Nicolkaa
Nicolkaa
  5 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej wam :mrgreen:

Jak wszyscy wiemy, zbliża się egzamin gimnazjalny.
:cry:

Co waszym zdaniem, warto sobie przypomnieć?
Jakie są wasze sposoby przygotowania się do testów...?

Dzielić się pomysłami ;D

Pozdrawiam serdecznie ;*

moniska0052
moniska0052
  6 kwietnia 2009
Nicolkaa
Nicolkaa: Hej wam

heeej ;*

Nicolkaa
Nicolkaa: Co waszym zdaniem, warto sobie przypomnieć? Jakie są wasze sposoby przygotowania się do testów...?

ja mam takie z wyborczej i staram się je rozwiazywać, ale stresa mam ;D
Karen3
Karen3
  6 kwietnia 2009

Ja 2 lata temu też miałam ten sam problem. Z polskiego przypomnij sobie lektury, no i obowiązkowo to, jak się pisze rozprawkę, bo będzie na 99%. A z matmy i fizy wzory.

sekswubikacji
sekswubikacji
  7 kwietnia 2009

Ja pisałam rok temu. I w sumie nic się nie uczyłam nie powtarzałam a napisałam na 78 pkt.
W każdym zadaniu coś piszcie chociaż może Wam się to głupie wydawać;)) Ja tak robiłam a większość miałam dobrze xDD

HdMan
HdMan
  18 kwietnia 2009

Sory ale 78 to chyba taki dobry wynik nie jest xD a jezykowy to nie tylko angielski,zalezy kto ma jaki obowiazkowy,on jest tak banalny ze w przerwie pomiedzy słuchankami mozna caly zrobic,poza tym pierwsze 3 lata jego egzystencji(testu z jezyka) nie jest brany pod uwage bo ministerstwo chce tylko zobaczyc poziom gimnazjalistow i to jest pewne akurat bo czytałem na oke i w rektrutacji do szkół o tym mowa xD
Mat-przyr jest akurat według mnie łatwy bo jak ktos sie uczył cokolwiek w gimnazjum to napisze bo po prostu potrafi :) jednak human to moze byc masakra, ale nie musi. Oby...
powodzenia "towarzysze broni" xD

sekswubikacji
sekswubikacji
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sory ale 78 to chyba taki dobry wynik nie jest xD a jezykowy to nie tylko angielski,zalezy kto ma jaki obowiazkowy,on jest tak banalny ze w przerwie pomiedzy słuchankami mozna caly zrobic,poza tym pierwsze 3 lata jego egzystencji(testu z jezyka) nie jest brany pod uwage bo ministerstwo chce tylko zobaczyc poziom gimnazjalistow i to jest pewne akurat bo czytałem na oke i w rektrutacji do szkół o tym mowa xD Mat-przyr jest akurat według mnie łatwy bo jak ktos sie uczył cokolwiek w gimnazjum to napisze bo po prostu potrafi :) jednak human to moze byc masakra, ale nie musi. Oby... powodzenia "towarzysze broni" xD


ja osobiście byłam zadowolona z tego jak napisałam. I oczywiście nie pisałam języka.
Z tymi punktami dostałam się do dobrej szkoły i jestem w pełni zadowolona;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.