Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

MAM NIEDOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA PISZĄCYCH DZIŚ EGZAMIN KTÓRYM DOBRZE POSZŁO. BYŁ PRZECIEK. Więcej ->> http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CKE-byl-wyciek-testow-gimnazjalnych,wid,11060420,wiadomosc.html

FOTKA TEAM. SORY ZA LINK ALE TO PILNE .

thomas893
thomas893
  22 kwietnia 2009

no ładnie Was ktoś udupił :and:

martaaa56
martaaa56
  22 kwietnia 2009

kurde. . co za palant z tego walonego buraka :/
ciekawe jak dojdą do niego to poniesie konsekwencje

Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009

Ale to jest chore, po co ludzie wg. to robią. Ja mam średnią 2.8 a z humana liczyłem to ok. 45 pkt. wyszło. :zonk: nawet największy debil z takiego prostego egzaminu miałby conajmniej 20 pkt.

klamcioreq
klamcioreq
  22 kwietnia 2009

zejdzcie ze mnie .
myślicie, że co wy to nie jesteście?
żallll... już człowiek nawet zapytać nie moze?;/

martaaa56
martaaa56
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jest chore, po co ludzie wg. to robią. Ja mam średnią 2.8 a z humana liczyłem to ok. 45 pkt. wyszło. nawet największy debil z takiego prostego egzaminu miałby conajmniej 20 pkt.


no własnie.. a teraz przez jakiegoś pajaca .. i jesli by był 2 to pewnie bedzie bardzo TRUDNY
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: już człowiek nawet zapytać nie moze?;/


Zapytać się wolno, ale oszukiwać nie. Bo niby do czego byłyby Ci te odpowiedzi?
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślicie, że co wy to nie jesteście?


Przepraszam, kim nie jesteśmy?
klamcioreq
klamcioreq
  22 kwietnia 2009

mniej więcej tematyka. pozatym, gdyby się okazało, że były by te pytania prawdziwe test byłby unieważniony.
ten test miał sprawdzić nasze wiadomości mat-przyr a nie informatyczne i szukanie po necie.

LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ten test miał sprawdzić nasze wiadomości mat-przyr a nie informatyczne i szukanie po necie.


Więc? Do czego potrzebne Ci są odpowiedzi?
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mniej więcej tematyka


Masz to na pierwsze jalbo drugiej stronie tego tematu. :) Jeżeli od początku
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009

WŁAŚNIE SZEF CKE POWIEDZIAŁ ŻE NIE MA ZAGROZENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU UNIEWAŻNIENIA EGZAMINU :peace: : DDDD

LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WŁAŚNIE SZEF CKE POWIEDZIAŁ ŻE NIE MA ZAGROZENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU UNIEWAŻNIENIA EGZAMINU :peace: : DDDD


Właśnie to chciałem usłyszeć. :)
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009

Tymczasem, ja idę spać. Życzę powodzenia jutro :P Dobranoc ^^

aishe
aishe
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WŁAŚNIE SZEF CKE POWIEDZIAŁ ŻE NIE MA ZAGROZENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU UNIEWAŻNIENIA EGZAMINU :peace: : DDDD

skąd wiesz ?
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  22 kwietnia 2009

Ludzie! Nie spinajcie się tak, nikt wam nie będzie kazał tego jeszcze raz pisać :\
i dobra rada: nie liczcie na nie wiadomo jakie wyniki w stylu : " Ja to będę miał/a 47 punktów" bo potem spotkają was niezbyt miłe rozczarowania.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.