BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 stycznia 2009 (pierwszy post)

Jak tak sobie przegladam to forum, to widze, ze niemal w calosci zostalo ono zdominowane przez mlodziez z podstawowki, gimnazjum i liceum...

Przydalby sie jakis studencki akcent... ;)

A, wiec drodzy studenci :pavarotti: ...

Wielkimi krokami zbliza sie niezwykle kochany przez Nas okres zaliczen i egzaminow - SESJA, w ktorym Nasi wykladowcy beda sprawdzac z jakim efektem przyswoilismy wpajana Nam przez Nich wiedze...

W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?
Macie jakies swoje sprawdzone sposoby na to by sie nauczyc i zdac wszystko za pierwszym razem, a moze idziecie na latwizne i juz przymierzacie sie do mozolnego pisania sciag?
A moze po prostu wolicie dac sobie troche wiecej czasu i zaczekac na terminy poprawkowe?
Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

Zainteresowanych tematem zapraszam do dyskusji ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
taro
taro
  8 stycznia 2009

5 egzaminów ;>
sposób na zaliczenie?
zero rozrywki + dużo kawy i tabletki SESJA ;p

Rosiczka00
Rosiczka00
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

geologia, matma, chemia, bio :mrgreen:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 stycznia 2009
taro
taro: 5 egzaminów ;>

z czego masz?

taro
taro: zero rozrywki + dużo kawy i tabletki SESJA ;p

bardzo ygorystyczne podejscie.

Ja staram aie w tym czasie jakos specjalnie nie zmieniac swojego zycia...
raczej ucze sie na biezaco, wiec przed sesja mam praktycznie tylko powtorke materialu...

Konto usunięte
Konto usunięte: geologia, matma, chemia, bio

Sporo masz tego.
Ja pamietam, ze bylam na GGiOS to na 1 sem. mialam tylko mat i chemie, gologie mialam z calosci po pierwszym roku, bio w ogóle na 1szym roku nie mialam.

teraz mam egzaminy z:
- technik ochrony srodowiska
- techniki cieplnej
- meterologii i klimatologii
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
szafiks1985
szafiks1985
  9 stycznia 2009

mam 5 egzaminów : Dydaktyka , Filozofia religii , Historia filozofii w Polsce , KNS i historia filozofii późno starożytnej oraz wczesnośredniowiecznej:)
Nauka-hhmm tradycyjnie coś tam poczytam. Na KNS i historie filozofii w Polsce będę ewidentnie kuł a pozostałe...jakoś to będzie:)

MisiaV
MisiaV
  9 stycznia 2009

Ja mam jakieś 7 przedmiotów z egzaminami, reszta to zaliczenia (kolo, ustny )
Idę na żywioł, zdam to zdam, nie zdam to się przykładam w poprawkowej ;)

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Sporo masz tego.

W pierwszym semestrze miałam 18 przedmiotów z czego polowe egzaminów wiec to akurat dużo nie jest ;)
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?

Normalnie. Na ostatnią chwilę. Muszę przyznać, że ten pierwszy semestr wcale nie jest taki ciężki, jak bywa na innych kierunkach. Studiuje ochronę środowiska, gdzie trzeba być dobrym z przedmiotów ścisłych. Nie wspomnę o matematyce. Na szczęście mam mało egzaminów, bo zaledwie 3. Z czego te dwa sa w formie testowym. Dla mnie banał. Gorzej będzie z botaniką. Mam dodatkowe 3 przedmioty, które musze zaliczać. Więc nie jest tak źle. Meteorologia i klimatologia, hydrologia i botanika - właśnie z tych przedmiotów mam egzaminy. Poczekam, az spokojnie zaliczę ćwiczenia, a potem czas na intensywną naukę. Gorzej mają studenci prawa :D
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

meteo, chemia, hydrologia, informatyka, biologia- to te już zaliczylam. mam poprawy z matmy i botaniki. To już wszystkie przedmioty :) Nie wspomnę o wf.
Ader
Ader
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Wielkimi krokami zbliza sie niezwykle kochany przez Nas okres zaliczen i egzaminow - SESJA, w ktorym Nasi wykladowcy beda sprawdzac z jakim efektem przyswoilismy wpajana Nam przez Nich wiedze...

wprost nie mogę się doczekać :and:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?

jak zwykle wszystko na ostatnią noc..czyli pół roku w jedną noc :ziober2: poważnie, chociaż z jednego przedmiotu będę musiał dłużej czasu poświęcic

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Macie jakies swoje sprawdzone sposoby na to by sie nauczyc i zdac wszystko za pierwszym razem, a moze idziecie na latwizne i juz przymierzacie sie do mozolnego pisania sciag?

zawsze mi zostaje jeden egzamin, bo nigdy mi się czegoś nie chce nauczyć a w tym roku zobaczymy, nie poddaje się nigdy

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

w tej sesji mam 4 egzaminy, plus dwa zaliczenia :woot:
egzaminy z żywienia ( ale na 75% będę zwolniony)
z genetyki, ekonomii :zonk: :and:. i paszoznawstwa :ninja:
Ader
Ader
  9 stycznia 2009
Ader
Ader: w tej sesji mam 4 egzaminy, plus dwa zaliczenia egzaminy z żywienia ( ale na 75% będę zwolniony) z genetyki, ekonomii . i paszoznawstwa

tzn 5 ale moze 4 :modli sie:
WueRZet
WueRZet
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: w ktorym Nasi wykladowcy beda sprawdzac z jakim efektem przyswoilismy wpajana Nam przez Nich wiedze...

Moi wykładowcy już zapowiedzieli, że dla wielu dojście do samego egzaminu będzie sukcesem :lol2:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?

Zaliczać ćwiczenia. Akurat mój kierunek ma ten plus, że dobrze przygotowując się do zaliczenia ćwiczeń nie trzeba za dużo powtarzać przed samym egzaminem :) Ale jak to większość studenckiej braci ma...wszystko na ostatnią chwilę ;P

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Macie jakies swoje sprawdzone sposoby na to by sie nauczyc i zdac wszystko za pierwszym razem, a moze idziecie na latwizne i juz przymierzacie sie do mozolnego pisania sciag?


BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Macie jakies swoje sprawdzone sposoby na to by sie nauczyc i zdac wszystko za pierwszym razem, a moze idziecie na latwizne i juz przymierzacie sie do mozolnego pisania sciag?

Przeważnie czytałem. Ale zawszę idę z myślą, że jeśli nie teraz to na powtórce się uda ;) A jak już wykładowca za pierwszym razem nie wpisuję 2 to jest w ogóle super :)

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

Jeden :ninja: Historia średniowiecza :pavarotti:
Rosiczka00
Rosiczka00
  9 stycznia 2009

ja oczywiście nie liczyłam zaliczeń, czyli przykładowo informatyka, geometria i tak dalej ;P

nie uczę się na bieżąco ;/
wykładów w ogóle nie ruszyłam od października, jedynie na ćwiczenia się uczę ;P

mmaryjka
mmaryjka
  9 stycznia 2009

biochemia, biofizyka, fizjologia (to dopiero zajebisty przedmiot), immunologia. z biologii medycznej i histologii koło.
generalnie i ogólnie, uczę się w miarę na bieżąco, ale przed sesją, tydzień siedzenia w domu:and: i dużo red bulla i żeń szenia.

najzajebistsza
najzajebistsza
  9 stycznia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Wielkimi krokami zbliza sie niezwykle kochany przez Nas okres zaliczen i egzaminow - SESJA, w ktorym Nasi wykladowcy beda sprawdzac z jakim efektem przyswoilismy wpajana Nam przez Nich wiedze...

Przestań -.-

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W jaki sposob macie zamiar przygotowywac sie do egzmainow i zaliczen?

No uczyć się..

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z jakich przedmiotow macie w tym semestrze egzaminy? - ew. jak je zaliczyliscie :)

Marketing, Prawo i Filozofia.
Prawa się cholernie boję.
Liruza
Liruza
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Meteorologia i klimatologia,

tez mam z tego w tym roku ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: hydrologia

to pisalam rok temu...
egzamin do przejscia ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: poprawy z matmy

wspolczuje :and:

Ader
Ader: i paszoznawstwa

na czym Ty jestes? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: geometria

z Gawronem masz czy czolgistka?
Ader
Ader
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na czym Ty jestes?

weterynarii i hodowli :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.