Krysiunnia
Krysiunnia
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Co sądzicie o egzaminie gimnazjalnym z angielskiego?

ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009

widzialam tescik probny z jez. ang;))) nie taki straszny;DDDD to taka proscizna jak dla mnie;DDD ale nie przejmujcie sie tym testem;DDD skoro nie bd brali pod uwage;dDD ale jak biora to lepiej sie uczyc;DDDD nio rocznik 1991 pisze już matme;(( zalapalam sie;((( obowiazuje to do 2015 roku wiec bac sie czy nie? nie mam pojecia:PP glowa do gory bd dobrze;)))

ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009

nie poddawac sie:DDDD

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  14 marca 2009
Krysiunnia
Krysiunnia: Co sądzicie o egzaminie gimnazjalnym z angielskiego?

Dobrze, że został wprowadzony.
Może ludzie bardziej przyłożą się do języków.
I pewnie nie będzie trudny, bo niektórzy zaczynają się uczyć np. angielskiego w pierwszej klasie gimnazjum, a wcześniej mieli inny, więc poziom pewnie będzie dopasowany do nich.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 marca 2009
Krysiunnia
Krysiunnia: Co sądzicie o egzaminie gimnazjalnym z angielskiego?

Uważam go za słuszny.
Jaki jest nie wiem, gdyż za mojej gimnazjalnej kadencji go nie było.
Vadimus
Vadimus
  14 marca 2009

Zapytaj tu: http://tinyurl.com/dk6ty5

pawelx125
pawelx125
  14 marca 2009
Krysiunnia
Krysiunnia: Co sądzicie o egzaminie gimnazjalnym z angielskiego?

a i dobrze wam:D
mysle że jest ok:D
AgUuSsKaA
AgUuSsKaA
  14 marca 2009

tee egzaminy nie sa takie straszne na akie wygladająą xDD hehe tylko nie wolno sie stresowaćć xDD aa pojdzie jak po maslee xDD

OnlyYouArrr
OnlyYouArrr
  15 marca 2009

Na egzaminie nie jest język angielski tylko obcy ! To zależy od szkoły.. Jeśli w szkole rozszerzony jest rosyjski to egzamin jest z rosyjskiego, a nie z angielskiego itd. Ja też w tym roku piszę z angielskiego, chociaż wolałabym z niemieckiego, ale w naszej w szkole niemiecki nie jest językiem podstawowym. Faktem jest, że punkty z egzaminu języka obcego nie wliczają się do rekrutacji, ale zapewne szkoły będą chociaż trochę na to patrzeć...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.