GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  2 maja 2009 (pierwszy post)
Witam :)

Wielkimi krokami zbliżają się wielkie imprezy dla studentów, czyli Juwenalia ! W każdym mieście akademickim co roku sa organizowane Juwenalia, często pochodzące od nazwy regionu czy uczelni. Jest to święto studentów, które przypada na okres maja i czerwca, zawsze przed sesją letnią. Trwa od kilku do kilkudziesieciu dni.

Najważniejszymi częściami tego święta sa symbole takie jak spontaniczność, klucz do bram miasta (gdzie miasto dziekuje i docenia obecnosc mlodych ludzi w jego progach) czy pochód studencki, jako forma pokazania studenckiej fantazji.

Tak więc, studenci bawią się na okrągło. Dalej nie musze rozpisywać się.

Gardenialia, Medykalia, Ekonomalia, Kortowiada, Neptunalia, ATeHalia, Piastonalia, Czyżynalia, Cieszynalia, Kulturalia, ARTenalia, APSurdalia, Bachanalia, Kozienalia, MegaWat, Ursynalia, Igry. Oto niektóre Juwenalia w kraju.

Q: Drodzy studenci, macie zamiar wybrać się na tegoroczne Juwenalia ? Gdzie i kiedy ?
Q: Co sądzicie o Juwenaliach ? Najlepsze Juwenalia w Waszym życiu ?
Q: W którym mieście odbywają się najlepsze i niepowtarzalne Juwenalia ? Swoją wypowiedź poprzyjcie argumentami.
Q: Macie już upatrzone przebieranki i koszule wydziałowe ? Szykujecie zapasy na czas Juwenalii ?
Filuteria
Filuteria
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy zdajesz sobie sprawę, że zdałam MATME?! ?! ?! :D


No przecież mądre dziewcze z Ciebie nadobna Rosico. :mrgreen:
Któż inny jak nie Ty? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: łaj?


po prostu nie ma egzaminów po pierwszym semestrze. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: że niby Ty sobie nie poradzisz? Ty?! ;>


Nie no, sądzę, że będzie rajt. :ninja:
Rosiczka00
Rosiczka00
  2 maja 2009
Filuteria
Filuteria: Nie no, sądzę, że będzie rajt.

bierz ze mnie przykład, ja i tak do tej pory zacinam się na tabliczce mnożenia :ninja: :kv3:

Filuteria
Filuteria: po prostu nie ma egzaminów po pierwszym semestrze.

ale wtedy macie z całego roku egzamin? :>
zresztą nam dużo przedmiotów odpadło po pierwszym i zakończone były egzamem :>
Filuteria
Filuteria
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wtedy macie z całego roku egzamin? :>


Tak. : )
Prócz komunikacji i filozofii, bo te przedmioty doszły dopiero w drugim semestrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą nam dużo przedmiotów odpadło po pierwszym i zakończone były egzamem :>


Nam odpadło niedużo i na dodatek same niewiele znaczące. ; ) :D
Za to teraz będzie zabawa. :ninja:

A później... No właśnie. : )

Ok, na mnie nadszedł czas. Miłej nauki i powodzenia na egzaminach! :mrgreen:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Drodzy studenci, macie zamiar wybrać się na tegoroczne Juwenalia ? Gdzie i kiedy ?

Na studenta za młody jestem :and: ale przejde się :tak: jakiś koncert podobno

Ja tu zrobię Meksyk.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.