Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam mam krótkie pytanie...moja siostra(cioteczna) ma urodziny 18-naste i nie wiem co jej kupić podrzućcie parę fajnych pomysłów albo może... co wy dostaliście fajnego na urodziny i wam się spodobało...i jeszcze jedno czy ktoś wie ile pieniędzy daje chrzestny swojej chrześnicy na 18-naste urodziny...

smielaq89
smielaq89
  24 lutego 2009

Nie ten dział ;)
Pozdrawiam.

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam krótkie pytanie...moja siostra(cioteczna) ma urodziny 18-naste i nie wiem co jej kupić podrzućcie parę fajnych pomysłów albo może... co wy dostaliście fajnego na urodziny i wam się spodobało...i jeszcze jedno czy ktoś wie ile pieniędzy daje chrzestny swojej chrześnicy na 18-naste urodziny...

wibrator:DDD
1 mln...mysle,że starczy:P
Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

chciałam w tym dziale i już... a co do wibratora to kup sobie sama to nie ten typ dziewczyny

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009

a skad taka pewnosc,że nie mam:P??

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do wibratora to kup sobie sama to nie ten typ dziewczyny
smielaq89
smielaq89
  24 lutego 2009

Ale to jest dział dot. szkoły. Na Hyde Parku mogłaś spróbować, tam więcej osób czyta ;) Nie, że się czepiać, to tylko rada ;)

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co jej kupić

tyle lat..a nawet nie potrafisz pomyslec:p
Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

jak już napisałam w tym dziale to niech tak zostanie....zależało mi na odpowiedzi na to pytanie a sugestii o dział...ale dzięki za podpowiedz...
tyle lat..a nawet nie potrafisz pomyśleć:p---------dobrze ze ty błysnęłaś inteligencja bo tak to chyba bez twojej rady wszystkie 18-naski były by klapa bez prezentów i to z pomysłowością z najwyższej polki...zal jakie dzisiaj puste myślenie....z prezent z wibratorem to już stary pomysł nic nowego tu nie wniosłaś...szukam bardziej ambitnego prezentu....

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam bardziej ambitnego prezentu....

skoro jestes taka ambitna to dlaczego sama nie pomyślisz???
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zal

żal mi Ciebie...:zonk:
Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

Bo liczę się z innymi i może ktoś ma lepszy pomysł i dlatego pytam..?

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo liczę się z innymi i może ktoś ma lepszy pomysł i dlatego pytam..?

proponuje idz na dział niżej..bo i tak zaraz ten temat zostanie zamkniety..
Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

nie potrafisz i nie masz pomysły a wiec po co się udzielasz pozwól innym myślącym ok

Konto usunięte
Konto usunięte:
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie potrafisz i nie masz pomysły a wiec po co się udzielasz pozwól innym myślącym ok

owszem mam i to sporo...
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009

ale my nie znamy tej dziewczyny..i trudno nam Ci doradzic...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.