SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  10 maja 2009 (pierwszy post)

Miałam wymyslić reklamę na temat : WYPISANY DŁUGOPIS...

Jak mogę zachęcić młodzież do kupna wypisanego długopisa. Argumenty :P

Z góry dzięki
Wiem ,że to jest smieszne aby zachęcać do kupna wypisanego długopisa...ale ta reklama ma być z dowcipemP:)

Needy007
Needy007
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mogę zachęcić młodzież do kupna wypisanego długopisa. Argumenty :P


hmmm jak kupią wypisany długopis to wystarczy tylko że kupią wkład i wyniesie to mniej pięniędzy niż kupienie całego długopisu od razu :woot:

ale pochrzaniony temat, na jaki to przedmiot? :ziober2:
Jammi1990
Jammi1990
  10 maja 2009

powiedz że to nie wypisany tylko magiczny - z niewidzialnym atramentem:ninja:
nie mam pojęcia jak zachęcić do kupna wypisanego...

SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  10 maja 2009

na polski :0

SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  10 maja 2009

Nie wiem...może być magiczny... jeszcze można coś napisać ,że łatwo się ściąga czy coś./..

Ae nie wiem ja to sformułować...

Needy007
Needy007
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na polski :0


:mrgreen:

możesz też napisać że kupując taki długopis pomaga się w jakieś akcji charytatywnej
Jammi1990
Jammi1990
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że łatwo się ściąga czy coś

ja kiedyś taki miałam :ninja: nie było nic widać jak się napisało ale na długopisie był lampka z ultrafioletem i wtedy sie pojawiało:ziober2: pisało się sprawdzianiki:pavarotti:
Needy007
Needy007
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kiedyś taki miałam nie było nic widać jak się napisało ale na długopisie był lampka z ultrafioletem i wtedy sie pojawiało pisało się sprawdzianiki


też kiedyś miałam taki długopis...a jak wykorzystywałaś go na sprawdzianach?
Jammi1990
Jammi1990
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wykorzystywałaś go na sprawdzianach?

w domu pisałam na kartce z zeszytu definicje, i potem na sprawdzianie jak był tekst "wyjmujemy swoje kartki" wyjmowałam ją i przez całą lekcje elegancko podświetlałam laserkiem :ziober2:
Needy007
Needy007
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w domu pisałam na kartce z zeszytu definicje, i potem na sprawdzianie jak był tekst "wyjmujemy swoje kartki" wyjmowałam ją i przez całą lekcje elegancko podświetlałam laserkiem


niezły sposób :) szkoda że ja nigdzie nie widzę takich długopisów bo bym kupiła znowu :P
Jammi1990
Jammi1990
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niezły sposób :) szkoda że ja nigdzie nie widzę takich długopisów bo bym kupiła znowu :P

no ja już dawno takich nie widziałam... ale teraz to są lepsze sposoby na ściąganie :ziober2: przez całe liceum drukowaliśmy ściągi na folii i owijaliśmy na bezbarwne długopisy :ninja: nauczyciel nawet jak stał nad nami to nic nie widzial:D
Needy007
Needy007
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja już dawno takich nie widziałam... ale teraz to są lepsze sposoby na ściąganie przez całe liceum drukowaliśmy ściągi na folii i owijaliśmy na bezbarwne długopisy nauczyciel nawet jak stał nad nami to nic nie widzial:D


o takim sposobie nie słyszałam :D
CrAzY1123
CrAzY1123
  10 maja 2009








oOMarlenka0o
oOMarlenka0o
  10 maja 2009

Uwaga Uwaga :)
mam do sprzedaży niesamowity przedmiot:)
jest to zupełnie nowy, wypisany długopis!
nie jest to taki zwykły długopis.. przecież wszystkie długopisy jakie kupujecie do tej pory piszą.
czy to nie jest nudne?? Rowjajmy się idźmy za modą.. Kupujmy cos czego inny do tej pory nie mieli! Na całym świecie do tej pory nikt nie miał możliwości kupienia wypisango długopisu:) ale właśnie ty masz tą okazje tu i teraz! Nie zmarnuj jej:) za jedyne 0.99 zł możesz nabyć to cudo. Bądz pierwszą osobą posiadającą tak wypasiony gadżet! :)

Jammi1990
Jammi1990
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga Uwaga :) mam do sprzedaży niesamowity przedmiot:) jest to zupełnie nowy, wypisany długopis! nie jest to taki zwykły długopis.. przecież wszystkie długopisy jakie kupujecie do tej pory piszą. czy to nie jest nudne?? Rowjajmy się idźmy za modą.. Kupujmy cos czego inny do tej pory nie mieli! Na całym świecie do tej pory nikt nie miał możliwości kupienia wypisango długopisu:) ale właśnie ty masz tą okazje tu i teraz! Nie zmarnuj jej:) za jedyne 0.99 zł możesz nabyć to cudo. Bądz pierwszą osobą posiadającą tak wypasiony gadżet! :)

:brawo: :lol:
świetne:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.