninja:
szczerze? zastanawiałam się nad anglistyką, ale to, co można po niej robić nie fascynuje mnie;]
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, że mogę się prosić, dlatego nie szufladkuję ludzi na gorszych-po zawodówce i tych lepszych po studiach

Jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem, to nie miałabyś problemu z rozszyfrowaniem, o co mi chodziło. :zonk:
Napisałam, że skoro sprzątaczka musi mieć AŻ średnie wykształcenie, to co mają zrobić ludzie po zawodówce. Jak dalej nie rozumiesz to wróć na wcześniejszą stronę i przeczytaj jeszcze raz, dokładnie.
asiulcia1
asiulcia1
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: filologii angielskiej

tak jak wyzej juz bylo pisane tlumacz nauczyciel

Konto usunięte
Konto usunięte: co mają zrobić ludzie po zawodówce

czesto na przykład po zawodowce fryzjerskiej ludzie zakładaja salon fryzjerski , lub zostają w tym jako pracownicy , w ktorym mieli praktyki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.