Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam mam krótkie pytanie...moja siostra(cioteczna) ma urodziny 18-naste i nie wiem co jej kupić podrzućcie parę fajnych pomysłów albo może... co wy dostaliście fajnego na urodziny i wam się spodobało...i jeszcze jedno czy ktoś wie ile pieniędzy daje chrzestny swojej chrześnicy na 18-naste urodziny...

Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

to wiec pisz.... jak masz owszem.. sporo...

Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

mi tez jest trudno bo nie utrzymuje z nią bliskich kontaktów i do tego jest miedzy nami różnica wieku... ja już dawno miałam 18-stke....a ona jest spokojna zwykłą dziewczyna lubiąca historie i cięższa muzykę..tyle wiem i dlatego napisałam bo ciężko jest wybrać prezent...

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ona jest spokojna zwykłą dziewczyna lubiąca historie i cięższa muzykę..

to może kup jej jakas ksiazke..ostatnio widzialam w ksiegarni fajnie obrobione rożne ksiazki historyczne..lub jakas plyte,,zorientuj sie jakie lubi zespoły...

chociaz na 18 to cos śmiesznego... albo jakas srebrna biżuterie...ja tego dostałam sporo...(najlepszy prezent srebro) przydatne i zawsze w modzie:)
Jagodkaaa1
Jagodkaaa1
  24 lutego 2009

ok ....pomysł z biżuterią jest dobry .. chyba nie ma takiej dziewczyny która by nie lubiła biżuterii...w tym jest wybór..wiem może to będzie dobra decyzja...

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pomysł z biżuterią jest dobry ..

nom tez tak uważam.... a moze jeszcze...hmm...
Dorqa
Dorqa
  24 lutego 2009

Kup jej Dildo

xINDIVIDUALISTx
xINDIVIDUALISTx
  24 lutego 2009
Dorqa
Dorqa: Kup jej Dildo


Nie znam Cię, ale już Cię lubię. ;)))
WhitePride00
WhitePride00
  24 lutego 2009

Jak lubi historię to kup jej książkę Normana Davies'a ,pt. "Europa Walczy 1939-1945". Książka napisana zrozumiałym językiem na pewno się spodoba.
Dostaniesz ją w każdym Empiku ( cena ok. 70zł więc w sam raz )

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam krótkie pytanie...moja siostra(cioteczna) ma urodziny 18-naste i nie wiem co jej kupić podrzućcie parę fajnych pomysłów

jak dziewczyna jest wyluzowana, ma do siebie dystans i jesteście w miarę dobrymi kumpelami, kup jej wibrator :mrgreen:

sporo moich koleżanek dostało na osiemnastkę mechanicznego pana i zadowolone są ;D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 lutego 2009

Encyklopedie w 10 tomach :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Forum - Szkoła
...Ignorance is bliss...
MisiaV
MisiaV
  25 lutego 2009

o zonku...

karolina2137
karolina2137
  25 lutego 2009

Wiesz co jak nie masz pomysłu to wybierz się do jakiegoś orginalnego sklepu i kup jej jakiś fajny ciuch:P
Ja tak zrobiłam i to był dobry pomysł:)

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kup jej wibrator
ten pomysl odpada..juz proponowalam;p
Deathbreaker
Deathbreaker
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze jedno czy ktoś wie ile pieniędzy daje chrzestny swojej chrześnicy na 18-naste urodziny...

Mnie nie dał nic i mam go w d u p i e .
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moja siostra(cioteczna) ma urodziny 18-naste i nie wiem co jej kupić

globulki antykoncepcyjne i prezerwatywy :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.