BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 stycznia 2009 (pierwszy post)

Jak tak sobie przegladam to forum, to widze, ze niemal w calosci zostalo ono zdominowane przez mlodziez z podstawowki, gimnazjum i liceum...

Przydalby sie jakis studencki akcent... ;)

A, wiec drodzy studenci :pavarotti: ...

Wielkimi krokami zbliza sie niezwykle kochany przez Nas okres zaliczen i egzaminow - SESJA, w ktorym Nasi wykladowcy beda sprawdzac z jakim efektem przyswoilismy wpajana Nam przez Nich wiedze...

W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?
Macie jakies swoje sprawdzone sposoby na to by sie nauczyc i zdac wszystko za pierwszym razem, a moze idziecie na latwizne i juz przymierzacie sie do mozolnego pisania sciag?
A moze po prostu wolicie dac sobie troche wiecej czasu i zaczekac na terminy poprawkowe?
Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

Zainteresowanych tematem zapraszam do dyskusji ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Ader
Ader
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: biochemia, biofizyka, fizjologia (to dopiero zajebisty przedmiot),

z tych wszystkich mialem w tamtym roku :and:
PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zainteresowanych tematem zapraszam do dyskusji ;)

ja wszystkie ale to wszystkie egzaminy mam ustne..i tak od pierwszego roku :and:

Ściąganie więc odpada. Mam dwa ciezkie egzaminy - gramatyka historyczna i dialektologia jęz. polskiego oraz językoznawstwo ogólne. Sama wybrałam sobie też egzam dodatkowy - z kultury magicznej na kresach :P

Najpierw bede musiała pozaliczać ćwiczenia - nie za czesto sie na nich pojawiałam:P

A jesli chodzi o nauke egzaminową to zawsze tak dwa ew. jeden dzień przed i mimo tego że wszystkie ustne to nigdy poprawki nie miałam:-)
Być może juz pora :mrgreen:

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 stycznia 2009
PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: ja wszystkie ale to wszystkie egzaminy mam ustne

Za cale 4 lata studiow + rok na dziennych mialam 2 ustne egzaminy...
Troche zaluje, bo wydaje mi sie, ze ustny jest o wiele prostszy, a podobno zawsz emilam gadane, wiec sadze, ze pozostale zdalabym rowniez bez wiekszych problemow...

PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: Najpierw bede musiała pozaliczać ćwiczenia - nie za czesto sie na nich pojawiałam:P

Nie macie obowiazkowych cwiczen?
U nas jak masz 3 nieobecnosci na cwiczeniach, to w ogóle nie mozesz podejsc do zaliczenia i musisz warunek brac...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.