Tyrao0
Tyrao0
  1 lipca 2009 (pierwszy post)

Dzień Dobry !.
Mam pytanie odnośnie się tego forum, bo wiem że mogą się pojawić w tym forum tylko tematy o szkole i to co z nią związane. Ale chcę spytać, bo pierwszy raz piszę tutaj, więc może powiecie o co tu chodzi, na tym forum?. Skoro to jest forum O nazwie " Szkoła " , więc kilka pytań odnośnie szkoły. Więc oto pytania ;) ...
Ponumeruje te pytania. 1. Jak tam jest w szkole?, ( W Twojej Szkole? ). 2. Lubicie Chodzić do szkoły? . 3. Jakie macie przedmioty w szkole? (Czego się uczycie w swojej szkole). To na razie tyle pytań, jak dostane od Fotka.Team lub Fotka. Przyjaciel, blokadę na pisanie na forum to przepraszam ale ja pierwszy raz piszę na tym forum.
Miłego dnia.

monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to co Są trzy podstawowe Określeń tego słowa. - Można pomyśleć o np. Słowie zaje .... Coś tam ktoś by mógł z tym skojażyć słowo.

jesteś prosty jak kij, tyle Ci powiem:mrgreen:
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ak to co Są trzy podstawowe Określeń tego słowa. - Można pomyśleć o np. Słowie zaje .... Coś tam ktoś by mógł z tym skojażyć słowo.

Śmiesznyś Pan,
A jak już tak bardzo chcesz się innych wypowiedzi czepiać, to przynajmniej rób to poprawnie,
To aż boli.
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiesznyś Pan, A jak już tak bardzo chcesz się innych wypowiedzi czepiać, to przynajmniej rób to poprawnie, To aż boli.

no nie bardzo chaotyczna wypowiedź nie można zrozumieć o co konkretnie chodzi
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie bardzo chaotyczna wypowiedź nie można zrozumieć o co konkretnie chodzi

Ale że jemu czy że mi? :ziober2:
Nie wolno używać zajebiaszczo, bo komuś to się może skojarzyć z zajebiście.
I mniejsza, że zajebiście nie jest uznawane za bluzg.
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że jemu czy że mi? Nie wolno używać zajebiaszczo, bo komuś to się może skojarzyć z zajebiście. I mniejsza, że zajebiście nie jest uznawane za bluzg.

jemu oczywiście:mrgreen:
nio własnie i po sprawie
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyrao0

Dziękuję za 1, zapomniałeś o czarnej liście. :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za 1, zapomniałeś o czarnej liście. :)

powaga dał Ci 1?
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powaga dał Ci 1?

Ta, ale mam to gdzieś. (;
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, ale mam to gdzieś. (;

co za artysta, gdyby każdy się przejmował tymi 1 to nikogo by tu nie było:mrgreen:
Tyrao0
Tyrao0
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za 1, zapomniałeś o czarnej liście. :)


Po 1. Jeżeli chodzi o tą wypowiedź powyżej to sorki ale, to jest Śmieszne jak nie wiem co, serio :) ...
Po 2. To nie wiem o co chodzi z tą czarną listą bo się czarnej listy uczepiłaś a później będą z Twojej strony głupie tzw. " Posty" .
Po 3. Już nie dodaje osób do czarnej listy ;) ...
Po 4. Pisz na temat a nie, nie wiem co.
Po 5. Jest tyle powodów aby nie odpowiadać na tego tzw. " Posta " .
Po 6. To co kogo obchodzą te 1 ? .
Po 7. To już na ten temat nie napiszę. Bo aż nie wiem co dalej wymieniać jak na razie.
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 1. Jeżeli chodzi o tą wypowiedź powyżej to sorki ale, to jest Śmieszne jak nie wiem co, serio :) ...

Porównaj ze swoimi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po 5. Jest tyle powodów aby nie odpowiadać na tego tzw. " Posta " .

Nie odpowiadaj.
W ogóle co to jest tak zwany " post " ?
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 1. Jeżeli chodzi o tą wypowiedź powyżej to sorki ale, to jest Śmieszne jak nie wiem co, serio :) ... Po 2. To nie wiem o co chodzi z tą czarną listą bo się czarnej listy uczepiłaś a później będą z Twojej strony głupie tzw. " Posty" . Po 3. Już nie dodaje osób do czarnej listy ;) ... Po 4. Pisz na temat a nie, nie wiem co. Po 5. Jest tyle powodów aby nie odpowiadać na tego tzw. " Posta " . Po 6. To co kogo obchodzą te 1 ? . Po 7. To już na ten temat nie napiszę. Bo aż nie wiem co dalej wymieniać jak na razie.

chłopcze jesteś zayebisty:sex:
Tyrao0
Tyrao0
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Porównaj ze swoimi.


Ale o co chodzi, trzymaj się tematu a nie pisz głupot :) ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odpowiadaj. W ogóle co to jest tak zwany " post " ?


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: No nie wiessz :) ... :zonk:
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale o co chodzi, trzymaj się tematu a nie pisz głupot :) ...

Tobie wolno czepiać się głupot tak?

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiessz :) ...

Post to post, nie pisze się tego słowa w cudzysłowie, i z dużej litery.
Nie wiesz .. ?

Wydaje mi się, czy miałeś nie odpowiadać?
Tyrao0
Tyrao0
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chłopcze jesteś zayebisty


Co ? :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.