margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

Holigula
Holigula
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: malo:( musialabym miec reszte dobrze wszystko zeby byc z siebie zadowolona a Tak nie bedzie


Ja tak samo... Ale wiesz, stres... W klasie zawsze z tych testów miałam po 40pk... Teraz on pokazał swoje oblicze...
ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Spotkanie z Policjantkami 2.Wizyta w stajni i spotkanie ze spacjalnymi jednostkami

ja napisalam

1. wizytaq w stajni
2. spotkanie ze specjalnymi...
69PiotruS69xD
69PiotruS69xD
  22 kwietnia 2009

ja dalem w rozprawce takie argumenty, 1 to był cos o marku z tekstu 1;] 2 to był biały kieł i jego podróze, może byc;d? a 3 to cos o napoleonie i wyprawie na rosje XD moze byc;d?

DominisssQa93
DominisssQa93
  22 kwietnia 2009

mi z tego chychodzi 21/26 ^^ ciekawe ...
ciekawe jak mi poszła rozprawka ;/
szkoda, ze wyniki dopiero w czerwcu ;p

19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 22.W jakim celu zostala powolana Fundacja Dziecieca Fantazja. Odp:Fundacja powolana zostala by spalniac marzenia biednych dzieci


a nie czasem chorych dzieci? :zonk:
alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 21.O czym marzyli Karolina i Marcin Odp:Dzieci marzyly o wyjezdzie do Angli i zobaczeniu meczu z udzialem Jerzego Dudka -------------------------------------------------------------------------------- 22.W jakim celu zostala powolana Fundacja Dziecieca Fantazja. Odp:Fundacja powolana zostala by spalniac marzenia biednych dzieci ---------------------------------------------------------------------------------- 23.Napisz co robili Marcin i Karolina aby dobrze przygotowac sie do podrozy zycia Odp:Zaczeli uczyc sie jezyka obcego -------------------------------------------------------------------------------- 24.Jaki rodzaj narracji przewaza w tekscie IV ? Odp:Narracja trzecioosobowa -------------------------------------------------------------------------------- 25.Wypisz z tekstu IV pierwsze zdanie tego akapitu w ktorym jest najwiecej elementow sprawozdania Odp:Miasto powitalo ich piekna pogoda... --------------------------------------------------------------------------------- 26.Przeksztalc podane wypowiedzi tak by uniknac wystepujacych Odp:Marcin bardzo duzo uczyl sie jezyka niechcial zle wypasc przed Anglikami ---------------------------------------------------------------------------------- 27.Na postawie tekstu IV odtworz program wycieczki Karoliny i Marcina Dzien I 1.Wyjazd z Lublina do Warszawy 2.Noc w hotelu gordon Dzien II 1.Lot samolotem do Londynu 2.Zakwaterowanie w hotelu obiad 3.Odwiedzenie Big Bena ... 4.Zwiedzanie Londynskiego Oka. 5.Podziwianie panoramy miasta z Londynskiego Oka Dzien III 1.Spacer nad Tamiza 2.Przejazdzka samochodem po Londynie oraz zwiedzanie muzeum figor woskowych. Dzien IV 1.Spotkanie z Policjantkami 2.Wizyta w stajni i spotkanie ze spacjalnymi jednostkami 3.Spotkanie z pilkarzami Livepoolu 4.Kolacja Polskim bramkarzem.


Wszystko dobrze, tylko zapomnialam nazwy narracji ;-)
DominisssQa93
DominisssQa93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi z tego chychodzi 21/26 ^^ ciekawe ... ciekawe jak mi poszła rozprawka ;/ szkoda, ze wyniki dopiero w czerwcu ;p


znaczy 22/26
NowaJa7
NowaJa7
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie czasem chorych dzieci?


chorych na bank
Holigula
Holigula
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 21.O czym marzyli Karolina i Marcin Odp:Dzieci marzyly o wyjezdzie do Angli i zobaczeniu meczu z udzialem Jerzego Dudka -------------------------------------------------------------------------------- 22.W jakim celu zostala powolana Fundacja Dziecieca Fantazja. Odp:Fundacja powolana zostala by spalniac marzenia biednych dzieci ---------------------------------------------------------------------------------- 23.Napisz co robili Marcin i Karolina aby dobrze przygotowac sie do podrozy zycia Odp:Zaczeli uczyc sie jezyka obcego -------------------------------------------------------------------------------- 24.Jaki rodzaj narracji przewaza w tekscie IV ? Odp:Narracja trzecioosobowa -------------------------------------------------------------------------------- 25.Wypisz z tekstu IV pierwsze zdanie tego akapitu w ktorym jest najwiecej elementow sprawozdania Odp:Miasto powitalo ich piekna pogoda... --------------------------------------------------------------------------------- 26.Przeksztalc podane wypowiedzi tak by uniknac wystepujacych Odp:Marcin bardzo duzo uczyl sie jezyka niechcial zle wypasc przed Anglikami ---------------------------------------------------------------------------------- 27.Na postawie tekstu IV odtworz program wycieczki Karoliny i Marcina Dzien I 1.Wyjazd z Lublina do Warszawy 2.Noc w hotelu gordon Dzien II 1.Lot samolotem do Londynu 2.Zakwaterowanie w hotelu obiad 3.Odwiedzenie Big Bena ... 4.Zwiedzanie Londynskiego Oka. 5.Podziwianie panoramy miasta z Londynskiego Oka Dzien III 1.Spacer nad Tamiza 2.Przejazdzka samochodem po Londynie oraz zwiedzanie muzeum figor woskowych. Dzien IV 1.Spotkanie z Policjantkami 2.Wizyta w stajni i spotkanie ze spacjalnymi jednostkami 3.Spotkanie z pilkarzami Livepoolu 4.Kolacja Polskim bramkarzem.


Niektóre odp są złe... Nie patrzcie na to...
alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie czasem chorych dzieci?

Byly chore...
NowaJa7
NowaJa7
  22 kwietnia 2009

najgorzej i tak bedzie jutro ;/

DominisssQa93
DominisssQa93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. wizytaq w stajni 2. spotkanie ze specjalnymi...


powinni zaliczyć, ja napisałam tak jak ty ;D
ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powinni zaliczyć, ja napisałam tak jak ty ;D

no wlasnie w sumie to za to bylo 3 pkt?? to moze 2 by nam dali:D jak to by byl blad;D
DominisssQa93
DominisssQa93
  22 kwietnia 2009

chore czy biedne. ja napisałam ogólnie dzieci .. ;/ zaliczą mi to ?

ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chore czy biedne. ja napisałam ogólnie dzieci .. ;/ zaliczą mi to ?

jak biedne to chyba nie,
chociaz moaga pomyslec ze biedne dzieci bo maja ciezki los :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.