QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  14 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej wszystkim ...
Musze na biologie zrobic jakas prace ... cos orginalnego ... ma ktos moze jakies pomysly
. Niektorzy robili cos z masy solnej , inni dali jakas haftowana serwetke czy cos ... no cos takiego czego jeszcze nikt nie ebdzie mial xD . Prosze o pomysly . I z gory dziekujee ;*

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze jescze jakis pomysl wpadnie to sie podziele:)

Oooo to juz pisz na na priv . byłabym wdzieczna xD
Czerek5
Czerek5
  14 kwietnia 2009

Hmm.. kiedyś musiałem wyhodować w żelatynie bakterie :P Nie będę mówił skąd je wziąłem, ale jak ktoś ma łep to wszędzie je znajdzie :) Pod klawiszami od klawiata jest od groma, ale najwięcej do między palcami u stóp. Wybierz je jakoś wacikami do uszu, uprzednio przygotowując słoik z cukrem i jeszcze niestężałą żelatyna, wrzuć tam ten wacik, zakręć słoik nakrętką, postaw go w Ciemnym kącie i do rana powinno się coś tam rozmnożyć :D Ale nie jestem pewien do końca czy starczy im czasu do rana. Pod każdym względem, jak coś tam by urosło to błagam.. nie otwieraj xD bo to to za dobrze nie pachni :P

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Bleee ... ;D
SySuKrZ
Posty: 5 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
SySuKrZ
  15 kwietnia 2009

ja polecam doswiadczenie z miesem , zardzewiala zyletka i pepsi(kwas fosforowy) xD tylko niepamientam ile to trzeba trzymac w tej koli zeby sie rozspuscilo bo PEPSI to dobry ordzewiacz jest prawie jak WD40 podobne dzialanie ma

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.