NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej.
Wiem ,że kiedyś już był takie temat ,ale niedługo testy więc trzeba go nieco odświeżyć :P
Pytanie do osób które w środę ,czwartek i piątek będą pisały testy:
-Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?
-Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?
-Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?
-Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły? (Wiem ,że próg punktowy będzie określany dopiero za jakiś czas ,ale teraz też wiadomo mniej więcej od ilu punktów gdzie przyjmują)

Pytania do osób które mają te testy za sobą :
-Czy trudniejsze były egzaminy próbne czy te główne?
-Dało się ściągać?

Pytanie do wszystkich:
- Co mamy sobie przypomnieć na testy?

ona268
ona268
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uu to widzę ,że jakaś fajna szkoła :D może pójdę tam jak mnie nie przyjmą do tej szkoły do której chce iść...bo właśnie z matmy jestem BARDZO cienka ;> więc gdybym tam poszło to do klasy humanistycznej ;]

Mi tam się ogólnie szkoła podoba :) Chociaż w środku troszkę obdarta, no ale cóż :P
Wydaje mi się, że dużego nacisku na matmę nie kładą, bo tak to raczej byłaby jakaś klasa matematyczno fizyczna :) Chociaż w sumie matmy się nie obawiam, 4 będę miała na koniec :)
A Ty gdzie chcesz iść :> ?
kasiaf15
kasiaf15
  20 kwietnia 2009

to angielski masz dodatkowy?

NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty gdzie chcesz iść :> ?


Hmm w sumie to ja nie jestem z Lublina tylko okolic:) Chciałam iść do Lubartowa (jakieś 40 km.od Lublina) Ale teraz już sama nie wiem bo w tej szkole próg punktowy to jakieś 100 punktów ,a ja zawale test matematyczny :PP Ale jeszcze zobaczę jak to będzie , w sumie do Lubartowa mam bliżej :)
NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to angielski masz dodatkowy?

jak to dodatkowy? przecież jest wybór możemy pisać albo test z angielskiego albo z niemieckiego ,a wszyscy z mojego rocznika (3klasy) wybierają angielski...
ona268
ona268
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm w sumie to ja nie jestem z Lublina tylko okolic:) Chciałam iść do Lubartowa (jakieś 40 km.od Lublina) Ale teraz już sama nie wiem bo w tej szkole próg punktowy to jakieś 100 punktów ,a ja zawale test matematyczny :PP Ale jeszcze zobaczę jak to będzie , w sumie do Lubartowa mam bliżej :)

Czekaj, to skąd Ty jesteś :ninja: ?
Bo ja też okolice Lublina, w stronę Lubartowa. :ziober2:
NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009

Tak? :D Jestem z Kamionki ;> A Ty?

ona268
ona268
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak? :D Jestem z Kamionki ;> A Ty?

Aa myślałam, że bliżej ;dd
Ciecierzyn :PP
ShinyStern
ShinyStern
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?

nie no ja sobie powtarzam wzory i lektury, biologi i geografi nie ruszam :mrgreen: pozatym u mnie w szkole nauczyciele sami robia z nami powtorki

Konto usunięte
Konto usunięte: -Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?

wszystkie glupie, na probnych najlepiej wyszedl mi angielski:D a najgorzej polski ktorego sie obawiam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?

z kazdym dniem coraz bardziej :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły?

tak po 40 :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: - Co mamy sobie przypomnieć na testy?

lektury, wzory, jak sie pisze formy wypowiedzi i ja nic wiecej nie powtarzam :D
kasiaf15
kasiaf15
  20 kwietnia 2009

u nas tak nie można...musimy pisać ten co mamy obowiązkowy język....

ShinyStern
ShinyStern
  20 kwietnia 2009

a czy to prawda ze od przyszlego roku trzecioklasisci beda pisali testy z jezyka i niemieckiego i angielskiego :| (4 dni testow, tak cos mowil nam dyr)

a i jescze dzis nam babka od fizyki mowila ze od wrzesnia na fizyce nie trzeba sie ebdzie uczyc wzrow :mrgreen:

wiecie cos na ten temat :D?

kasiaf15
kasiaf15
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jezyka i niemieckiego i angielskiego


to ciekawego bo jak ktos miał od podstawówki niemiecki i teraz w gimnazjum tez niemiecki to jak on nadrobi materiał z angielskiego???
shamaramorgan
shamaramorgan
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Czy trudniejsze były egzaminy próbne czy te główne?

lepiej poszły mi testy próbne.
Na głównych była trudniejsza rozprawka.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Dało się ściągać?

miałam ściągę na jakimś porcelanowym słoniku, ale czy ściągałam, nie pamiętam.
Chyba nie była mi ściąga do niczego potrzebna, skoro wszystko miałam podane na teście.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Co mamy sobie przypomnieć na testy?

lektury, wzory.
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do osób które w środę ,czwartek i piątek będą pisały testy: -Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału? -Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego? -Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś? -Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły? (Wiem ,że próg punktowy będzie określany dopiero za jakiś czas ,ale teraz też wiadomo mniej więcej od ilu punktów gdzie przyjmują)


Przed Humanem przejrze jak sie co pisze [wypracowania] I lektury sobie przypomne.
Przed MatmoPrzyrodą przypomne sobie wzory i pare zadan
Przez Ang nic bo sie nie liczy :P for me

Jesli liczylby sie ang to bałabym sie go najbardziej.
Ale jesli mam wybierac human a mat to boje sie tego drugiego.

Mialam gdzieś aż do Niedzieli. Wczoraj wieczorem w pewnej minucie zaczelam sie tak bac... ale nie egzaminu tylko ze rozerwe papiery jak bede je otwierac:D

Chcialbym po 40 z kazdego :D wystarczy :D

Wiecie co mnie stersuje tez ?:D mam nr 1 [ !!] na sali :( dlaczego ja zawsze musze wylosowac najgorsze :P
shamaramorgan
shamaramorgan
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie co mnie stersuje tez ?:D mam nr 1 [ !!] na sali :( dlaczego ja zawsze musze wylosowac najgorsze :P

wbrew pozorom pierwsza ławka nie jest najgorsza. Ja sama siedziałam na testach w pierwszej ławce, tuż przy nauczycielach, ale można było bez problemu ściągać, ponieważ nauczyciele zajęci byli czymś innym. Jeden nawet poszedł spać.
FerreTx3
FerreTx3
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam iść do Lubartowa

ja teeeż :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.