MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009 (pierwszy post)

Próbny test angielskiego - jak poszło?
Trudniejszy czy łatwiejszy od poprzedniego?

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudniejszy czy łatwiejszy od poprzedniego?


minimalnie trudniejszy ;) chodź obydwa nie należały do najtrudniejszych ;)
najgorsze to było zad. 4, 10 i 12 . xD
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009

Ja nie pamiętam które miało jaki numer, ale to ostatnie słuchowe strasznie szybko mówili i nie było dużo czasu by spojrzeć na odpowiedzi i coś zaznaczać bo już mówili następne.
I to o recyklingu dość skomplikowane jak dla mnie, no ale ja strasznie nie lubię tego języka więc może dlatego ;d

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie pamiętam które miało jaki numer, ale to ostatnie słuchowe strasznie szybko mówili i nie było dużo czasu by spojrzeć na odpowiedzi i coś zaznaczać bo już mówili następne.


ojj tak tak , prawda ;| ja nawet zastanowić się nie zdążyłam ;/ i byłam zmuszona na byle jak zaznaczać . xD
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ojj tak tak , prawda ;| ja nawet zastanowić się nie zdążyłam ;/ i byłam zmuszona na byle jak zaznaczać . xD

i na dodatek było mało czasu na przeczytanie tych wszystkich podpunktów bo gdybym ja sobie tego wcześniej nie przeczytałam a nie w tym czasie przez nich wyznaczonym to bym nic chyba nie zaznaczyla;D
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009

*przeczytała

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i na dodatek było mało czasu na przeczytanie tych wszystkich podpunktów bo gdybym ja sobie tego wcześniej nie przeczytałam a nie w tym czasie przez nich wyznaczonym to bym nic chyba nie zaznaczyla;D


no no ... ale jakoś tam poszło ;DD oby ponad 30 pkt było i bedzie dobrze :))
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no no ... ale jakoś tam poszło ;DD oby ponad 30 pkt było i bedzie dobrze :))

No ja na próbnym 1rwszym miałam 36 więc jak na mnie to dobrze i znając moje zdolności do tego języka:D
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja na próbnym 1rwszym miałam 36 więc jak na mnie to dobrze i znając moje zdolności do tego języka:D

no jak tak skromniutko - 33 miałam ... nie ukrywam, że chciałabym przynajmniej 37,5 ;))
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak tak skromniutko - 33 miałam ... nie ukrywam, że chciałabym przynajmniej 37,5 ;))

no ale zawsze więcej niż połowa :mrgreen:

Ja sobie dziś sprawdzałam w wyborczej jak mi poszedł wczorajszy test i jak na mnie jest okej;D haha tylko w jednym otwartym nie zrobiłam obliczeń nie wiedziałam jak potrafilam w pamięci i wynik mi się zgadza ale mam tylko odpowiedz chociaż 1 pkt będzie mam nadzieje;D a reszty otwartych nie zrobiłam bo nie pamiętałam wzorów ;p
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sobie dziś sprawdzałam w wyborczej jak mi poszedł wczorajszy test i jak na mnie jest okej;D haha tylko w jednym otwartym nie zrobiłam obliczeń nie wiedziałam jak potrafilam w pamięci i wynik mi się zgadza ale mam tylko odpowiedz chociaż 1 pkt będzie mam nadzieje;D a reszty otwartych nie zrobiłam bo nie pamiętałam wzorów ;p


ja to matematyczno-przyrodniczego wole nie sprawdzać xD w zamkniętych mniejsza połowa źle xD w otwartych z chemii zrobiła, bo prościutkie było ;) ale matematyka i fizyka to poległam ... nic mi do głowy nie przychodziło xD
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nic mi do głowy nie przychodziło xD

no mi też nie i chyba najlepiej mi poszła biologia z tego wszystkieog i geografia;D
kulturkaa
kulturkaa
  16 stycznia 2009

Zadowalacie się 35% z jedynego obcego języka który wypada znać...żałosne...

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi też nie i chyba najlepiej mi poszła biologia z tego wszystkieog i geografia;D

no mi geografia i chemia ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zadowalacie się 35% z jedynego obcego języka który wypada znać...żałosne...


a kto napisał, że miał 35% ? xD
kulturkaa
kulturkaa
  16 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oby ponad 30 pkt było


Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym przynajmniej 37,5


Konto usunięte
Konto usunięte: miałam 36 więc jak na mnie to dobrze


Napisałam w przybliżeniu...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.