JeTAimeComa
JeTAimeComa
  16 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Czy to możliwe żeby w zadaniach otwartych było A.B.C.D ? [ Z końcowym wynikiem całego zadania ] Mam nadzieje ze wiecie o co mi biega.

Juz od trzeciego nauczyciela słyszymy cos takiego. Wg mnie to mało prawdopodobne...
ale rozne rzeczy wprowadzaja o.O

shamaramorgan
shamaramorgan
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "najbardziej możliwą odp, bo tak na oko pasuje" :)

i tak sporo osób będzie w ten sposób zaznaczać, zamiast robić obliczenia :)
najzajebistsza
najzajebistsza
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to możliwe żeby w zadaniach otwartych było A.B.C.D ?

Zadanie otwarte to zadanie w ktorym nie masz podanych A B C D. Liczysz sama, czy tam wpisujesz zdania, w zależności od polecenia.
Ale na przykład w matematyce nieraz masz zadanie i do tego 4 odpowiedzi A B C D właśnie, ale żeby sięna którąś zdecydować musisz zadanie policzyć..
mmaryjka
mmaryjka
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na przykład w matematyce nieraz masz zadanie i do tego 4 odpowiedzi A B C D właśnie, ale żeby sięna którąś zdecydować musisz zadanie policzyć

i to jest właśnie przykład zadania zamkniętego. jeśli są odpowiedzi do wyboru, to chyba oczywiste, że jest to zadanie zamknięte i liczy się jedynie poprawnie zakreślona odpowiedź.
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  17 kwietnia 2009

Widze ze nie wszyscy zrozumieli o co chodzi.

Anite
Anite
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to możliwe żeby w zadaniach otwartych było A.B.C.D ? [ Z końcowym wynikiem całego zadania ] Mam nadzieje ze wiecie o co mi biega. Juz od trzeciego nauczyciela słyszymy cos takiego. Wg mnie to mało prawdopodobne... ale rozne rzeczy wprowadzaja o.O

U mnie w szkole śmiała się jedna z nauczycielek,że kiedyś tak będzie...
Raczej niemożliwe,żeby tak było,ale kto wie. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.