Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

... " Przygotuj przemówienie i wygłoś, w którym jako rodzic zażadasz zaprzestania produkcji zabawek militarnych. "

yhh :wtf:
była bym wdzięczna gdybyscie mi jakos pomogli ...
gdyz ja słaba z polskiego ;/
i jeszcze niby przemowienie !?
yhh :(
heelp...

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009

Nikt nie napisze go za Ciebie.
Możemy jedynie sprawdzić.

Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: gdyz ja słaba z polskiego ;/


Karoola93
Karoola93: heelp...

widać

Karoola93
Karoola93: i jeszcze niby przemowienie !?

Zacznij od przywitania.
Podaj kilka przykładów takich zabawek i jaki wpływ wywierają na rozwój dziecka.
Wymień kilka argumentów, które przekonają Twoich słuchaczy do zaprzestania produkcji w/w
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemówienie powinno zawierać: * zwrot do adresata * środki stylistyczne charakterystyczne dla przemówienia (pytania retoryczne, porównania, nawet metafory)


Wiesz, w internecie jest dużo przykładów przemówień więc na pewno coś tam znajdziesz.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Turka
Turka: Nikt nie napisze go za Ciebie.

nom, szkoda :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Podaj kilka przykładów takich zabawek i jaki wpływ wywierają na rozwój dziecka. Wymień kilka argumentów, które przekonają Twoich słuchaczy do zaprzestania produkcji w/w

no narazie mam napisane :

" Drodzy państwo. Porusze dziś temat, który dręczy pewnie wszytskich rodzicow, a mianowicie produkcji i sprzedawania w sklepach ogolnodostepnych dla mlodzierzy zabawek militarnych. Moin zdaniem, w naszym kraju powinno zaprzestac produkcji ich gdyz prowokują one dzieci do przemocy. nie kupujac ich dziecku mamy kontrole nad tym co nasza pociecha robi w domu"

... i juz niewiem co dalej ...
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: mlodzierzy

młodzieży

Karoola93
Karoola93: nie kupujac ich dziecku mamy kontrole nad tym co nasza pociecha robi w domu"

to zdanie bym inaczej napisała .. czekaj pomyślę.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Turka
Turka: młodzieży

dzieki ;*

polski to dla mnie czarna magia -_-
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: dzieki ;* polski to dla mnie czarna magia -_-

nie ma sprawy. zaraz coś wymyślę z tamtym zdaniem.

masz coś jeszcze?
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Turka
Turka: masz coś jeszcze?

nie mam nic ;/
JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: sprzedawania

sprzedaży
jakoś tak lepiej brzmi
idziesz w dobrym kierunku:mrgreen:
JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: nie kupujac ich dziecku mamy kontrole nad tym co nasza pociecha robi w domu"

I tu należy zastanowić się nad rolą rodzica. Kupić czy nie kupić? Jeżeli chcemy kontrolować, jak nasza pociecha spędza wolny czas, należy unikać kupna zabawek militarnych.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu należy zastanowić się nad rolą rodzica. Kupić czy nie kupić? Jeżeli chcemy kontrolować, jak nasza pociecha spędza wolny czas, należy unikać kupna zabawek militarnych.


ah ! juz zapisuje ;** !
JestemNudziara
JestemNudziara
  24 lutego 2009
Karoola93
Karoola93: ah ! juz zapisuje ;** !

napisz coś jeszcze o roli rodzica, odpowiedzialności
a i że zabawa z dzieckiem (inna niż zabawkami militarnymi) umacnia więzi, rozładowuje napięcia, agresję itd.
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz coś jeszcze o roli rodzica, odpowiedzialności a i że zabawa z dzieckiem (inna niż zabawkami militarnymi) umacnia więzi, rozładowuje napięcia, agresję itd.


oki, oki ;*
Karoola93
Karoola93
  24 lutego 2009

... rodzic powinien byc odpowiedzialny za swoje dziecko. zabawa z dzieckiem wzmacnia wiezi w rodzinie ... i sie zacielam -_-

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.