xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009 (pierwszy post)

Napisalem ten list wycieczce do piekla bez wstepu i zakonczenia moze ktos mi zprawdzic czy ogolnie dobrze

Spotkałem pewnego starego człowieka, który zaproponował mi darmowa wędrówkę po piekle. Kiedy dotarliśmy na miejsce ujrzałem wielkie wrota. Za nimi znajdowała się wielka ciemna dolina.Niestety nic nie dostrzegłem na początku gdyż wszędzie znajdowała się bardzo gęsta mgła. Przewodnik prowadził mnie dalej poprzez gęste lasy. Po kilkunasu minutach wędrówki dotarliśmy na miejsce. Zobaczyłem wielkie rozciągające się piekło.Było ono złożone z sześciu kręgów. Każdy różnił się od siebie wyglądem a także rodzajem za dawanych mąk. Na samym dnie znajdował się wielki władca piekła. Wszędzie unosił się głos ludzi błagających o pomoc. Wszystkie osoby dręczone były przez przerażające harpie. Po kilku minutach oglądania piekła przewodnik zabrał mnie spowrotem...

xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zprawdzic

sprawdzic **
CrAzY1123
CrAzY1123
  13 stycznia 2009
Needy007
Needy007
  13 stycznia 2009

Raczej wszystko dobrze tylko zamiast ''spowrotem'' to z powrotem. Napisz we wstępie że gdzieś tam wieczorem do domu wracałeś i że spotkałeś diabła albo coś takiego...a na zakończenie napisz na przykład jakie były twoje wrażenia po tej wycieczce...

xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009

oki wielkie dzieki mam nadzieje ze bedzie dobra ocenka :)

Needy007
Needy007
  13 stycznia 2009

tylko może napisz coś więcej ogólnie o tej wycieczce po piekle bo trochę mało...

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  13 stycznia 2009

Poziom podstawówki,zadnia zbyt proste przydałoby się kilka złożonych, wtedy czytałoby się lepiej i tekst byłby spójniejszy.
Co do objętości się nie wypowiem, bo to chyba żart.

xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poziom podstawówki,zadnia zbyt proste przydałoby się kilka złożonych, wtedy czytałoby się lepiej i tekst byłby spójniejszy. Co do objętości się nie wypowiem, bo to chyba żart.

ehe tylko wiesz napisze to tak dobrze to powie ze z google albo cos to jest norma ;/
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ehe tylko wiesz napisze to tak dobrze to powie ze z google albo cos to jest norma ;/

No tak,lepiej napisać na poziomie przedszkolnym.
andzialbn
andzialbn
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wielkie wrota. [...] wielka ciemna dolina.


Konto usunięte
Konto usunięte: gęsta mgła. [...] gęste lasy.

unikaj powtórzeń :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Spotkałem pewnego starego człowieka,

Pewnego dnia spotkałem starego człowieka.
ja bym tak napisała ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy dotarliśmy na miejsce ujrzałem wielkie wrota. Za nimi znajdowała się wielka ciemna dolina.

a może tak: Kiedy dotarliśmy na miejsce ujrzałem pięknie ozdobione wrota, za którymi znajdowała się wielka, ciemna dolina.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nic nie dostrzegłem na początku gdyż

Na początku niestety nic nie dostrzegłem , gdyż

Konto usunięte
Konto usunięte: Za nimi znajdowała się wielka ciemna dolina


Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczyłem wielkie rozciągające się piekło.

jakoś to mi nie pasuje...

może

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczyłem wielkie rozciągające się piekło.Było ono złożone z sześciu kręgów. Każdy różnił się od siebie wyglądem a także rodzajem za dawanych mąk.

[...] dotarliśmy na miejsce. Po przekroczeniu bram musiałem chwilę odczekać, aby oczy przyzwyczaiły się do ciemności. Zobaczyłem ogromną przestrzeń, w centum której znajdowała się odchłań. W około niej sześć kręgów różniących się od siebie wyglądem i rodzajem zadawanych męk (jakoś nie pasuje mi to słowo).

Konto usunięte
Konto usunięte: Na samym dnie znajdował się wielki władca piekła.

Gdy podeszliśmy do brzegu odchłani na samym dnie ledwo dostrzegalny był tron, a na nim Szatan - władca piekła.

Konto usunięte
Konto usunięte: harpie.

:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po kilku minutach oglądania piekła przewodnik zabrał mnie spowrotem...

Po kilku minutach zwiedzania wróciliśmy na Ziemię.
z powrotem*

Dopisz jakieś własne zdanie, że np nigdy nie chciałbyś trafić do piekła i nie chcesz już przeżyc więcej takiej wycieczki.

Konto usunięte
Konto usunięte: ehe tylko wiesz napisze to tak dobrze to powie ze z google albo cos to jest norma ;/

wcale nie, jak coś jej nie będzie pasować, to sobie sprawdzi w googlach czy coś masz przepisane.
więc opisz jeszcze np jak spotkałeś tego człowieka, może podróż, czym tam jechaliście, co znajdowało się po drodze. opisz wygląd tego piekła, może o tych mękach coś napisz i to zakończenie.
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a może tak: Kiedy dotarliśmy na miejsce ujrzałem pięknie ozdobione wrota, za którymi znajdowała się wielka, ciemna dolina.

to nie do nieba tylko do piekla :D
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy podeszliśmy do brzegu odchłani na samym dnie ledwo dostrzegalny był tron, a na nim Szatan - władca piekła.

na obrazku w ksiazce jest ze on na dnie piekla zjada tych co popelnili najgorsze zbrodnie i td :D
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dopisz jakieś własne zdanie, że np nigdy nie chciałbyś trafić do piekła i nie chcesz już przeżyc więcej takiej wycieczki. xDxOxLxExKxVip: ehe tylko wiesz napisze to tak dobrze to powie ze z google albo cos to jest norma ;/ wcale nie, jak coś jej nie będzie pasować, to sobie sprawdzi w googlach czy coś masz przepisane. więc opisz jeszcze np jak spotkałeś tego człowieka, może podróż, czym tam jechaliście, co znajdowało się po drodze. opisz wygląd tego piekła, może o tych mękach coś napisz i to zakończenie.


ok zaraz pozmieniam to na pozytyw... wielkie dzieki :*
andzialbn
andzialbn
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie do nieba tylko do piekla :D

to do piekła już nie mogą być ozdobione? :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: na obrazku w ksiazce jest

to może pokaż ten obrazek ?!?!

Konto usunięte
Konto usunięte: zjada tych co popelnili najgorsze zbrodnie i td :D

to nie problem napisać, że ich zjada :and:
xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xDxOxLxExKxVip: to nie do nieba tylko do piekla :D to do piekła już nie mogą być ozdobione? xDxOxLxExKxVip: na obrazku w ksiazce jest to może pokaż ten obrazek ?!?!xDxOxLxExKxVip: zjada tych co popelnili najgorsze zbrodnie i td :D to nie problem napisać, że ich zjada


no wiec tak

po pierwsze po co diablu ozdoby :D juz po swietach nie wiem moze mial lampki i td :)

po 2 nie da sie z ksiazki kopiuj wklej do kompa he :)
ale tam sa takie kregi i sa ludzie kazdy krag przydzielony dla ludzi na roznym poziomi grzechu...

no nie problem.. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.