NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej.
Wiem ,że kiedyś już był takie temat ,ale niedługo testy więc trzeba go nieco odświeżyć :P
Pytanie do osób które w środę ,czwartek i piątek będą pisały testy:
-Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?
-Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?
-Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?
-Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły? (Wiem ,że próg punktowy będzie określany dopiero za jakiś czas ,ale teraz też wiadomo mniej więcej od ilu punktów gdzie przyjmują)

Pytania do osób które mają te testy za sobą :
-Czy trudniejsze były egzaminy próbne czy te główne?
-Dało się ściągać?

Pytanie do wszystkich:
- Co mamy sobie przypomnieć na testy?

ona268
ona268
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?

Nie uczę się. Jak już pisałam w temacie niżej - szkoła, do której się wybieram przyjmuje od 70 pkt. Z ocen wyjdzie mi około 40 pkt, a z egzaminu tak mniej więcej 60. Więc mam pewność że mnie przyjmą i mogę sobie olać egzamin.
Konto usunięte
Konto usunięte: -Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?

Z żadnego w sumie.
Konto usunięte
Konto usunięte: -Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?

Mam gdzieś egzamin.
Konto usunięte
Konto usunięte: -Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły? (Wiem ,że próg punktowy będzie określany dopiero za jakiś czas ,ale teraz też wiadomo mniej więcej od ilu punktów gdzie przyjmują)

Wystarczyło by mi 80, ale jak już mówiłam, będę miała 100, no może troszkę więcej :P
Konto usunięte
Konto usunięte: - Co mamy sobie przypomnieć na testy?

Ja tam sobie nic nie przypominam, ale z tego co słyszałam to lektury, wzory mat i fiz, schematy prac pisemnych i pewnie wiele innych rzeczy, których do środy nie uda się przypomnieć. :mrgreen:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?

powtarzałam przez wczesniejsze weekendy plus dodatkowe lekcje w szkole :)
dzisiaj rozwiąże sobie jakies testy, jutro powtorze lektury.

Konto usunięte
Konto usunięte: Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?

mat-przyr ponieważ nie bardzo rozumiem niektóre treści programu ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?

nie powinnam się stresować, aczkolwiek to robię ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły?

hmm.. z tego co wiem do tej szkoły, do której ja chcę iść przyjmowali w tamtym roku od 170 pkt (?) ;]

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

xLightMyFire
xLightMyFire
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?

aktualnie powtarzam najważniejsze rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?

human O.O!

Konto usunięte
Konto usunięte: -Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?

jeszcze nie, po wejściu do szkoły będzie gorzej. xD

Konto usunięte
Konto usunięte: -Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły?

jakieś 130. (bez angielskiego)
xLightMyFire
xLightMyFire
  20 kwietnia 2009
aga1012
aga1012: hmm.. z tego co wiem do tej szkoły, do której ja chcę iść przyjmowali w tamtym roku od 170 pkt (?) ;]


taa, musiałabyś mieć 90/100 punktów z egzaminu i 3/4 oceny celujące o_O.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taa, musiałabyś mieć 90/100 punktów z egzaminu i 3/4 oceny celujące o_O.

nie napisałam, że tyle chce mieć tylko, że od tylu mogli przyjmować ;p

a co do punktów to na pewno będę miała 140 o_O

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

djkasiula14
djkasiula14
  20 kwietnia 2009

-Uczycie się czy doszliście do wniosku ,że już jest za późno i nie ma po co powtarzać materiału?
Teraz już nie, jakieś 4miesiące temu zaczęłam rozwiązywać testy.
-Którego testu boicie się najbardziej? humanistycznego ,matematyczno -przyrodniczego czy z języka obcego?
Humanistycznego
-Stresujecie się przed egzaminami czy macie to gdzieś?
Troszkę :)
-Ile punktów chcielibyście uzyskać żeby dostać się do wymarzonej szkoły? (Wiem ,że próg punktowy będzie określany dopiero za jakiś czas ,ale teraz też wiadomo mniej więcej od ilu punktów gdzie przyjmują)
Hmm, z egzaminu 85\100 a ogólnie około 160pkt.

NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uczę się. Jak już pisałam w temacie niżej - szkoła, do której się wybieram przyjmuje od 70 pkt. Z ocen wyjdzie mi około 40 pkt, a z egzaminu tak mniej więcej 60. Więc mam pewność że mnie przyjmą i mogę sobie olać egzamin.

Od 70 punktów? To LO ,technikum czy zawodówka?
kasiaf15
kasiaf15
  20 kwietnia 2009

u mnie to powtarzalismy sobie wszystko na lekcjach takich powtórkowych...a jak nie to w domu pare testów robiłam...najbardziej boje sie matematyki...(niestety)

ona268
ona268
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od 70 punktów? To LO ,technikum czy zawodówka?

LO. :P
Wiem, że mało :D Od 75 tak dokładnie :P W tamtym roku od tylu przyjmowali ;)
Ogólnie szkoła nie jest jakaś tam kiepska, tylko wymagań dużo nie mają.
Bardziej taka językowa, matmy rozszerzonej w żadnej klasie nie ma :mrgreen:
ona268
ona268
  20 kwietnia 2009

eej Ty z Lublina jesteś :ziober2:
to Ci mogę nawet powiedzieć, o jaką szkołę mi chodzi ;)
Na Farbiarskiej, VII LO ;P

NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie to powtarzalismy sobie wszystko na lekcjach takich powtórkowych...a jak nie to w domu pare testów robiłam...najbardziej boje sie matematyki...(niestety)


ja też... z humana chciałabym wyciągnąć jakieś 40 punktów a z matmy gdybym miała 20 to byłabym przeszczęśliwa...resztę punktów wyciągnę z ocen.
NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LO. :P Wiem, że mało :D Od 75 tak dokładnie :P W tamtym roku od tylu przyjmowali ;) Ogólnie szkoła nie jest jakaś tam kiepska, tylko wymagań dużo nie mają. Bardziej taka językowa, matmy rozszerzonej w żadnej klasie nie ma


uu to widzę ,że jakaś fajna szkoła :D może pójdę tam jak mnie nie przyjmą do tej szkoły do której chce iść...bo właśnie z matmy jestem BARDZO cienka ;> więc gdybym tam poszło to do klasy humanistycznej ;]
kasiaf15
kasiaf15
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 20 to


dokładnie ..przynajmiej żeby było tyle...ale najlepiej mi na pewno pójdzie z niemieckiego...
NeverAgain93
NeverAgain93
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie ..przynajmiej żeby było tyle...ale najlepiej mi na pewno pójdzie z niemieckiego...


hmm ja piszę z anglika... po prostu niczego nie nauczyłam się z niemieckiego przez te 3 lata nauki....u nas na lekcjach rzucają się krzesłami więc o realizacji działu nie ma mowy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.