MUNIEK693
MUNIEK693
  1 lutego 2009 (pierwszy post)
:haft: wstaje rano i pierwsza myśl szkoła na chetniej bym nie wstawał z łuszka ale trzeba i nudzić sie w szkole jak ja nie cierbie szkoły xD nauczyciele trujom wcionsz srub tamto i tamto a tak to wku.:cenzura:.ia to szok .
Aniunia47
Aniunia47
  1 lutego 2009
:and: :and: :and: :and: :and: :and: To zmień podejście, bo będzie kopał rowy..

P.S. Wyjątkowo tandetna prowokacja :ziew:
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  1 lutego 2009

hahaha a kto lubi szkole?

Aniunia47
Aniunia47
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja i co? :and:
chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha a kto lubi szkole?

są tacy co lubią, znam takich, nie lubię takich ludzi, bo ja tu gadam że nie chce jutro do szkoła a ona "Weź przestań fajnie jest lubię szkołe"
masakra...
codziennie trzeba wstawać o 7:00, a wy o której wstajecie?
chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja i co?

hah, i co ci sie w tej szkole tak podoba? pewnie się uczysz popołudniami i dostajesz dobre ocenki to ci pasuje prawda?
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łuszka


Konto usunięte
Konto usunięte: trujom wcionsz

To lepiej ją polub i naucz się ortografii.

Konto usunięte
Konto usunięte: a wy o której wstajecie?

Jeśli jem śniadanie to 6.30.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hah, i co ci sie w tej szkole tak podoba? pewnie się uczysz popołudniami i dostajesz dobre ocenki to ci pasuje prawda?


jakbyś się postarał, to też byś dostawał dobre stopnie, bo podejrzewam, że za wielu takich nie masz :-)

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

shamaramorgan
shamaramorgan
  1 lutego 2009

pfff przeciez do południa i tak nie ma co robić :woot:

Aniunia47
Aniunia47
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wy o której wstajecie?

6.30 - 7.15

Konto usunięte
Konto usunięte: hah, i co ci sie w tej szkole tak podoba? pewnie się uczysz popołudniami i dostajesz dobre ocenki to ci pasuje prawda?

Oceny nie są ważne.. Liczy sie to, że pracuję na swoją przyszłośc :mrgreen: Wystarczy zmienic podejście, a naprawdę można szkołę polubic..
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oceny nie są ważne.. Liczy sie to, że pracuję na swoją przyszłośc Wystarczy zmienic podejście, a naprawdę można szkołę polubic..


ja nigdy nie polubie szkoły :D
chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oceny nie są ważne.. Liczy sie to, że pracuję na swoją przyszłośc Wystarczy zmienic podejście, a naprawdę można szkołę polubic..

ja jestem w szkole zawodowej i moje podjeście jest takie:
skończyć jak najszybciej tą szkołe i iść do roboty i zarabiać już kase na życie w młodym wieku, bo ci co idą potem jeszcze na studia albo coś to kończą w późnym wieku i kasy brak...
chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pfff przeciez do południa i tak nie ma co robić

dzisiaj możesz śnieg po odgarniać, nie umiesz sobie zajęcia znaleźć? to weź rower wstań o 6.00 rano i jedź przed siebie, wróc na obiad, to najlepszy pomysł na zabicie czasu, a jeszcze jak się gdzieś zgubisz... super
Aniunia47
Aniunia47
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ci co idą potem jeszcze na studia albo coś to kończą w późnym wieku i kasy brak...

Może kończą później, ale za to mają akurat lepsze zarobki niż ludzie po zawodówce (swoją drogą amsz strasznie materialistyczne podejście do sprawy;/)
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

To,.że masz wstręt do szkoły i nauki jest niezwykle łatwo dostrzec,koncentrując się na Twojej wybitnej znajomości polskiej ortografii.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.