MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009 (pierwszy post)

Próbny test angielskiego - jak poszło?
Trudniejszy czy łatwiejszy od poprzedniego?

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
RayOfHope
RayOfHope: eehhh a Wy o ktorej wrociilsicie do domu ? Zaraz po teście ??


no ja zaraz po teście wróciłam :))
a skąd takie pytanie ? :D:D
Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009

ktos tam sie zapytal "sprawdzialiscie wyniki i podliczaliscie pkt-y z mat-przyro?
wiec odpowiadam ze wole nie psuc sobie weekendu xD

krolowaniczego
krolowaniczego
  16 stycznia 2009

ogolnie był łatwiejszy ale to zadanie o recyklingu było straszne!! w ogóle nikt ze szkoły nie zrobił w 100% dobrze bo nikt nie znał tych trudnych słówek zw. z tematem :((

ale suchanie było proste ale w tym 4 to za mało czasu powinno byc dodatkowych kilka sekund na pomyslenie! ;]

ale ogolnie dobrze poszło- zobaczymy jutro o 15.00 bo odp. beda na necie ;]]

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny dzień będziecie się ekscytować tymi,jakże trudnymi testami

tak, będziemy
jolka1811
jolka1811
  16 stycznia 2009

Ma juz ktoś odpowiedzi ???

Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Kolejny dzień będziecie się ekscytować tymi,jakże trudnymi testami tak, będziemy

Co za antyintelignetna osoba napisala to co Ty zacytowalas? :D
Nie podoba sie, to nie pisac ;d to jest temat glownie dla piszacych egzamin
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Dorqa
Konto usunięte
Konto usunięte: Co za antyintelignetna osoba napisala to co Ty zacytowalas? :D

WychowanaPrzezRaap już 2 dzień próbuje większości forumowiczów wmówić ze jesteśmy do bani bo testy gimnazjalne są banalnieeeeee łatwe :tak:
Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WychowanaPrzezRaap już 2 dzień próbuje większości forumowiczów wmówić ze jesteśmy do bani bo testy gimnazjalne są banalnieeeeee łatwe

Aaaahh ;d ta filozofka ;p kiedys dyskutowalismy wlasnie o niej i jej kiepskich prowokaacjach

i dalej twierdze ze dzisiejszy probny nie byl prosty, slowek nie kojarzylam xD
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaahh ;d ta filozofka ;p kiedys dyskutowalismy wlasnie o niej i jej kiepskich prowokaacjach i dalej twierdze ze dzisiejszy probny nie byl prosty, slowek nie kojarzylam xD

Nie rozumiem tylko po co sie wypowiada skoro test pisała test kilka lat temu i powinna teraz brac sie za matury a nie siedzenie na forum i szydzenie na fotce.I nie rozumiem jak może nazwac cos banalnym skoro nawet tego nie pisała, a nawet nie miala okazji napisać iż to dopiero od tych rocznikow wprowadzono ale spoko spoko

No był trudniejszy przynajmniej dla mnie połowy słówek nie znałam z tym recyklingiem i ostatnim zadaniem, może stwierdzili, że jak poprzedni test nam dobrze poszedl to dadza cos trudniejszego a moze dlatego ze to przygotowywal OPERON
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009

skoro test pisała test kilka lat temu * sory za powtórzenie

Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No był trudniejszy przynajmniej dla mnie połowy słówek nie znałam z tym recyklingiem i ostatnim zadaniem, może stwierdzili, że jak poprzedni test nam dobrze poszedl to dadza cos trudniejszego a moze dlatego ze to przygotowywal OPERON

Ahh recykling był straszny :d ogolnie zaskoczyli mnie ze wszystkim ;d
niby zadania te same ale te slowka...i tematyka :O
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahh recykling był straszny :d ogolnie zaskoczyli mnie ze wszystkim ;d niby zadania te same ale te slowka...i tematyka :O

Te słuchowe 4 bodajże strasznie, sekunda na zastanowienie się co napisać.. Moj kolega pisał na sali gimnastycznej i mówi ze okropnie sie słuchało bo echo się rozchodziło.
Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Te słuchowe 4 bodajże strasznie, sekunda na zastanowienie się co napisać.. Moj kolega pisał na sali gimnastycznej i mówi ze okropnie sie słuchało bo echo się rozchodziło.

A u nas nie dosc ze slabą mielismy opiekunke, gadali, radio zagłuszali, bas byl bardziej niz to co oni mówia, a 4 ? :D oszaleli ;d tak szybko to przelecialo ze szok ;d
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A u nas nie dosc ze slabą mielismy opiekunke, gadali, radio zagłuszali, bas byl bardziej niz to co oni mówia, a 4 ? :D oszaleli ;d tak szybko to przelecialo ze szok ;d

No ja myślałam, że będą przerwy jakieś i sobie czytam jeszcze a tu mi wsykakują mówią dalej a ja straciłam wątek i się pogubiłam a za 2 razem też wszystkiego nie ogarnełam
Dorqa
Dorqa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja myślałam, że będą przerwy jakieś i sobie czytam jeszcze a tu mi wsykakują mówią dalej a ja straciłam wątek i się pogubiłam a za 2 razem też wszystkiego nie ogarnełam

Przez caly egzamin powtarzalam sobie :porazka 2009 :D porazka 2009...:D
Nie, przegieli z tym egzaminem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.