Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

MAM NIEDOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA PISZĄCYCH DZIŚ EGZAMIN KTÓRYM DOBRZE POSZŁO. BYŁ PRZECIEK. Więcej ->> http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CKE-byl-wyciek-testow-gimnazjalnych,wid,11060420,wiadomosc.html

FOTKA TEAM. SORY ZA LINK ALE TO PILNE .

alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłem kolejny przeciek " 2240 kto chce parę rzeczy z jutrzejszego testu gim. z części mat-przyr?!? mam serio bo u nas się pomylili i jak się skapli to połowa ludzi zdąrzyła porozrywać koperty i poczytać zadania! procesy cieplne dioptrie próbówki w których trzeba było wskazać gdzie jest skrobia szerokości geograficzne reakcje zobojętniania ostrosłupy i inne figuryniekłamię to podpatrzyliŚMY ! na 92 egzemplarze 40 do całkowicie porozrywanych! a 8 uszkodzonych i muszą je wymienić "Ale bajzel w tej polsce że mała bańka.


Kuva, wiekszosc byla!
mniejnormalna
mniejnormalna
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuva, wiekszosc byla!

:tak:
xxxKokosanka
xxxKokosanka
  23 kwietnia 2009

No bez kitu.... z matmy tez był przeciek:/:/

Czaczek
Czaczek
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oja ;o naprawde bylo.

^^ było było ; ) i coś jeszcze było z tych co mówiłem ale już nie pamiętam ;p ogólnie test łatwy.
maajeczka153
maajeczka153
  23 kwietnia 2009
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090423/REG00/737022900
mozecie sprawdzic sobie odpowiedzi PO egzaminie już. Ile wam wyszło mniej wiecej ? ;)
Karen3
Karen3
  23 kwietnia 2009

Prawie co rok są jakieś przecieki, 2 lata temu na godzinę przed egzaminem, chyba tym ścisłym, były pytania na o2.pl

shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009
:crylol: co roku to samo :d
powinni w końcu unieważnić egzamin, żeby później nikt nie starał się zrobić tego ponownie.
thomas893
thomas893
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ta stronę odwiedziło kilkaset ludzi. A nawet więcej. Nawet ich nie znajdą

czy aby jesteś pewna tego co mówisz? :ninja:
klamcioreq
klamcioreq
  23 kwietnia 2009

matma łatwiejsza niż polski. ;D no prawie wszystko było co napisałeś.
ale nawet łatwy był. ;PP hehe ;))

PyySiax3
PyySiax3
  23 kwietnia 2009

hah a niech unieważnia xd
i tak nie wszyscy bd pisali od nowa , tylko ci ktorzy odp. znali

smielaq89
smielaq89
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak nie wszyscy bd pisali od nowa , tylko ci ktorzy odp. znali


A ciekawe jak to sprawdzą..

Debile ci co to wrzucili do neta.. jeszcze więksi debile ci co z tego skorzystali...
Czaczek
Czaczek
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ciekawe jak to sprawdzą..

Na speedyshare notowane jest każde ściągnięcie pliku więc po IP to tylko kwestia czasu.
angelinyourmind92
angelinyourmind92
  25 kwietnia 2009

kurde... zawsze są przecieki :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.