NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  6 maja 2009 (pierwszy post)

mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  6 maja 2009

nie ten dział :ninja: na hydepark

jamajka
jamajka
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

Dasz radę.
W nowej klasie będzie więcej osób w takiej samej sytuacji, jak Ty.
Szybko zapoznasz się z nową klasą.
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  6 maja 2009

a co do tematu to nie jest źle bo wszycy sie nie znają i tak naprawde większośc sie krępuje :mrgreen:

shamaramorgan
shamaramorgan
  6 maja 2009

byłam w tak komfortowej sytuacji, że przyszłam do klasy z koleżanką i kolegą z "paczki z gimnazjum." Zresztą na początku roku kazdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Kazdy był dla każdego miłu, dopiero po jakimś czasie wychodziło na jaw jaki kto jest.

Jakoś nie podchodziłam pierwsza do nikogo. Nie miałam takiej potrzeby.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

miałem podobny problem co Ty , bo również jestem nieśmiały i obawiałem się nowej szkoły i klasy , zwłaszcza że pochodzę ze wsi
ale już pierwszego dnia okazało się że kilka osób "znam" z różnych zawodów szkolnych
i jakoś poszło ... plus.. charyzma :ninja:
i z czasem strasz przed nowa szkołą znikł a później okazało się że to były najlepsze lata

Konto usunięte
Konto usunięte: zagadać ;p

bylebys nie była nachalna za bardzo

Konto usunięte
Konto usunięte: bo wszycy sie nie znają i tak naprawde większośc sie krępuje

oj ciężko trafić do klasy gdzie nikt się wcześniej nie znał
...Ignorance is bliss...
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  6 maja 2009
zazwyczaj do liceum idzie sie z kolezanka czy z kolega ale nie zawsze;p ale na pewno szybko sie zapoznasz z ludzmi ;)
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  6 maja 2009

Ja miałam to szczęscie, że do klasy trafiłam z najlepszą kumpelą. Byłam w klasie raczej męskiej, bo to mat-inf, i szczerze powiedziawszy, gdyby nie moja "A" to nie wyobrażam sobie przeżycia w tej klasie, bo reszta panienek, czyli dwie pozostałe to masakra, a z facetami super, ale to nie to samo co koleżanka.

thomas893
thomas893
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p

ładna jesteś, problemów nie będziesz mieć :mrgreen:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna jesteś, problemów nie będziesz mieć

To teraz to jest najważniejsze w kontaktach z innymi?? :zonk:
Czaczek
Czaczek
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ? ja jestem nieśmiała .I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły. trzeba to przełamać i zagadać ;p


Jeszcze nawet nie wiem gdzie dokładnie idę więc od tego zależy, bo może też być tak że będę chodził do szkoły ze znajomymi ; )
Konradziq
Konradziq
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ?

Hmm. Chyba nie (?).

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem nieśmiała .

Witaj w klubie ;).

Po gimnazjum wybrałem sobie taką szkołę, gdzie znałem tylko około 10 osób (z mniej więcej 1000). W klasie nikogo, nawet z widzenia, czy ze słuchu.
Ale jakoś ich poznałem ;).

Jakieś rady? Starać się być miłym (zrobić dobre pierwsze wrażenie :>) i nie izolować się od innych.
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009

mi to całkiem łatwo przyszło ;)
może dlatego, że w klasie miałem większość dziewcząt :mrgreen:

VenomousEdge
VenomousEdge
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieliście trudności z zapoznaniem się z nową klasą po gimnazjum ?

Nie.

;D

To oni mieli problem złapać kontakt ze mną.
A widać było ,że chcieli.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem nieśmiała

Ja też.

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie wiem jak to będzie w nowej szkoły.

Normalnie. Zobaczysz ,teraz się boisz opuszczać gimnazjum ,ale potem taka sama sytuacja spotka Cię ,gdy skończysz szkołę średnią. Kwestia przyzwyczajenia, góra miesiąc.
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  6 maja 2009

ja zostałam przeniesiona w styczniu a więc każdy sie znał oprócz mnie i jakoś żyje :p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.