Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

... " Przygotuj przemówienie i wygłoś, w którym jako rodzic zażadasz zaprzestania produkcji zabawek militarnych. "

yhh :wtf:
była bym wdzięczna gdybyscie mi jakos pomogli ...
gdyz ja słaba z polskiego ;/
i jeszcze niby przemowienie !?
yhh :(
heelp...

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: ... rodzic powinien byc odpowiedzialny za swoje dziecko. zabawa z dzieckiem wzmacnia wiezi w rodzinie ... i sie zacielam -_-

i dopisz może np , że wtedy wiemy , że dziecko bezpiecznie spędza swój wolny czas ?
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Turka
Turka: i dopisz może np , że wtedy wiemy , że dziecko bezpiecznie spędza swój wolny czas ?


doopisane ...
aha ! te przemowienie niby na minimum 5min ma byc ;/
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: doopisane ... aha ! te przemowienie niby na minimum 5min ma byc ;/

to wolno czytaj.
zatrzymuj się na kropkach , przecinakch
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009

no dobra dobra...
ja juz zmeczona po dniu i z checia walne sie do lozka...

/ jakie moze byc zakonczenie ?

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Turka
Turka: przecinakch

przecinkach .

napisz może, że zanim kupimy dziecku tę zabawkę, musimy to przemyśleć, bo nic tak nie łączy rodzicow i dzieci, jak wspólnie spędzony czas.

chociaż nie wiem, czy to czasem nie to samo, co było wcześniej.;d
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009
Turka
Turka: napisz może, że zanim kupimy dziecku tę zabawkę, musimy to przemyśleć, bo nic tak nie łączy rodzicow i dzieci, jak wspólnie spędzony czas.chociaż nie wiem, czy to czasem nie to samo, co było wcześniej.;d

ale w podsumowaniu można jeszcze raz wspomnieć
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w podsumowaniu można jeszcze raz wspomnieć

w sumie prawda, tylko niech to bardziej rozbuduje , skoro to ma być na 5 minut.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009

dziękiiiiiii ;** ;**
ja juz mykam ;**
pa ;**

jeszcze raz thx ! ;))

JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009

Napisz coś jeszcze o odpowiedzialności

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.