SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  10 maja 2009 (pierwszy post)

Miałam wymyslić reklamę na temat : WYPISANY DŁUGOPIS...

Jak mogę zachęcić młodzież do kupna wypisanego długopisa. Argumenty :P

Z góry dzięki
Wiem ,że to jest smieszne aby zachęcać do kupna wypisanego długopisa...ale ta reklama ma być z dowcipemP:)

lovinjuubejbi
lovinjuubejbi
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga Uwaga :) mam do sprzedaży niesamowity przedmiot:) jest to zupełnie nowy, wypisany długopis! nie jest to taki zwykły długopis.. przecież wszystkie długopisy jakie kupujecie do tej pory piszą. czy to nie jest nudne?? Rowjajmy się idźmy za modą.. Kupujmy cos czego inny do tej pory nie mieli! Na całym świecie do tej pory nikt nie miał możliwości kupienia wypisango długopisu:) ale właśnie ty masz tą okazje tu i teraz! Nie zmarnuj jej:) za jedyne 0.99 zł możesz nabyć to cudo. Bądz pierwszą osobą posiadającą tak wypasiony gadżet! :)


dobre :DD!
T0ksyczna
T0ksyczna
  11 maja 2009
wybacz, ale nikt nie kupi wypisanego dlugopisa :D
Khold
Khold
  11 maja 2009

Dobry marketingowiec nawet wypisany wkład by wcisnął. Bardzo dobrze, że w szkołach uczy się takich rzeczy. To akurat może się przydać w życiu.
Wypisany długopis, pomimo swojej ułomności (nie pisze) jest gadżetem, którego zazdrościć Ci będą wszyscy znajomi!
Czy znasz kogoś, kto nosi wypisany długopis w butonierce marynarki?
Jeśli odpowiedź brzmi "nie", to znaczy że nie masz pojęcia o życiu gwiazd w USA.
Wszystkie gwiazdy showbiznesu noszą ze sobą długopisy naszej firmy. Aktorzy, piosenkarze, a nawet politycy.
Istnieje możliwość zamontowania w naszym długopisie nowego wkładu, dzięki czemu będzie można nim również pisać! Komfort pisania przewyższa nawet najdroższe pióra dzięki zastosowanej technologi "nice touch". Długopis idealnie dopasowuje się do każdej dłoni. Będziesz nim pisać nawet, gdy nie będziesz mieć takiej potrzeby.
Długopis można kupić.. bla bla bla...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.