MUNIEK693
MUNIEK693
  1 lutego 2009 (pierwszy post)
:haft: wstaje rano i pierwsza myśl szkoła na chetniej bym nie wstawał z łuszka ale trzeba i nudzić sie w szkole jak ja nie cierbie szkoły xD nauczyciele trujom wcionsz srub tamto i tamto a tak to wku.:cenzura:.ia to szok .
kooolorowezelki
kooolorowezelki
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łuszka

Konto usunięte
Konto usunięte: trujom wcionsz srub

niestety ale musisz isć do szkoły
chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może kończą później, ale za to mają akurat lepsze zarobki niż ludzie po zawodówce (swoją drogą amsz strasznie materialistyczne podejście do sprawy;/)

ja widzę jak narazie że ludzie po studiach nie mają czasami roboty a ci po zawodówce zawsze znajdą.
Aniunia47
Aniunia47
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja widzę jak narazie że ludzie po studiach nie mają czasami roboty a ci po zawodówce zawsze znajdą.

Wybieram sie na Akademię Medyczną, wiec zaczej nie powinnam narzekac w przyszlosci na brak pracy..
Laralion
Laralion
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: MateuszNHbw:hahaha a kto lubi szkole? są tacy co lubią, znam takich, nie lubię takich ludzi, bo ja tu gadam że nie chce jutro do szkoła a ona "Weź przestań fajnie jest lubię szkołe" masakra... codziennie trzeba wstawać o 7:00, a wy o której wstajecie?


ja wstaje codziennie o 5.30- 6.00

Konto usunięte
Konto usunięte: Aniunia47:Oceny nie są ważne.. Liczy sie to, że pracuję na swoją przyszłośc Wystarczy zmienic podejście, a naprawdę można szkołę polubic.. ja jestem w szkole zawodowej i moje podjeście jest takie: skończyć jak najszybciej tą szkołe i iść do roboty i zarabiać już kase na życie w młodym wieku, bo ci co idą potem jeszcze na studia albo coś to kończą w późnym wieku i kasy brak...


ja w czasie studiow dostaje teraz stypendium lacznie 900 zl , a w nastepnym polroczu bede walczyl o stypendium o 300 zl wieksze ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Aniunia47:Może kończą później, ale za to mają akurat lepsze zarobki niż ludzie po zawodówce (swoją drogą amsz strasznie materialistyczne podejście do sprawy;/) ja widzę jak narazie że ludzie po studiach nie mają czasami roboty a ci po zawodówce zawsze znajdą.


no po zawodowce moze sie znajdzie praca jako magazynier czy cos, ale ja po swoich studiach bede zarabial z 6-8 razy wiecej juz na poczatku niz ty po tych 5 latach pracy...
92ToTylkoJa
Posty: 62 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
92ToTylkoJa
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wstaje rano i pierwsza myśl szkoła na chetniej bym nie wstawał z łuszka ale trzeba i nudzić sie w szkole jak ja nie cierbie szkoły xD nauczyciele trujom wcionsz srub tamto i tamto a tak to wku..ia to szok .

Super. :ziew:
a po co ten temat? :ninja::and:
'We live, as we dream - alone.'
'Wszyscy boją się nas,
Lecha zna cały świat,
dumą Polski jesteśmy od lat!'
:nutki:
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj możesz śnieg po odgarniać, nie umiesz sobie zajęcia znaleźć? to weź rower wstań o 6.00 rano i jedź przed siebie, wróc na obiad, to najlepszy pomysł na zabicie czasu, a jeszcze jak się gdzieś zgubisz... super

:szok2: takiś bystry, że szkola Ci już nie jest potrzebna.
zzielona
zzielona
  1 lutego 2009

Taaaa... Szkoły nie lubią Ci, którzy nie lubią się uczyć... Czyli ci, którzy nie potrafią się uczyć i tego nie robią :P. W sumie gdyby nie szkoła nie bylibyśmy tymi, kim jesteśmy teraz (niektórym to może by i wyszło na dobre). Nie umielibyśmy czytać i pisać, i panowałaby ogólna ciemnota, a chyba nie na tym nam zależy, nie?

Ogólnie to maksymalnie bym się nudziła w domu, gdybym miała nie chodzić do szkoły. Chociaż owszem... Czasami człowieka szlag trafia jak musi wstawać przed szósta, żeby na siódmą trzydzieści zdążyć na przykład na zajęcia. Ale czasami chyba lepiej wstawać aniżeli przesiedzieć cały dzień w domu kompletnie bezproduktywnie...

Chez626
Chez626
  1 lutego 2009

Jak dla mnie same wstawanie do szkoly jest ciężkie, uczenie się na niektorych przedmiotach też nie zamiłe ale ogolnie szkoła i Ci ludzie co do niej uczeszczaja :zakochany:

Chez626
Chez626
  1 lutego 2009

ja wstaje o 5:45 :and: Jak mam na 8:00 :and:

Flo
Flo
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wstaje rano i pierwsza myśl szkoła na chetniej bym nie wstawał z łuszka ale trzeba i nudzić sie w szkole jak ja nie cierbie szkoły xD nauczyciele trujom wcionsz srub tamto i tamto a tak to wku..ia to szok .

wspaniale wiedzieć :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: codziennie trzeba wstawać o 7:00, a wy o której wstajecie?

o 7 to bym chciała, mam na 7.45 lekcje prawie codziennie, więc o 6.15-6.30 muszę wstać :and:
Flo
Flo
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 5:45

daleko dojeżdżasz? masakra
KorzEnioFF
KorzEnioFF
  1 lutego 2009

No jak idziesz spać o 3 to się nie dziw na pewno ... :)

Dorqa
Dorqa
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha a kto lubi szkole?

Ja

Nie pasi ci w szkole to nie chodz i nie zawracaj na glowy p_i_e_r_dolami
Slawor1987pl
Slawor1987pl
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z łuszka

Konto usunięte
Konto usunięte: trujom wcionsz srub

Jednak szkoła Ci się przyda. Swoją drogą nie narzekaj - pójdziesz do pracy to zobaczysz jak to bylo dobrze w szkole.
Chez626
Chez626
  1 lutego 2009
Flo
Flo: daleko dojeżdżasz? masakra

Autobus do którego mam 7 minut z buta mam o 7:15,ale w chacie mam jedna łazienke i cztery łebki do mycia.jak wstane o 6:00 moge wykapana z mokrym łbem o 7:10 wyjśc z łazienki.Cóż kolejki :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.