NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  18 kwietnia 2009 (pierwszy post)

niedługo kończę gimnazjum . wiem do jakiej szkoły chciałabym pójść .mianowicie do liceum w Poznaniu . tylko mam pytanie czy można wybrać sobie 2 profile w jednej szkole? czy to zwiększy moje szanse dostania się do tej szkoły?

Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  18 kwietnia 2009
swistaaak69
swistaaak69: Aha :> słyszałem tylko, że jak będą rozdzielać grupy językowe to będę patrzeć kto ile pkt.

dokladnie :tak:
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009
swistaaak69
swistaaak69: Aha :> słyszałem tylko, że jak będą rozdzielać grupy językowe to będę patrzeć kto ile pkt.

to prawa,ale jeszcze może się okazać,że nie będą wcale na te pkt. patrzeć...co chwila zmieniają się przepisy co do tego egzaminu...za jakiś czas może go całkowicie wycofać...
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam na oku klasę humanistyczną rozszerzony WOS i historia lub europejska:WOS lub geografia

mialo być WOS i geografia? bo nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam
jesli tak, to porownaj sobie ktory przedmiot da ci wieksze mozliwosci: geografia czy historia? spr na jakie studia mozesz pojsc po tych przedmiotach
jesli nie wiesz co bardziej lubisz to porownaj sobie swoje oceny i moze to ci pomoze
bo jesli masz sie męczyc z czyms co ci w ogole do glowy nie wchodzi to to nie ma sensu
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: j.polski , historia i j.polski . wos. historia.

w tym pierwszym są tylko dwa przedmioty rozszerzone?
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mialo być WOS i geografia? bo nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam

sory pomyliłam się

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli tak, to porownaj sobie ktory przedmiot da ci wieksze mozliwosci: geografia czy historia? spr na jakie studia mozesz pojsc po tych przedmiotach

patrzyłam ale jakoś jak narazie żadne do mnie nie przemawiają

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli nie wiesz co bardziej lubisz to porownaj sobie swoje oceny i moze to ci pomoze bo jesli masz sie męczyc z czyms co ci w ogole do glowy nie wchodzi to to nie ma sensu

ale chyba wybiorę ten przedmiot rozszerzony z którego będę miała lepszą ocenę na koniec gimn.

tylko zastanawiam się czy w tej humanistycznej nie jest zbyt ciężko :woot:
sekswubikacji
sekswubikacji
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba wybiorę ten przedmiot rozszerzony z którego będę miała lepszą ocenę na koniec gimn. tylko zastanawiam się czy w tej humanistycznej nie jest zbyt ciężko


jeżeli wolisz przedmioty humanistyczne to dasz sobie radę..
a w życiu nie zdecydowałabym się na humana bo nienawidzę takich przedmiotów;))
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko zastanawiam się czy w tej humanistycznej nie jest zbyt ciężko

na pewno zalezy dla kogo ;), wiem ze np. ja w takiej klasie nie poradzilabym sobie, bo nienawidze wkuwac tych dat z historii (tymbardziej ze i tak do niczego one sie nie przydają) a poza tym jestem umysłem ścisłym
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009

nienawidzę przedmiotów ścisłych i wszystko co z nimi związane:ble:
nie mam wyboru muszę iść do humana...nigdzie indziej się nie nadaje...

migotliwa39
Posty: 1 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
migotliwa39
  18 kwietnia 2009

he he ....Ja też niby kończe gim... ale też mam problem z dalszymi szkołami...Wiecie może o jakis szkołach plastycznych ..??

sekswubikacji
sekswubikacji
  18 kwietnia 2009
migotliwa39
migotliwa39: Wiecie może o jakis szkołach plastycznych ..


w Rzeszowie jakaś jest chyba;)) moja koleżanka chodzi;)
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nienawidzę przedmiotów ścisłych i wszystko co z nimi związane nie mam wyboru muszę iść do humana...nigdzie indziej się nie nadaje...

albo na jakis profil jezykowy. jesli lubisz uczyc sie jezykow obcych to mozesz zostac tlumaczem i pozniej zgarniac na tym niezle kokosy :w00t:
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo na jakis profil jezykowy. jesli lubisz uczyc sie jezykow obcych to mozesz zostac tlumaczem i pozniej zgarniac na tym niezle kokosy

no nie zbyt lubię j.obce...ale może w liceum zmienię zdanie
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009
migotliwa39
migotliwa39: Wiecie może o jakis szkołach plastycznych ..??

szkół plastycznych jest dużo...zależy jeszcze w jakim mieście ma być ta szkoła...
ogólnie w szkołach plastycznych nauka trwa 4 lata i są jeszcze egzaminy wstępne i historii i plastyki ogólnie czyli portret,rzeźba,pejzaż
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  18 kwietnia 2009
w kazdej szkole mozesz wybrac dowolna ilosc klas ale mozesz wybrac tylko 3 szkoly :) a ilosc klas jaka chcesz i ukladasz je w takiej kolejnosci do ktorej najbardziej chcialbys sie dostac ;)
swistaaak69
Posty: 267 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
swistaaak69
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli wolisz przedmioty humanistyczne to dasz sobie radę..

Da sobie radę, ale jest problem bo potem po humanistyce praktycznie albo jesteś nauczycielem zarabiającym 1500zł miesięcznie...albo jakimś nędznym redaktorem gazety ulicznej...no chyba, że masz talent i napiszesz świetną książkę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.