blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
U mnie w klasie jest taki "przypadek", że jedna dziewczyna prawie w ogóle nie chodziła do szkoły, miała pełno nieobecności i nawet wydaje mi się, że więcej jej nie było niż była, ale jakoś oceny tego nie odzwierciedlają.:woot: Wychodzi na to, że ona na koniec ma same czwórki i piątki a reszta klasy, choć regularnie chodziła na zajęcia, ma gorsze oceny od niej... Nauczyciele nawet mieli jej wstawić nieklasyfikowanie, ale stwierdzili, że jak ma takie 'dobre' oceny i jest takie inteligentne dziecko to nie mogą. :zonk: A ja muszę pisać je**ną poprawkę z chemii bo nauczyciel nie pozwolił zaliczać, chociaż opuściłam może ze 3 czy 2 godziny w półroczu.
Nie chodzi tu o to, żebym była zazdrosna, bo mi na ocenach nie zależy, to co w głowie mam to mi nikt nie zabierze :mrgreen: ale całą klasę to denerwuje. ;d
No i gdzie ta sprawiedliwość? :ziober2:
Macie może tak w waszych szkołach czy może u mnie tylko wyjątek? :woot:

btw,
jak tam oceny na koniec? :pavarotti:
Kto nie zdaje? :D Przyznać się bez bicia:klaps:

no, pozdrawiam ;*
ShinyStern
ShinyStern
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw, jak tam oceny na koniec?

no ja jestem zadowolona :mrgreeN:

Konto usunięte
Konto usunięte: No i gdzie ta sprawiedliwość?

nie ma sprawiedliwosci :nie:
moje kolezanki dostaly 5 z fizyki mialy zdawac i ciul nawet ich nie pytala :zonk: z reszta juz wakacje nie ma co przezywac :ziober2:
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moje kolezanki dostaly 5 z fizyki mialy zdawac i ciul nawet ich nie pytala z reszta juz wakacje nie ma co przezywac

wakacje jak dla kogo :)
ja mam poprawkę z chemii.:zonk:
malatynka1990
malatynka1990
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i gdzie ta sprawiedliwość?

na pewno nie na tym świecie :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: jak tam oceny na koniec?

dobrze :)
ShinyStern
ShinyStern
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wakacje jak dla kogo :) ja mam poprawkę z chemii.

dasz sobie rade, wierze w Ciebie :tak:
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dasz sobie rade, wierze w Ciebie

no, to miło że we mnie wierzysz :-)
ja też mam nadzieję że sobie dam radę, bo gdybym nie dała to będzie źle. :nie:
ShinyStern
ShinyStern
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no, to miło że we mnie wierzysz :-) ja też mam nadzieję że sobie dam radę, bo gdybym nie dała to będzie źle.

jak Ci mowie ze zdasz to zdasz;>
shamaramorgan
shamaramorgan
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chodzi tu o to, żebym była zazdrosna, bo mi na ocenach nie zależy,

Konto usunięte
Konto usunięte: ale całą klasę to denerwuje. ;d

to jesteś zazdrosna czy nie? bo zaprzeczasz sama sobie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie może tak w waszych szkołach czy może u mnie tylko wyjątek?

też tak jest, ale ja nie porównuję swoich ocen do ocen innych. Bo po jaką cholerę?
poza tym ocena jest ocenie nierówna.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak tam oceny na koniec?

świetne. Jestem blisko średniej 4,0 :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto nie zdaje?

nawet zagrożenia nie miałam :d
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jesteś zazdrosna czy nie? bo zaprzeczasz sama sobie.

to nie zazdrość, w sumie ja życzę tej dziewczynie jak najlepiej, ona mi nic złego nie zrobiła, po prostu zastanawiam się jak to jest, że niektórych nauczyciele puszczają bez niczego z klasy do klasy, nawet nie chodzą, a inni muszą brać korepetycje, itp.itd.etc. ;dd
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jesteś zazdrosna czy nie? bo zaprzeczasz sama sobie

aha, i co najważmneijsze a zapomniałam dopisać, to jest wina nauczycieli bo w sumie jakby mnie mieli przepuścić a bym nie chodziła to czemu nie :D:D
shamaramorgan
shamaramorgan
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu zastanawiam się jak to jest, że niektórych nauczyciele puszczają bez niczego z klasy do klasy, nawet nie chodzą, a inni muszą brać korepetycje, itp.itd.etc. ;dd

zapytaj nauczyciela, nie nas.

Konto usunięte
Konto usunięte: , to jest wina nauczycieli bo w sumie jakby mnie mieli przepuścić a bym nie chodziła to czemu nie :D:D

to idź, pokłóć się z nauczycielem, zamiast zakładać tematy, w którym obrabiasz dupę nauczycielom i Bogi winnej dziewczynie.
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i gdzie ta sprawiedliwość? Macie może tak w waszych szkołach czy może u mnie tylko wyjątek? btw, jak tam oceny na koniec? Kto nie zdaje? :D Przyznać się bez bicia

u mnie jest podobnie :ninja:
ujda ;x xDDD
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to idź, pokłóć się z nauczycielem, zamiast zakładać tematy, w którym obrabiasz dupę nauczycielom i Bogi winnej dziewczynie

nie obrabiam nikomu dupy, bo nie podałam konkretnego nazwiska ani nawet nie wiesz kim ona jest. Poza tym, temat mogę założyć o czym chcę, byle o szkole.

Konto usunięte
Konto usunięte: zapytaj nauczyciela, nie nas.

jakbyś dokładnie i ze zrozumieniem przeczytała treść to byś wiedziała o co chodzi.
shamaramorgan
shamaramorgan
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie obrabiam nikomu dupy, bo nie podałam konkretnego nazwiska ani nawet nie wiesz kim ona jest. Poza tym, temat mogę założyć o czym chcę, byle o szkole.

To, że dział jest szkoła nie znaczy, że musisz narzekać na to jaka jesteś poszkodowana :)
blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że dział jest szkoła nie znaczy, że musisz narzekać na to jaka jesteś poszkodowana :)

jakoś dziwnie to odebrałaś ;d
Może to moja wina że to tak sformułowałam :ninja:
bo nie o to chodziło... w każdym razie każdy inny normalnie odpowiada, tylko ty się czepiasz i masz jakiś problem. ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.