JestemJej
Posty: 4 (po ~186 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
JestemJej
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Nie wierze że u was zaden nauczyciel nigdy nie palnoł jakiejs gafy albo nie powiedział jakiejs mądrości zyciowej :D hehe :) jak macie cos fajnego to dawać tu :D!

xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  8 maja 2009
JestemJej
JestemJej: RexMundi: lekcja biologi .. po kartkówce Nauczyciel - a teraz podrzucę wszystkie kartki do góry te które spadną na biurko dostaną 5 widze ze to modne :P u nas tez tak robił :D jeden nauczyciel :p


u mnie jest tak na uczelni na zdanie egzaminu :tak:

Historia (jak cos zle zrobilismy)
- zaraz dostanę szamotania pępka... (i do mnie) Miniatura! Do tablicy!
Albo jak nam coś opowiadał (taki przykład tylko daję :mrgreen: )
- Wtedy Julek C. napadł na (...) i rozyebał ich wszystkich.
Albo jak zadał nam pytanie:
- Jak miała na imię s uka Hitlera? (o psa chodziło :mrgreen: ) Na to kumpel się odzywa:
- Ewa.
- Ewa de bilu to jego żona była!
- To na to samo wychodzi!

Matematyka (dzwonek, a facet chciał zadać zad.dom.)
- Halo! Halo! Proszę nie wysiadać jeszcze z krzeseł!
Matematyka (liczymy zadanie, facet chodzi między ławkami, okno otwarte za oknem śpiewa ptak) Podchodzi do jednej ławki, zatrzymuje się, patrzy na kumpele i:
- Jak myślisz, jaki to ptak może śpiewać za oknem? A w ogóle to chciałabyś żeby u nas w szkole było solarium?
:wtf:

Historia w gimnazjum. na koncu w lawce siedzial zawsze taki koles co co chwilę pierdział. :mrgreen: I raz piernął na historii. Nauczyciel widzi, że wszyscy mamy nosy pobunkrowane i do nas:
- Jak ten smród do mnie dojdzie to macie kartkówkę!
bajerka20
bajerka20
  8 maja 2009

chemia: nauczycielka skrobie wzory na tablicy, patrzy z niedowierzaniem i lekkim wyrzutem "kreda nie pisze, co za czary?"
historia: nauczyciel macha paskiem od spodni "Aniu, chodź tylko ze mną do kantorka..."
matematyka: uczeń tłumaczy przy tablicy proporcje i używa określenia "na krzyż" - pan profesor z przekąsem: "na krzyż to od gwiazdora możecie dostać!"
mnóstwo tego było...

shamaramorgan
shamaramorgan
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raz na w-f- nauczyciel podchodzi do mnie i pyta "chcesz piątkę?". Ja mówię: "jasne" a on "no to przybij"

mi zawsze tak odpowiada pan od wfu, czy dostanę 5 za to, że ćwiczę ;)
shamaramorgan
shamaramorgan
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy dostanę 5 za to, że ćwiczę ;)

jak pytam, czy dostanę 5* :d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.