NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  6 maja 2009 (pierwszy post)

mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

RachaelStarr
RachaelStarr
  7 maja 2009

a ja mam problem, bo jestem w ostatniej klasie gimnazjum i nie wiem gdzie chce iść dalej.. ale to nie na temat xD

a co do nowej szkoły/klasy to nie mam stresa, bo to normalne, że kiedyś w końcu trzeba się posunać naprzód i zrobić krok xD

:D

Needy007
Needy007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ?


Ja trafiłam z bliską koleżanką do klasy, więc nie było problemu, nie byłam sama ;) a do innych jakoś specjalnie nie zagadywałam. Zresztą szczęście miałam zawsze trafiałam ze znajomymi do klasy, w gimnazjum też.
DeDe
Posty: 8789 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DeDe
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba to przełamać i zagadać

tak jak piszesz.

((( d(--_--)b )))

DeDe jestem...

~Laura

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

Przeniosłam się do innego miasta i zupełnie innej szkoły i niestety, nie znałam nikogo z osób, które chodziły do mojej nowej klasy, czy chociaż szkoły.
Też nie należę do najbardziej śmiałych, zwłaszcza, że wiele osób z mojej klasy chodziło razem nawet do podstawówki, więc znali się już długo i dobrze.
Na szczęście nie miałam większych problemów z nawiązaniem znajomości.
A przełamanie się i zagadanie to nic specjalnie trudnego, wystarczy zacząć trzymać się z kilkoma osobami i później dzięki nim poznawać innych.
Głowa do góry. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.