Krysiunnia
Krysiunnia
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Co sądzicie o egzaminie gimnazjalnym z angielskiego?

Maaaartaa
Maaaartaa
  13 marca 2009

chyba nic konkretnego...
w tym roku jest taki jakby na próbę... za rok będzie gorzej xD

Krysiunnia
Krysiunnia
  13 marca 2009

ja w tym roku pisze jest masakra

Maaaartaa
Maaaartaa
  13 marca 2009

ja też piszę... ale w sumie nie ma być za bardzo brany pod uwagę ;p

ona268
ona268
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też piszę... ale w sumie nie ma być za bardzo brany pod uwagę ;p

będzie brany pod uwagę jeśli chcesz dostać się do szkoły z rozszerzonym angielskim.
FerreTx3
FerreTx3
  13 marca 2009

test z angielskiego pod koniec gim ?
pierwsze słysze ... ja pisze z niemieckiego , ale on się nie liczy.

Maaaartaa
Maaaartaa
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie brany pod uwagę jeśli chcesz dostać się do szkoły z rozszerzonym angielskim.

no akurat ja się do takiej nie wybieram :mrgreen:
btw. nam nauczycielka powiedziała że oficjalnie się nie liczy :woot:
Maaaartaa
Maaaartaa
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: test z angielskiego pod koniec gim ? pierwsze słysze ... ja pisze z niemieckiego , ale on się nie liczy.

co kraj to obyczaj :mrgreen:
w niektórych szkołach piszą z angielskiego w innych z niemieckiego ;p
layn
layn
  13 marca 2009

to zależy od szkoły ;D ja piszę z francuskiego ;d inni piszą z angielskiego a jeszcze inni z niemieckiego ;d ogólnie moim zdaniem nie jest źle ;d a też w tym roku piszę ;d

Natalka1464
Natalka1464
  13 marca 2009

Jak jeszcze rok temu byłam w gimnazjum to nie pisałam testu, dopiero rocznik po mnie.
Ale z opowiadań znajomych wywnioskowałam, że te testy to wcale takie fajne nie są :ninja:

KrolewnaSniezzka
KrolewnaSniezzka
  13 marca 2009
ja nie pisałam żadnego testu, a szkoda.
Osobiście uważam, że to baaardzo dobry pomysł.
Może i w gimnazjum zaczniecie się czegoś uczyć. ;P
Blachowski21
Blachowski21
  13 marca 2009

Może być masakra. Chyba że się przygotuje bardzo dobrze do niego.

ona268
ona268
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. nam nauczycielka powiedziała że oficjalnie się nie liczy

oficjalnie sie nie liczy i łączna ilość punktów (egzamin + punkty za oceny) wynosi max 200, nie 250, ale składając papiery będzie 'pokazana' ilość punktów z egzaminu z j.obcego i wybierając się do szkoły z rozszerzonym j.obcym będzie brana pod uwagę, im więcej punktów, tym większa szansa, że się dostaniesz.
HeavyTone
HeavyTone
  14 marca 2009

moim zdaniem wprowadzają za dużo tych różnych testów i w ogóle. niby zeby sie dostać jak do najlepszej szkoły, ale nie oszukujmy wszystko i tak zależy od nas i przedewszystkim od napisania matury. U mnie w szkole jest j. ang i jest paru uczniów którzy w podstawówce się uczyli niemieckiego, to ja im współczuję;d

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  14 marca 2009

Może i dobry pomysł - zaczniecie sie czegoś uczyć do matury z angielskiego troche wcześniej.
Bo 90% uczniów zaczyna brac się za angielski dopiero w 3 klasie liceum (w klasie maturalnej) i o wtedy jest zbytnio nie przyjemnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jeszcze rok temu byłam w gimnazjum to nie pisałam testu, dopiero rocznik po mnie.

Za to matme piszesz juz :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.