Beatq
Beatq
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Mam pewien problem....
A mianowicie chodzi tu o moje świadectwo sad.gif
Mam na myśli to że moi rodzice nie przyjmują do wiadomości tego że mogę mieć na świadectwie dwie 3 ;/ Bo zawsze miałam same 5. Co mogę zrobić aby nie dowiedzieli sie o tych ocenach ? Albo jak im to wytłumaczyć ??? Pomóżcie...;]

EdYcQaBdG
EdYcQaBdG
  16 czerwca 2009

yy powiedz, że się opuściłaś w nauce xDD

thomas893
thomas893
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Albo jak im to wytłumaczyć ???

powiedz, że to są Twoje oceny a nie ich...

możesz też dodać: nie ważne oceny, ważne żeby wszyscy zdrowi byli :mrgreen:
Beatq
Beatq
  16 czerwca 2009

No niby prawda ale nie chce mieć szlabanu na wakacje..;/

thomas893
thomas893
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: No niby prawda ale nie chce mieć szlabanu na wakacje..;/

niech się przyzwyczajają, z każdym rokiem możliwe, że oceny będą szły w dół :P
julCiak69
julCiak69
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Mam na myśli to że moi rodzice nie przyjmują do wiadomości tego że mogę mieć na świadectwie dwie 3 ;/ Bo zawsze miałam same 5. Co mogę zrobić aby nie dowiedzieli sie o tych ocenach ? Albo jak im to wytłumaczyć ??? Pomóżcie...;]

Powiedz rodzicom, że trochę się opuściłaś w nauce, że każdemu zdarzają się upadki. I dodaj też, że nie uwierzysz, że oni mieli zawsze same 5. A jeżeli tak niech pokażą Ci świadectwa. I tyle.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Mam pewien problem.... A mianowicie chodzi tu o moje świadectwo sad.gif Mam na myśli to że moi rodzice nie przyjmują do wiadomości tego że mogę mieć na świadectwie dwie 3 ;/ Bo zawsze miałam same 5. Co mogę zrobić aby nie dowiedzieli sie o tych ocenach ? Albo jak im to wytłumaczyć ??? Pomóżcie...;]


Podrobić i trójki zmienić na piątki :mrgreen:

Powiedz im to najlepiej teraz przed rozdaniem świadectw, że tak wyszło i trudno. Nie każdy jest geniuszem i jest w stanie mieć za każdym razem super oceny. Powiedz im, że zależało Ci na tym żeby były te piątki, ale po prostu nie byłaś w stanie się poprawić lub nauczyć, bo nie zrozumiałaś może tak dobrze danego tematu i napisałaś sprawdzian na złą ocenę. Chyba, że się naprawdę obijałaś cały rok to jesteś sama sobie winna. Wtedy na miejscu Twoich rodziców też była za szlabanem na wakacje.
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Co zrobić ze świadectwem

spal dziada :w00t:
mirko2772
mirko2772
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spal dziada

:crylol: dobry pomysł; nie zobaczą, nie będzie szlabanu :mrgreen:
Beatq
Beatq
  16 czerwca 2009

w sumie pomysł dobry :))
Ale co im powiem że `spaliłam dziada` ? ;p :mrgreen:

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Co mogę zrobić aby nie dowiedzieli sie o tych ocenach ? Albo jak im to wytłumaczyć ??? Pomóżcie...;]

widzisz mam ten sam problem :P ja normalnie pokażę świadectwo,co będzie to będzie :ninja: ...
pauline321
pauline321
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: No niby prawda ale nie chce mieć szlabanu na wakacje..;/


Trzeba było się uczyć :rock:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: Co mogę zrobić aby nie dowiedzieli sie o tych ocenach ? Albo jak im to wytłumaczyć ??? Pomóżcie...;]

rzeczywiscie, niesamowity problem.
nie obrazaj sie, ale albo ty, albo twoi rodzice sa nienormalni, skoro boisz sie im powiedziec o ocenach.

Beatq
Beatq: nie chce mieć szlabanu na wakacje..;/

jednak to chyba rodzice sa nienormalni.
przykro mi, ale taki jest juz fakt, jesli za glupie dwie trojki dostaniesz szlaban na wakacje.
Beatq
Beatq
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba było się uczyć


No ale chyba średnia 4.5 to nie jest mało ?
julCiak69
julCiak69
  16 czerwca 2009
Beatq
Beatq: No ale chyba średnia 4.5 to nie jest mało ?

Jest dobrze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.