dumny17
dumny17
  29 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam mam 2 pytanka
Podczas matury pisemnej z polaka na wypracowaniu sa jakies limity?
najmniej to chyba 200 .. a najwiecej ile ? moge sie rozpisac na kilka stron czy najlepiej cos w granicach 250
i drugie :
ile potrzeba stron a4 na ustna? bo ja mam 2,5 :D styknie ? bo kazdy mi mowi ze ma kolo 4 ale jak napisze 4 to przeciez tego sie nie naucze . a wy ile macie ?:D

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ile potrzeba stron a4 na ustna? bo ja mam 2,5 :D styknie ? bo kazdy mi mowi ze ma kolo 4 ale jak napisze 4 to przeciez tego sie nie naucze . a wy ile macie ?:D

stykinie..przeczytaj sobie powoli tak jak mowisz:) czas masz 15 min:) ale jeżeli bedzie 14 lub 16 to nikt Cie nie zabije:)
Kamaa08
Kamaa08
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wy ile macie ?:D

3, 5 strony i uważam, że to o strone za dużo...
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ile potrzeba stron a4 na ustna?

4 i robię wszystko,żeby to skrócić, bo wychodzi mi zdecydowanie za długa wypowiedź.
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009

Ja ustnej w ogóle nie spisuję, bo niby po co, przecież mam o tym gadać, a nie to czytać ;) ważne żeby wiedzieć o czym chce się mówić, bo możesz mieć spisane 10 stron i co z tego jeśli połowę zapomnisz albo nie będziesz wiedział o czym mówisz.

a co do pisemnej to ja na próbnej pisałem tyle ile było miejsca (do brudnopisu) i nikt mi nie zwracał uwagi, że za dużo napisałem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.