blondynkaax3
blondynkaax3
  1 marca 2009 (pierwszy post)
Jestem w 1 LO, na profilu humanistycznym. Poszłam do tej szkoły ze względu na to że mam blisko. Myślałam, że będzie dobrze, ale klasa mi nie odpowiada. Odzywam się tam do 2 osób a w klasie jest 30 ;x Z nikim nie mam tam wspólnych tematów, spotkałam ludzi całkiem różniących się ode mnie. Słyszałam nawet jakieś dziwne teksty pod moim adresem. Co prawda szczerze je**e mnie to, co ktoś ma na mój temat do powiedzenia, ale nie jest to najmilsze uczucie, kiedy nie ma się do kogo odezwać. :/
I nie ma szans, żebym na siłę próbowała z nimi rozmawiać bo nie ma o czym. Większość słucha rocka, porównują się z emo. To nie mój świat ;)
I moje pytanie: Czy opłaca się przepisać do innej szkoły? Minusy są takie, że będę musiała do niej dojeżdżać ok. pół godziny, no i zamiast WOS-u, (który jest mi potrzebny do rozszerzonej matury z tego przedmiotu) jest WOK.
Plusy takie, że mam tam znajomych.

Co wybrać?
focus5280
focus5280
  1 marca 2009

Ja bym zmieniła...co to za klasa skoro gadasz tylko z dwoma osobami...to strasznie męczące...:box: a poza tym jak bym była na twoim miejscu wolałabym dojeżdżać nawet 3 godziny ale w klasie nie miałabym jakiś zarozumiałych emo cwaniaków...a wycieczki i różne takie szmery bajery to jak pojedziesz z kim tam będziesz gadała jak 2 osoby które znasz nie pojadą:ninja: i wogóle jest to strasznie męczące jak nie za bardzo za tobą przepadają...szczere współczucia...teraz dużo osób zmienia kierunki i świat się nie wali bo na tym profilu co sobie wybrali niestety nie ma bajki:) trzymam kciuki i powodzenia życzę:)

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  1 marca 2009

Znajomych mozesz mieć też przecież poza klasą, do której uczęszczasz.
Poza tym, Twoi koledzy i koleżanki z klasy jeszcze się zmienią.
Ja na początku też nie miałam zbyt wielu osób do pogadania w klasie, ale to się z czasem zmieniło i teraz dogaduję się dobrze ze wszystkimi.
A najlepiej zrób sobie na kartce listę plusów i minusów zmiany szkoły i zobacz co zwycięża. ;)

focus5280
focus5280
  1 marca 2009

jasne zmienią sie znam te śpiewki też byłam w identycznej sytuacji i jakoś się nie zmienili było mi strasznie ciężko a byłam na tym samym profilu co ona:nie:

blondynkaax3
blondynkaax3
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne zmienią sie znam te śpiewki też byłam w identycznej sytuacji i jakoś się nie zmienili było mi strasznie ciężko a byłam na tym samym profilu co ona

tak, to rzeczywiście bardzo męczące kiedy nie ma się do kogo odezwać. Mam nawet problem z pożyczeniem zeszytów. Zresztą tych 2 osób z którymi gadam od niechcenia, często nie ma. Na profilu bardzo mi zależy, bo na matematyczny i tym podobne rzeczy się nie nadaję. :nie:
To samo medyczny.
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne zmienią sie znam te śpiewki też byłam w identycznej sytuacji i jakoś się nie zmienili było mi strasznie ciężko a byłam na tym samym profilu co ona

Profil chyba nie ma tu nic do rzeczy.
Ja mówię na podstawie swoich doświadczeń.
Na początku było mi się ciężko dogadać, też wydawało mi się, że nie mamy wspólnych tematów.
Ale z każdym można znaleźć wspólny język, jeśli się tego chce. ;)
Poza tym, nie namawiam jej do jakiejś konkretnej decyzji, mówię, co na ten temat uważam.
focus5280
focus5280
  1 marca 2009

Przypominasz mi pewną osobę z którą chodziłam do klasy na humanie....:szok: czy my się przypadkiem nie znamy?

blondynkaax3
blondynkaax3
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypominasz mi pewną osobę z którą chodziłam do klasy na humanie.... czy my się przypadkiem nie znamy?

No wątpię w to, a co zmieniałeś kiedyś szkołę?? Bo ja dopiero chcę zmienić.
Skąd jesteś...? Ja z Katowic.
A jaka ta osoba była, bo ciekawa bardzo jestem ; >
focus5280
focus5280
  1 marca 2009

Ej no ja cię chyba znam skądś... a dokładniej skąd jesteś?? Ta osoba była bardzo fajną kumpelą którą zostawiłam a sama się przeniosłam do innej szkoły....i tego żałuję:)):tak:

shamaramorgan
shamaramorgan
  1 marca 2009

już we wrześniu miałaś ten problem :zonk:
jak chcesz to zmieniaj.

xDMalwinkaxD
xDMalwinkaxD
  1 marca 2009
Ja bym nie zmieniała szkoły... Wiadomo z ludźmi nie zawsze można się dogadać, ale masz przecież swoje marzenia i cele. Wybrałaś tę szkołę, bo chciałaś. Wydaje mi się bez sensu rezygnować z celów dlatego, że brak 'normalnych' ludzi. Fakt, przebywasz z nimi dużo czasu, ale możesz mieć kumpele z innych klas, a z laskami ze swojego profilu postaraj się utrzymać stosunki na 'cześć'. Myślę, że żadnej korona z głowy nie spadnie jak będzie musiała pożyczyć ci zeszyt. Tylko może ty zmień troszkę swoje nastawiania, chociażby na pozór. W życiu czasem trzeba robić rzeczy, na które nie mami ochoty. :)
blondynkaax3
blondynkaax3
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym nie zmieniała szkoły... Wiadomo z ludźmi nie zawsze można się dogadać, ale masz przecież swoje marzenia i cele. Wybrałaś tę szkołę, bo chciałaś. Wydaje mi się bez sensu rezygnować z celów dlatego, że brak 'normalnych' ludzi. Fakt, przebywasz z nimi dużo czasu, ale możesz mieć kumpele z innych klas, a z laskami ze swojego profilu postaraj się utrzymać stosunki na 'cześć'. Myślę, że żadnej korona z głowy nie spadnie jak będzie musiała pożyczyć ci zeszyt. Tylko może ty zmień troszkę swoje nastawiania, chociażby na pozór. W życiu czasem trzeba robić rzeczy, na które nie mami ochoty. :)

Mądra jesteś :D
Dałaś mi trochę do myślenia...

Konto usunięte
Konto usunięte: już we wrześniu miałaś ten problem jak chcesz to zmieniaj.

pamiętliwa jesteś.
tak, już wtedy się zastanawiałam nad zmianą bo jak po raz pierwszy zobaczyłam tych ludzi to wiedziałam że nic z tego nie będzie. Miałam nadzieję, że sytuacja się jakoś poprawi. Ale nie stało się tak i jest gorzej, niż to sobie wyobrażałam
xDMalwinkaxD
xDMalwinkaxD
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mądra jesteś :D Dałaś mi trochę do myślenia...


Dziekuje. :) Po prostu uważam, że nie warto rezygnować z 'siebie' z takich powodów. Jakoś sobie poradzisz. Przecież i tak najważniejsza jest edukacja. :D
focus5280
focus5280
  1 marca 2009

Ja bym była za zmianą:)))xD nikt kto tego nie przeżył niech się nie wypowiada:))) szczerze dla mnie to było męką jak musiałam chodzić do klasy z ludźmi których kompletnie nie lubiłam i nie było żadnej poprawy nie da się zmienić ot tak ich charakteru....:nie:

xDMalwinkaxD
xDMalwinkaxD
  1 marca 2009
Hmm... No ja sądzę, że do szkoły chodzę dla siebie, a nie dla ludzi. Ja też miałam lekkie wątpliwości, bo moja klasa ma wysoki poziom, ludzie dużo się uczą, nie wiedziałam, czy się odnajdę, ale teraz jest już w porządku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.