Tyrao0
Tyrao0
  1 lipca 2009 (pierwszy post)

Dzień Dobry !.
Mam pytanie odnośnie się tego forum, bo wiem że mogą się pojawić w tym forum tylko tematy o szkole i to co z nią związane. Ale chcę spytać, bo pierwszy raz piszę tutaj, więc może powiecie o co tu chodzi, na tym forum?. Skoro to jest forum O nazwie " Szkoła " , więc kilka pytań odnośnie szkoły. Więc oto pytania ;) ...
Ponumeruje te pytania. 1. Jak tam jest w szkole?, ( W Twojej Szkole? ). 2. Lubicie Chodzić do szkoły? . 3. Jakie macie przedmioty w szkole? (Czego się uczycie w swojej szkole). To na razie tyle pytań, jak dostane od Fotka.Team lub Fotka. Przyjaciel, blokadę na pisanie na forum to przepraszam ale ja pierwszy raz piszę na tym forum.
Miłego dnia.

takieblablabla
takieblablabla
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, trochę inaczej pisz, innym słownictwem ... Proszę ...

przecież nie napisała zaje.biście.
więc o co chodzi:woot:?
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież nie napisała zaje.biście. więc o co chodzi?

zrozum tu człowieku niektórych;/
Fieska
Fieska
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień Dobry

Zupełnie jak Czesio :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie odnośnie się tego forum, bo wiem że mogą się pojawić w tym forum tylko tematy o szkole i to co z nią związane. Ale chcę spytać, bo pierwszy raz piszę tutaj, więc może powiecie o co tu chodzi, na tym forum?. Skoro to jest forum O nazwie " Szkoła " , więc kilka pytań odnośnie szkoły. Więc oto pytania ;) ...

Zakładając temat na jakimkolwiek forum nie musisz wszystkim komunikować, że zadasz nam jakieś pytania i się tłumaczyć, i że czego to dotyczy. Zadajesz pytania i dodajesz swój komentarz lub swoją refleksję i dyskusja się rozpoczyna.
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak tam jest w szkole?

:zonk: Dobrze, a jak ma tam być.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Lubicie Chodzić do szkoły?

Nie wiem jak inni, ja chodzę po to, żeby się czegokolwiek nauczyć więc robię to chętnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie macie przedmioty w szkole?

Dotychczasowo miałam język niemiecki, język angielski, politykę, sport, religię, Lebenssituation und Beziehungsprozess (pl. sytuacja życiowa i proces związku), Pflege als Beruf (pl. opieka jako zawód), Pflegerisches Handeln (pl. postępowania opieki), chemia.
Konto usunięte
Konto usunięte: To na razie tyle pytań, jak dostane od Fotka.Team lub Fotka. Przyjaciel, blokadę na pisanie na forum to przepraszam ale ja pierwszy raz piszę na tym forum.

Takich bezsensownych komentarzy dodawać też nie trzeba.
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie jak Czesio

:szok2: to już nie można mówić zwykłego dzień dobry?
Fieska
Fieska
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2: to już nie można mówić zwykłego dzień dobry?


Po przeczytaniu jego postu do końca tak mi się skojarzyło.
Konradziq
Konradziq
  2 lipca 2009

@Tyrao0:

Może teraz będzie coś nie na temat, ale to jest dział Szkoła, a ja, jako przyszły nauczyciel, nie mogę tak patrzeć bezczynnie...

Jak pewnie zauważyłeś (a jeśli nie, to gratuluję spostrzegawczości...), prawie wszyscy po Tobie 'jeżdżą' (czyt. nabijają się, obrażają; po prostu, mają Cię dosyć). Zastanawiałeś się, dlaczego tak się dzieje? Bo to z pewnością nie jest tak, że tyle ludzi się myli a Ty masz jedyny rację.
Już Ci to dwa razy pisałem, powtórzę trzeci (może dotrze...) - strasznie zawile piszesz. W Twoim wieku już powinieneś wiedzieć, co to są powtórzenia, co to jest składnia, jak należy stosować znaki interpunkcyjne i wreszcie, jak pisać zrozumiale.
Jeśli ktokolwiek zwraca Ci uwagę, Ty się obrażasz. Zrozum, że Twój styl pisania nie jest przyjazny dla czytelnika i należałoby go zmodyfikować.
Mam nadzieję, że coś do Ciebie dotrze i przemyślisz parę spraw...

Co do tematu.
Pytasz, jak w szkole. Na chwilę obecną, trudno odpowiedzieć, ponieważ nie byłem tam trzy tygodnie. Ale chyba wszystko dobrze.
Pytasz, czy lubię chodzić do szkoły. Za samym chodzeniem nie przepadam. Jednak lubię się uczyć (szczególnie tego, co mnie interesuje).
Pytasz o przedmioty. Jako, że co semestr mam inne, nie powiem Ci, jakie będę miał od października. Mogę się jedynie domyślać, że będzie coś związane z językoznawstwem, historią i kulturą krajów anglojęzycznych, zapewne nadal tłumaczenia pisemne i ustne, no i konwersacje.

Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak tam jest w szkole?, ( W Twojej Szkole? ). 2. Lubicie Chodzić do szkoły? . 3. Jakie macie przedmioty w szkole?

Wakacje:woot:
Nom :) Tęsknie za nią :w00t:
Będę miał tylko jeden :) A dokładnie to Informatykę tworzenie gier komputerowych etc.;) Jak się zdecyduję to wezmę sobie jeszcze Matematykę i Angielski :D
smerfeciatko
smerfeciatko
  2 lipca 2009
@Tyrao0:
Skoro juz piszesz na forum szkola, popracuj nad swoja pisownia
feuliette
feuliette
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak tam jest w szkole?, ( W Twojej Szkole? ). 2. Lubicie Chodzić do szkoły? . 3. Jakie macie przedmioty w szkole? (Czego się uczycie w swojej szkole).


1. Od Września nowa szkoła . ; )
2. Ze względu towarzystwa :jezyk2:
3. nie wiem . ;x
Tyrao0
Tyrao0
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: TEMAT NADAJE SIĘ DO ZAKOŃCZENIA !! . PrzePrasz= PRzeprasz+ = Przepraszam ale temat należy zamknąć ...


Ja już nie będę odpowiadał na ten temat już ;) ...
takieblablabla
takieblablabla
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie będę odpowiadał na ten temat już ;) ...

brawo chłopcze!
jestes zaj.ebisty.
MrCrucifixo
MrCrucifixo
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Przekaż rodzicom moje kondolencje...
Skończę 18 i od razu lecę przekazać 1 % podatku na niedorozwinięte dzieci. :tak:
Naomi
Naomi
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak tam jest w szkole?, ( W Twojej Szkole? ). 2. Lubicie Chodzić do szkoły? . 3. Jakie macie przedmioty w szkole?


1. okaże się.
2. nie lubię :wtf:
3. liceum, także żadnych przedmiotowych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.