YouAreAGoodDream
YouAreAGoodDream
  14 lutego 2009 (pierwszy post)

Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... ? Jeśli tak to jak reagujecie na taką sytuacje ? Ja na przykład jestem nerwowym człowiekiem i zdarza mi się kłócić z nauczycielem ... Szacunek za szacunek :] :woot:

MiodowyTwilight
MiodowyTwilight
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... ? Jeśli tak to jak reagujecie na taką sytuacje ? Ja na przykład jestem nerwowym człowiekiem i zdarza mi się kłócić z nauczycielem ... Szacunek za szacunek :]


Z natury jestem pyskatą dziewuchą więc jak mi nauczyciel zacznie coś walic to mu odpłacam tym samym.
jollczwa
jollczwa
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... ?

rutyna ;]
jamajka
jamajka
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nauczyciele bez szacunku

A uczniowie mają szacunek do nauczycieli ? ;)
Nie dziwię się, ze nauczyciel krzyczy, dzisiejsza młodzież nie potrafi często się zachować na lekcji, przecież nie będzie do każdego podchodził i tłumaczył jak 5letniemu dziecku `nie rozmawiaj, nie wolno, uważaj, słuchaj`.
YouAreAGoodDream
YouAreAGoodDream
  14 lutego 2009
jamajka
jamajka: A uczniowie mają szacunek do nauczycieli ? ;)

Zdarza się zapewniam ! :and: Sama jestem grzeczna i miła do czasu bo nauczyciel też może pokazać co potrafi wystarczy że ma zły dzień ... :woot:
Anuusia602
Anuusia602
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np. mści się lub krzyczy o byle co

u mnie w szkole jest tak : powiesz do nauczycielki ' Ty szmato ' a ona Ci na to odpowie ' sama jesteś szmatą ' - nie ma co tu gadać o szacunku.
powerorginal
powerorginal
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... ? Jeśli tak to jak reagujecie na taką sytuacje ?

yy no to jest wtedy wesolo , lubie sprzeczac sie z nauczycielami :)

jamajka
jamajka: A uczniowie mają szacunek do nauczycieli ? ;)

nie mozna uogolniac , tak samo w przypadku nauczycieli .... np. u nas jest ksiadz ktory powiedzial po 5 min pierwszej lekcji religi w tym roku szkolnym ze znowu rozpie.r.da.l.amy lekcje .... i zdarzaja sie u niego rozne hasla np . masz zadatki na pedala .. :)
Jednak uwazam , ze uczniowie powinni patrzec na to co mowia wkoncu nauczyciel to osoba starsza , irytuje mnie troche jak siedze na godzinie wychowawczej i slucham jak nawijaja lacina przy nauczycielce :( - wina lezy po obu stronach
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... ? Jeśli tak to jak reagujecie na taką sytuacje ?


robię to co on ;D choć ostatnio staram się uciszać już :mrgreen:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mści się lub krzyczy o byle co ... ? Jeśli tak to jak reagujecie na taką sytuacje ?

Nauczyciel jest tylko człowiekiem i też ma prawo mieć zły dzień. A grupa rozwrzeszczanych dzieciaków wcale mu go nie uprzyjemnia.
Czasem nauczyciele krzyczą na naszą klasę, ale my nie odwdzięczamy się tym samym, tylko pokazujemy, że jego złość jest bezpodstawna. Ale teraz już rzadko kiedy zdarzają się takie sytuacje. Nauczyciele przestali traktować nas jak małe dzieci, więc może dzieje się tak dlatego, że zmienili swój stosunek do nas. ;)
YouAreAGoodDream
YouAreAGoodDream
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np. u nas jest ksiadz ktory powiedzial po 5 min pierwszej lekcji religi w tym roku szkolnym ze znowu rozpie.r.da.l.amy lekcje .... i zdarzaja sie u niego rozne hasla np . masz zadatki na pedala .. :)

:lol2: U nas Pani Katechetka nie dawno stwierdziła i powiedziała to mojej koleżance prosto z mostu że skończy na rogu :woot: Niby to normalne ale myślę że nauczyciele powinni się trochę wstrzymywać .. Czasami jak coś powiedzą to nie wiadomo czy płakać czy sikać ze śmiechu :lol2:
zimna1993
zimna1993
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ...

mam kolczyka w nosie i za to moja wychowawczyni tępi mnie jak może.
co robie w takiej sytuacji? śmieje się jej prosto w twarz i pytam, gdzie podziała się jej tolerancja.
nauczyciel z wosu tępi w naszej klasie dziewczynę, która sporo je. często docina jej: "a ty gdzie, po kanapke na pewno".
ale takie sytuacje to normalka u nas w szkole.
YouAreAGoodDream
YouAreAGoodDream
  14 lutego 2009

Miałam w zeszłym roku taka katechetkę co ubierała się jak ... :woot: A sama się czepiała kogoś wyglądu... :and:

hulk93
Posty: 13 (po ~219 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
hulk93
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: YouAreAGoodDream:Na pewno nie jeden z was był w sytuacji gdy nauczyciel zachował się nie przyzwoicie ...np. mści się lub krzyczy o byle co ... mam kolczyka w nosie i za to moja wychowawczyni tępi mnie jak może. co robie w takiej sytuacji? śmieje się jej prosto w twarz i pytam, gdzie podziała się jej tolerancja. nauczyciel z wosu tępi w naszej klasie dziewczynę, która sporo je. często docina jej: "a ty gdzie, po kanapke na pewno". ale takie sytuacje to normalka u nas w szkole.


Co do zachowania Waszego nauczyciela: totalne chamstwo i niewychowanie! :wtf: :wtf: :wtf: Ale no cóż, im się wydaję, że mogą wszystko. U nas szanują tylko tych, którzy dobrze się uczą, reszta, która ma gorsze stopnie i nie potrafi sobie poradzić z materiałem to według nich "śmiecie". Wtedy tępią ich jak mogą.... czasami wstawiają uwagę za byle co itd. Dlatego jestem z ogółu pyskaty i wadzę się z nimi jak mogę, bo do orłów z nauki nie należę... :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak reagujecie na taką sytuacje ?

byłem ponad to

Konto usunięte
Konto usunięte: Szacunek za szacunek

najpierw trzeba szanować nauczyciela by od niego domagać się szacunku
...Ignorance is bliss...
Miihihih
Miihihih
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np. mści się lub krzyczy o byle co ... ?

ostatnio pani prof. z geografii postawila nam grupową pałę za to, ze nie przyszla lekcje wczesniej a miala miec z nami zastepstwo i trzeba bylo sie wyzyc. :ninja:

ale poza tą i jeszcze jedną panią choleryczką-historyczką nie mam takich nauczycieli. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.