xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009 (pierwszy post)

Napisalem ten list wycieczce do piekla bez wstepu i zakonczenia moze ktos mi zprawdzic czy ogolnie dobrze

Spotkałem pewnego starego człowieka, który zaproponował mi darmowa wędrówkę po piekle. Kiedy dotarliśmy na miejsce ujrzałem wielkie wrota. Za nimi znajdowała się wielka ciemna dolina.Niestety nic nie dostrzegłem na początku gdyż wszędzie znajdowała się bardzo gęsta mgła. Przewodnik prowadził mnie dalej poprzez gęste lasy. Po kilkunasu minutach wędrówki dotarliśmy na miejsce. Zobaczyłem wielkie rozciągające się piekło.Było ono złożone z sześciu kręgów. Każdy różnił się od siebie wyglądem a także rodzajem za dawanych mąk. Na samym dnie znajdował się wielki władca piekła. Wszędzie unosił się głos ludzi błagających o pomoc. Wszystkie osoby dręczone były przez przerażające harpie. Po kilku minutach oglądania piekła przewodnik zabrał mnie spowrotem...

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  13 stycznia 2009

Albo mi się wydaje albo ten opis ma być na postawie 'boskiej komedii' Dantego ?

andzialbn
andzialbn
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co diablu ozdoby :D

po to, żebyś lał wodę i miał tego więcej i dostał lepszą ocenę? :zonk:
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo mi się wydaje albo ten opis ma być na postawie 'boskiej komedii' Dantego ?

tak i nie opis tylko list..
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak i nie opis tylko list..

Tak,lecz w liście masz opisać piekło.

Wiesz jak ono wyglądało ??
czytałeś tę książkę ?
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak,lecz w liście masz opisać piekło. Wiesz jak ono wyglądało ?? czytałeś tę książkę ?


mam opisac wycieczke do piekla jak ja sie tam bym znajdowal to 3 g a nie liceum :D
nie nie w podreczniku sa tylko piesni i obrazek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.