Beethoven
Beethoven
  28 czerwca 2009 (pierwszy post)
Najpierw chciałbym zapytać jak czujecie się na 2 dni przed wynikami tegorocznej matury?

Na jakie kierunki macie zamiar składać papiery ?

A tutaj moja prośba o radę do wszystkich ale głównie do obecnych studentów poniżej wymienionych kierunków , który z nich najlepiej byłoby wybrać wg was i dlaczego ?
1.Filologia ang.
2.Filol.pol.
3.Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Ps: jak się wam studiuje na tych kierunkach , co możecie mi więcej o nich powiedzieć ?
Najbardziej jestem zainteresowany studiowaniem tego Dziennikarstwa i kom.społecznej czy to dobry kierunek ? skoro i tak w obecnym czasie dla humanistów zbytnio pracy nie ma ?
Bo z tym głównie wiążą się moje zainteresowania chociaż nie jestem ukierunkowany na konkretny kierunek już.


Dziękuję z góry za konkretne wypowiedzi. Pozdrawiam
savoureaux
savoureaux
  29 czerwca 2009
Beethoven
Beethoven: Już bez wyników matur ?

oczywiście, nie ma na co czekać. większość moich znajomych tak zrobiło.

Beethoven
Beethoven: całkowita przepaść ? dlaczego tak uważasz ?

a gdzie robote po tym znajdziesz? w szkole? dla mnie bycie nauczycielem to najgorsze co może być, :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: pomyliły Ci się cytaty

to do mnie chyba miało być.
thomas893
thomas893
  29 czerwca 2009
Beethoven
Beethoven: Najpierw chciałbym zapytać jak czujecie się na 2 dni przed wynikami tegorocznej matury?

na luzie :mrgreen:

Beethoven
Beethoven: Na jakie kierunki macie zamiar składać papiery ?

informatyka zaocznie - politechnika wrocławska ;]
CattieBrie
Posty: 4511 (po ~66 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 10
CattieBrie
  29 czerwca 2009
Beethoven
Beethoven: Na jakie kierunki macie zamiar składać papiery ?

geodezja, zarzadzanie i inzynieria produkcji, gospodarka przestrzenna.
jesli jutro zalamie sie wynikiem to gegra zwykla.
pzdr;] ;*
Perfect only in her imperfections.
SaandruuSiaa
SaandruuSiaa
  30 czerwca 2009

a ja w sumie nie wiem na co składać, myślałam o pedagogice -wychowanie obronne i WOS, a także o administracji, jednakże nie za fajnie mi poszło z angielskim, to chyba dam sobie spokój. Myślę jeszcze nad jednym i nie wiem na co złożyć. ;|

OverMyHead
OverMyHead
  30 czerwca 2009
Beethoven
Beethoven: Na jakie kierunki macie zamiar składać papiery ?

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Gdańskiej, ewentualnie jak się nie uda to ten sam kierunek na UTP w Bydgoszczy.
CattieBrie
Posty: 4511 (po ~66 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 10
CattieBrie
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ewentualnie jak się nie uda to ten sam kierunek na UTP w Bydgoszczy.

to samo ;d
ale po wyniku dzisiejszym nie licze,ze sie dostane..
Perfect only in her imperfections.
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  30 czerwca 2009
Beethoven
Beethoven: jak się wam studiuje na tych kierunkach , co możecie mi więcej o nich powiedzieć ?

Studiuję ochronę środowiska i jestem bardzo zadowolona z wyboru, choć miałam iść na turystykę. Dziś wiem, jaki to byłby mój najgorszy wybór. Gdyż tuirystyka nie jest zbyt opłacalna. Po tych studiach za daleko nie zajdzie się.

Tak to fakt, że dla humanistów nie ma zbyt wielu miejsc prac. To dla mnie najbardziej nudne kierunki. Poza dziennikarstwem. Jak ktoś ma żyłkę do tego, to czemu nie. Ale konkurencja jest silna.
KtosSynkretyczny
KtosSynkretyczny
  30 czerwca 2009

Dla ludzi którzy lubią się uczyć i maja jaja polecam Prawo, właśnie skończyłem I rok i stwierdzam, że to jest to:p Prawo to nie studia(czyt. picie i imprezy), Prawo to nauka, ciężka nauka i rezygnacja z wielu przyjemności w życiu, to wyzwanie na całe życie:p To hazard:p Kto mnie nie rozumie, niech się tam nie pcha, bo wyleci:p albo sam zrezygnuje. Jak nie lubisz być najlepszym, to się nie pchaj, bo Cię zgniotą(nie na studiach, w pracy)...
Pzdr.
P.S Po studiach, jak nie skończysz aplikacji(ok. 20 % studentów Prawa z każdego miasta corocznie) nie jesteś na świeczniku, ale pracę znajdziesz(lepszą lub gorszą)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.