klamcioreq
klamcioreq
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)

xD i jak tam roczniki 93 przed testem ? ;D
jeszcze 5 dni w sql i piszemy ;D

stresujecie sięęę? ;]

najzajebistsza
najzajebistsza
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Te testy to jest najgłupsze co może być xD na h**a to komu? ;//

Ażebyś potem czymś związanym z lizakiem, aczkolwiek nie truskawkowym, na życie zarabiać nie musiała.
No chyba, że lubisz.
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najłatwiejszy polski..tylko problem z lekturami. ;D gorzej matma ;P

po tym co nam dali w zeszłym roku w ostatnim zadaniu, to teraz bym się bała. Ciekawi mnie co teraz wymyślą ^^
A z matmy też się stresowałam... liczyłam na połowę pkt z tego testu i tyle miałam ^^
PhantasieSchlaf
PhantasieSchlaf
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po tym co nam dali w zeszłym roku w ostatnim zadaniu, to teraz bym się bała.


Ale mówisz,że z matmy czy z polskiego.? xd
Bo z obydwu testów ostatnie były proste.

Jednakże nie chciałabym przeżywać tego stresu po raz drugi. ;]
KamiQa
KamiQa
  11 kwietnia 2009
Ader
Ader: stresować to się dopiero będziecie ale na sesji na studiach .

dokładnie, chociaż sesje mnie dopiero czekają.
Ale w lo już wiem że test gimnazjalny to było nic.. ;x
sky
sky
  12 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xD i jak tam roczniki 93 przed testem ? ;D jeszcze 5 dni w sql i piszemy ;D stresujecie sięęę? ;]

Źle. Nienawidzę matematyki, a zwłaszcza testu mat.-przyr. Nie było mojej nauczycielki przez pół roku w szkole i nikogo nie dali nam na zastępstwo! Powtarzam wszystko na własną rękę,ale czuję,że nie będzie kolorowo. Cóz, pozostaje jedynie robić sobie testy i czekać na te dni. ;]
XAnjaX
XAnjaX
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xD i jak tam roczniki 93 przed testem ? ;D jeszcze 5 dni w sql i piszemy ;D stresujecie sięęę? ;]


Hmm.. stres ? wydaje mi się, że zacznie mi towarzyszyć dopiero przed wejściem do sali , w której bedziemy pisać egzamin ;)

Powtórzyć sie nie da w kilka dni 3 lat xD
Ale proponuje powtórzyć wzory z matmy i fizyki . [ bleee :( ]
xxxxxxPRZEMOxxxxx
xxxxxxPRZEMOxxxxx
  19 kwietnia 2009

co ja mam powiedzieć ;/ 2 lata się obijałem ... pierwsze półrocze 3 klasy olałem ... i teraz chociaż nie łapie złych ocen tylko 4 , 5 to i tak mi to nic nie da bo np . majza 2 na 1 półrocze .... z fizy żadnych wzorów się nie uczyłem ..... ale co tam .... dziś może sobie powtórzę .... zapomniałem .. zeszytów nie mam , ale co tam , to tylko test od którego będzie zależało do jakiej szkoły pójdę ... i z kim... ! Nie chcę chodzić z ludźmi który piją , palą , gwałcą... to nie mój styl .

NASTRÓJ ZAJEBISTY !

sekswubikacji
sekswubikacji
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcę chodzić z ludźmi który piją , palą , gwałcą... to nie mój styl .


to trzeba było myśleć wcześniej.. przecież wiedziałeś, że będziesz pisał testy;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.