MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009 (pierwszy post)

Próbny test angielskiego - jak poszło?
Trudniejszy czy łatwiejszy od poprzedniego?

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadowalacie się 35% z jedynego obcego języka który wypada znać...żałosne...

Nie 35% .. Od kiedy 36/50 to 35 %?
Pozatym kto powiedział, że trzeba być orłem akurat w języku angielskim.
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałam w przybliżeniu...

36 pkt to więcej niż 50% ale ok :crylol:
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałam w przybliżeniu...


ja miałam 33pkt , czyli 66 % xD i nie napisałam, że mnie to zadowala ;]
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozatym kto powiedział, że trzeba być orłem akurat w języku angielskim.


każdy ma swoje lepsze i złe strony ... :tak:
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma swoje lepsze i złe strony ...


... i gorsze strony :zonk: xDD ;D
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma swoje lepsze i złe strony ...

wiem wiem;) Zresztą i tak jestem z siebie dumna iz przez cała podstawowa szkole bylam w gorszych grupach mialam dodat. darmowe korepetycje u nauczycielki a poszłam do gimn dostalam sie do lepszej zaawansowanej grupy i jakoś sobie radze trójkowo czasem czwórkowo ale radze ;D Mimo, że języka nie lubie ;p
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem wiem;) Zresztą i tak jestem z siebie dumna iz przez cała podstawowa szkole bylam w gorszych grupach mialam dodat. darmowe korepetycje u nauczycielki a poszłam do gimn dostalam sie do lepszej zaawansowanej grupy i jakoś sobie radze trójkowo czasem czwórkowo ale radze ;D Mimo, że języka nie lubie ;p


mi właśnie w podstawówce elegancko szło ... w IV i V klasie średnia powyżej 5,0 ... a w VI 4,8 ;) a teraz ? ehhh ... jakoś coś się stało w tym gim XD
kulturkaa
kulturkaa
  16 stycznia 2009

Uwierz, że nie siedziałam i nie liczyłam ile to będzie tylko na oko napisałam, co nie zmienia faktu, że to jest chyba wasz pierwszy język zaraz obok polskiego więc wypada znać go na poziomie komunikatywnym chociaż...

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś coś się stało w tym gim XD

trzeba było zacząc się uczyc :D !
Bo ja byłam przyzwyczajona ze raczej niczego nie musiałam się w domu uczyć bo wszystko pamiętałam z lekcji takich mialam ciekawie opowiadajacych/tłumaczących nauczycieli ;p Potem przezyłam szok:D
kulturkaa
kulturkaa
  16 stycznia 2009

Ah rzeczywiście wybaczcie, nie zauważyłam różnicy procent - punkt. Mój błąd ;)

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwierz, że nie siedziałam i nie liczyłam ile to będzie tylko na oko napisałam, co nie zmienia faktu, że to jest chyba wasz pierwszy język zaraz obok polskiego więc wypada znać go na poziomie komunikatywnym chociaż...

na tym poziomie już od dawna znam.
No to zanim napiszesz posta jakiegos i spróbujesz komuś 'pocisnac' to przysiadz i oblicz.:ZONK:
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwierz, że nie siedziałam i nie liczyłam ile to będzie tylko na oko napisałam


na oko 33 pkt to 35 % ? xD to ja od razu wiedziałam, że 33pkt to 66 % xD

Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu, że to jest chyba wasz pierwszy język zaraz obok polskiego więc wypada znać go na poziomie komunikatywnym chociaż...


skąd wiesz, że nie znam go do przyzwoitym poziomie ? xD
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było zacząc się uczyc :D !


chyba po feriach tak zaczne ... bo mi w ogóle nic do głowy nie wchodzi xD nie umiem "myśleć" hehe xD coś z szarymi komórkami nie tak :lol:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ah rzeczywiście wybaczcie, nie zauważyłam różnicy procent - punkt. Mój błąd ;)

okej. 10znakow
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba po feriach tak zaczne ... bo mi w ogóle nic do głowy nie wchodzi xD nie umiem "myśleć" hehe xD coś z szarymi komórkami nie tak

a kiedy wam sie zaczynaja?
Ja się musze wziąć za siebie od tego semestru ;D A my ferie mamy ostatni w tym roku;(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.