MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Siemka chodze do 3 gim , mam testy w srode , i mam takie pytanie co do wyboru szkoly ,
ucze sie tak srednio dwojki trojki czworki i piatki jakies tam sa , ale przewaga "3"
i nie wiem czy isc do technikum czy do zawodowki , a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie? :)

shamaramorgan
shamaramorgan
  20 kwietnia 2009

technikum.
jesli wybierzesz sobie prosty kierunek, będziesz bardziej musiał się postarać o to by nie zdać niż żeby zdać.
zawsze masz maturę (szansę na studia) i zawód.

x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: technikum

:tak:
bo po zawodowce masz go:cenzura:no a nie zawód.....
Matura teraz jest bardzo potrzebna!

Konto usunięte
Konto usunięte: a wy gdzie chodzicie

no ja do liceum..
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie?

najlepsze jest liceum profilowane, ogólnokształcące to już wyższy poziom niestety,
a ogólnie technika są bardzo trudne, jest mnóstwo dodatkowych przedmiotów zawodowych... zawodówka ma trochę mniejszy poziom.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie? :)

ja chodzę do ogólniaka,ale nie wydaję mi się,żebyś sobie w ogólniaku poradził,jednakże w technikum jest podobno jeszcze trudniej
:ninja:
ale możesz spróbować technikum,najwyżej jeśli Ci nie wyjdzie,to za rok pójdziesz do zawodówki.
Po liceum masz maturę ale nie masz zawodu
Po technikum masz chyba to i to z tego co się orientuję
A po zawodówce masz tylko zawód.. co często o dupę można rozbić.
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja chodzę do ogólniaka,ale nie wydaję mi się,żebyś sobie w ogólniaku poradził,jednakże w technikum jest podobno jeszcze trudniej

też tak słyszałam

ogólnie jeśli chcesz mieć dobry zawód - idź do technikum, bo po liceum jeszcze czekają studia...
MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie jeśli chcesz mieć dobry zawód - idź do technikum, bo po liceum jeszcze czekają studia...

heh no mam zamiar isc do technikum samochodowego , mysle ze to dobry zawod
Gacia666
Gacia666
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh no mam zamiar isc do technikum samochodowego , mysle ze to dobry zawod

jeśli to lubisz to sądzę, że najodpowiedniejsze w Twoim wypadku jest technikum. Momentami jest trudno, ale sądzę, że dasz sobie radę :)
ShinyStern
ShinyStern
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze jest liceum profilowane,

jak byl u nas doradca zawodowy to nam calkowicie odradzil tego liceum
rzadzia
rzadzia
  20 kwietnia 2009

chodzę do technikum, nie pochwalam...
Żałuje..
może jednak w innym byłoby łatwiej...
A może zawodówka, a potem technikum uzupełniające?

MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzę do technikum, nie pochwalam... Żałuje.. może jednak w innym byłoby łatwiej... A może zawodówka, a potem technikum uzupełniające?

ehh ja juz sam nie wiem , ale lepiej chyba mierzyc wyzej i isc do tech zawsze moge isc potem do zawodowki gdybym sobie nie radzil :)
rzadzia
rzadzia
  20 kwietnia 2009

Ja chodze do technikum elektronicznego, i po pół roku stwierdziłam, że to nie dla mnie...
Ale teraz już żal mi się przenosić, nadrabiać cały rok, poza tym jestem przewodniczącą SU..

KamiQa
KamiQa
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: technikum czy do zawodowki

z dwojga złego technikum lepsze.
po zawodówce masz tylko zawód. I dużo tym świskiem nie zawojujesz.
A po technikum masz i mature i jakiś zawód więc to raczej lepsze.
Męczysz sę 4 lata ale jesli interesuje cię jakiś dany 'fach' to nie mecz się w zawodówie.

ja sama jestem w lo bo nie wiedziałam gdzie chce iść dalej i nie żałuje że taką decyzję podjełam. Za rok mature pisze i mam zamiar robić jakieś studium związane z moją pasją a potem studia jakieś powazniejsze. co wyjdzie z tego, nie wiaodmo
Flyleaf
Flyleaf
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: technikum jest podobno jeszcze trudniej

z tym się zgadzam, bo dochodzą zawodowe przedmioty, a nie kiedy nie są takie łatwe.

szczerze polecam zawodówkę jak dla chłopców, ale to Twój wybór
MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym się zgadzam, bo dochodzą zawodowe przedmioty, a nie kiedy nie są takie łatwe. szczerze polecam zawodówkę jak dla chłopców, ale to Twój wybór


hehe juz naprawde nie wiem co robic :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.